PRZYJAŹŃ - między kobietami, między kobietą i mężczyz

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dziewczynka1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 293
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:12

przyjazn miedzy facetem a kobieta- realna?

Post autor: dziewczynka1 » 30 paź 2008, 18:48

tak sie zastanawiam czy istnieje czysta przyjazn miedzy facetem a kobieta, czy ufac facetowi ktory chce byc twoim przyjacielem. z przeszlosci mam tylko negatywne doswiadczenia.. predzej czy pozniej sie okazywalo ze on chcial czegos wiecej. teraz mam bardzo dobrego kolege, naprawde super mi sie z nim dogaduje, jest tez przystojny ale ja mam juz swojego ukochanego i jestem z nim szczesliwa. bardzo bym chciala zeby ten kolega stal sie kiedys moim przyjacielem i zebysmy mogli sobie swobodnie o wszystkim rozmawiac bo na prawde nadajemy dokladnie na tych samych falach, ale troche sie boje...
jakie WY macie doswiadczenia? czy nie jest niebezpiecznie miec takiego przyjaciela ktory do tego jest przystojny? czy mozna byc pewnym ze nic wiecej z tego nie bedzie i tez ze ta damska strona nic wiecej nie poczuje, bo ja jestem szczesliwa w m oim zwiazku i nie chce go niszczyc.
juz ponad roczek od obciecia nochala :D super happy (dr Broma)

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 03 lis 2008, 03:19

istnieje zarowno przyjazn kobieta-kobieta, jak i kobieta-mezczyzna
tylko trzeba najpierw umiec cenic sama siebie. potem samo sie znajduje.
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
magdaj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 276
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: magdaj » 03 lis 2008, 12:41

Przyjazń między kobietą, a mężczyzną to coś zupełnie innego niż przyjażni między kobietami czy mężczyznami. Na pewno nie jest najprostsza, ale niewątpliwie jest możliwa. Należy tylko trzymać zmysły na wodzy, nie kusić losu i nie przekraczać wcześniej postawionych barier. I tylko od samych zainteresowanych zależy czy przyjażń będzie szła w kierunku flirtu i romansu czy też pozostanie na niezmienionej płaszczyżnie.
18.09.08 mentor plus profil 250cc i 225cc
14.06.10 mentor 275hp i 225hp
15.11.10 korekcja otoczek

dr Checinski

myszkulka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2008, 22:15
Lokalizacja: Szczecin/Berlin

Post autor: myszkulka » 07 sty 2009, 23:15

przyjazn.. ja zaczelam w nia watpic... :( smutne to, bo jednak czlowiek potrzebuje takiej bliskiej osoby... co prawda moj chlopak w pewnien sposob spelnia te role, ale to jednak nie to samo... kiedys zdawalo mi sie, ze mialam pare takich psiapsiol, lecz na kazdej sie zawiodlam... teraz nie ufam nikomu :( wogole stalo sie cos ze mna dziwnego i bardzo zamknelam sie w sobie i nie umiem rozmawiac z ludzmi :( paskudnie sie z tym czuje... tymbardziej, ze zyje w Niemczech i nie znam tu wielu ludzim, a przyjaciele mojego faceta nie beda mogli byc moimi przyjaciolmi...
a przyjazn z facetami rowniez sie u mnie nie sprawdzila...
rodzenstwa niestety nie mam :(
mama... tak, jej tez sie czesto zwierzam, ale mama zawsze spojrzy okiem mamy... moze to tez dobrze, ale nie zawsze :/
piszecie, ze kobiety sa zawistne i potrafia odbic przyjaciolce faceta... racja... ale faceci sa nie lepsi...

witam i pozdrawiam :*

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”