MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Post autor: cyryl-bea » 24 kwie 2005, 14:20

ewinia hehe ty zachwujesz sie jak niedojrzala malolata tez bedziesz miala 42 lata jak twoja matka i wtedy wspomnisz moje slowa

znam kobiety ktore maja 40 lat a wygladaja tak ze niejedna 20 im zazdrosci i urody i figury
nawet nie wiesz chodzac np na dyskoteki ile tam takich jest i do glowy by ci nie przyszlo ze one sa w tym wieku :D

dlaczego zyjemy w tak zaklamanym swiecie mezczyzna starszy 15 lat normalka kobieta to skandal

a moze lepiej za wczasu zadbac o wyglad zeby jak przyjdzie czas nasz wyglad nie zdradzal nasze metryki
i dac zyc innym tak jak im sie podoba i raczej oceniac czy pasuja do siebie po emocjach jakie ich lacza i wygladzie

bo tatus z corka wyglada tak samo glupio jak mamuska z synkiem, nawet jak nie ma roznicy wieku w metryce a tak sie tez zdaza i to czesto :)

dziwi mnie brak tolerancji na naszym forum !!!! bo to specyficzne miejsce dla specyficznych ludzi

cyryl-bea

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 24 kwie 2005, 14:28

Ty chyba jestes najmniej tolerancyjna...? Czy ktos tu cos powiedzial co by swiadczylo o braku tolerancji? Kazdy ma prawo do osadu i to nie znaczy, ze jest niedojrzaly...

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Post autor: cyryl-bea » 24 kwie 2005, 14:44

naucz sie czytac najpierw a moze zrozumiec tresc wypowiedzi bo widze ze masz z tym klopot !!!!!!!!!!!!!
ewnia jest zniesmaczona ze jej matka ma mlodszego faceta i kometarz co oni w takich widza pewnie sex, chyba o tym swiadczy :]

moja matka ma mlodszego o 10 lat, jest wysportowany silka i te sprawy i tak wszyscy sa przekonani, ze jest starszy od niej, spokojnie moglaby miec jeszcze 5 lat modszego wtedy moze wygladalby jak jej rowiesnik, a nie jak moj ojciec ktory mimo iz jest w jej wieku i tez dba o siebie wyglada jakby byl ojcem nas obu.

i mnie to nie dziwi nie pytam co w niej widzi bo zapewne i urode i charakter wazne ze jest im ze soba dobrze i ze nie wygladaja ze saba smiesznie
nikt z metryka na plecach nie chodzi wazne na ile wyglada i jak sie czuje

cyryl-bea

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Post autor: cyryl-bea » 24 kwie 2005, 14:47

moj post byl skierowany do ewini nie do wszystkich to taka dygresja :] a ty monisia odrazu na mnie hehe
tak to jest jak jezyk jest szybszy od mysli ( w tym przypadku palec ):P

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 24 kwie 2005, 14:51

hehehe moj maz jest starszy ode mnie o 2 lata ake nie o tym chcialam pisac....moze zanim rozpeta sie tu jakas wojna na temat tolerancji to ja odpowiem Tobie Ewinia co na ten temat sadzi moj maz i paru innych moich kolegow:))
Wiem doskonale, ze niektorzy faceci po 100-kroc woleliby ladna, zadbana czterdziestolatke niz mloda laske-wiem o tym, bo mi mowili a ja sie wclae temu nie dziwie.:)
Skoