MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

sentence08
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 113
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:29

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: sentence08 » 16 sie 2010, 17:13

Sama widzisz kasiaziomalek gdyby był w porządku, to porozmawiałby z Tobą, albo starałby się utrzymać wasze relacje na jako takim poziome. Ale on najwyraźniej się wystraszył, że ty mogłabyś się zaangażować. Tacy są niektórzy mężczyźni, chowają głowę w piasek gdy robi się ciepło. ACH... Westchnę sobie głęboko. U mnie bez zmian, nadal jestem sama, jakoś ta miłość omija mnie szerokim łukiem (giggle. Trzymaj się cieplutko.

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: idealiste » 17 sie 2010, 02:24

ja mam 19 lat, mój mąż 38... poznaliśmy się jak miałam 16. jesteśmy rok po ślubie i mamy 9 miesięczne dzieciątko (rofl


coraz bardziej czuję tą różnicę wieku, on staje się taki "tatusiowaty". wcześniej chodził 3 razy w tyg na siłownię (ale na szczęście nie wygląda jak typowy paker), biegał. a teraz przytył, ubiera się niechlujnie... mówię mu, że mi się to nie podoba, ale jego to już nie interesuje, bo "ma żonę" (triste (angry


a mnie nosi
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: violaaaaa » 17 sie 2010, 15:12

Idealiste, czy wyglad jest jedyna 'rzecza', ktora Ci przeszkadza w Twoim mezu?
19 lat to troche czasu, czy latwo jest Wam sie dogadywac na codzien?
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
idealiste
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 553
Rejestracja: 14 sie 2010, 00:30

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: idealiste » 17 sie 2010, 23:17

Na codzień nie jest tak trudno się dogadać, bo mój mąż to tak naprawdę dzieciak.
Jest nauczycielem, więc non-stop jest wsród młodzieży i nigdy nie dorósł (oczywiście nie twierdzę, że wszyscy nauczyciele tak mają) (shake
ale powoli zaczyna się przemieniać w typowego faceta w średnim wieku.
oczywiście zamierzam w pełni ponieść konsekwencje moich czynów, nawet jeżeli było to robione pod wpływem chwili, czy typowego dla nastolatek patrzenia na niektórych mężczyzn przez różowe okulary.




przeszkadza mi w nim niestety dużo rzeczy, sama jego obecność mnie drażni. zaczęło to się wtedy, kiedy się dowiedziałam ważnych rzeczy o nim, nie od niego, tylko od jego rodziny (envy


nie męczę Was już.
pozdrawiam (blush
10.09.10 DR. Stańczyk 365 cc
Marzec 2015 kreski permanentne
W kwietniu 2015 pozbylam sie aparatu na zeby ;)

Kwiecien 2015 powiekszenie ust 1 ml

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: violaaaaa » 18 sie 2010, 00:14

Idealiste, czy rozmwialas z nim o 'tych waznych rzeczach' i dlaczego Ci o nich nie powiedzial?
Wyglada, jakbys miala do niego jakis zal... Najlepiej jest to wyjasnic niz dusic w sobie.

A jezeli chodzi o poniesienie konsekwencji, to kazdy popelnia jakies bledy w zyciu, ale pamietaj ze zawsze jest na to rozwiazanie, wszystko zalezy od Ciebie... (happy
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: magda1600 » 18 sie 2010, 00:53

Jezeli moge sie wtracic i dodac cos od siebie- pragne zauwazyc, ze ponoszenie konsekwencji swoich czynow, wyrazone karaniem siebie przez cale zycie nie jest rozwiazaniem. Czytajac Twoj ostatni post odnioslam wrazenie, ze raczej nie jestes szczesliwa. Tez radze Ci wyjasnic sprawe z mezem, a juz z pewnoscia nie zatrzymywac sie na opiniach rodziny czy przyjaciol, poniewaz kazdy czlowiek indywidualnie postrzega postawy, zdarzenia, ogolnie caly otaczajacy nas swiat- to Twoje zycie i powinnas zachowac trzezwosc wlasnego umyslu, pytajac meza o to, co jest dla Ciebie problemem. Nad ponoszeniem wszelkich konsekwencji , jak to ujelas- cokolwiek masz na mysli, powinnas zastanowic sie dwa razy, bo myslisz teraz nie tylko za siebie, ale tez za Twoje dziecko, jego przyszlosc i szczescie. Zycze Ci powodzenia w podejmowaniu trafnych decyzji i pomyslnego rozwiazania problemow. Pozdrawiam!
magda


PS. Mialam tego nie pisac, ale jednak postanowilam dokonczyc:
Domyslam sie, ze poznalas swojego meza w szkole. Jesli nie- super, jezeli tak- powinnas teraz udowodnic mu swoja dojrzalosc i pokazac, ze nie jest juz Twoim nauczycielem, a partnerem. Zwiazek malzenski opiera sie na wspoldzialaniu, zaufanie to podstawa, ktora musicie wspolnie budowac. Powinien to zrozumiec, jesli nie, bedzie to oznaczalo, ze nie tylko Ty patrzylas na zycie przez rozowe okulary. On w tym zwiazku powinien byc odpowiedzialny, chociaz z matematycznego punktu widzenia, a Ty, jak slusznie sama zuwazylas, moglas widziec swiat kolorowy, bo mlodosc ma swoje prawa. (party
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: violaaaaa » 18 sie 2010, 08:05

Dziewczyny, tygrysica polecila ten artykul na jednym z forum:
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obc ... &startsz=x" onclick="window.open(this.href);return false;

Jest naprawde warty uwagi i przemyslenia (thinking
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

Awatar użytkownika
jedyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1665
Rejestracja: 21 kwie 2009, 20:55
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: jedyna » 03 gru 2011, 16:46

zawsze mialam starszych facetow i teraz w obecnym zwiazku czuje sie dziwnie
mam 28 lat on 24
te 4 lata mnie troche przerazaja,,,wiem jedno,,,kazdy daje mi 23 lub 25 lat nawet teraz nikt nie pomysli ze jestem stasza od niego...ale ja wiem i to mnie troche hamuje...zaluje ze nie mam tych 23 lat
czuje sie zle a jest wspaniale i nie chce tego popsuc
musze walczyc z tymi myslami,,,bo juz mysle jak to bedzie jak bede miec 30 a on 26...a takie mysli naprawde moga miec wplyw na nasz zwiazek,,,
29.06.09r mentor okr.hp 350 cc i 375cc ;-)pod gruczol dr Wegrzyn!
05.07.10r usta +bruzdy n-w Surgiderm<1.5 amp.>Dr.Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz
05.04.11r.bruzdy n-w teosyal global action 0.5ml Dr.Katarzyna Nielepkowicz
29.04.11r usta 0.5 amp.TK+ 26.05.11 r. 0.5 amp.+10.11.11r. 0.5amp+12.06.12r 0.5amp

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: Lilith » 20 gru 2011, 20:00

Jedyna, nie martw się na zapas, mój też jest ode mnie 4 lata młodszy (clin i naprawdę nie wyobrażam sobie innego mężczyzny u swojego boku. Również w naszym przypadku nie widać różnicy wieku ale zawze mu się każę słuchać "cioci" czyli mnie (giggle Od niedawna jesteśmy zaręczeni, wciąż coś nowego wymyśla, żeby mnie zaskoczyć, nareszcie jestem NAPRAWDĘ szczęśliwa (heart Dlatego uszy do góry, do każdej z Was przyjdzie miłość. Nie bójcie się samotności i nie trzymajcie na siłę toksycznych facetów. Wiek naprawdę nie ma znaczenia. Wiem, co piszę, bo przeszłam przez parę bagien w życiu. Mam ponad 30lat i znalazłam miłość. Życzę Wam z całego serca odwagi, bo Wam okazja przejdzie koło nosa (clin
NIGDY nie mów wszystkiego co wiesz ale ZAWSZE wiedz, co mówisz

Awatar użytkownika
indianna732
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 42
Rejestracja: 04 lis 2011, 19:17
Lokalizacja: Śląsk

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: indianna732 » 21 gru 2011, 13:57

ja nie mam faceta, ale mógłby być młodszy o ile tylko byłby dojrzały emocjonalnie:)
indianna732

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”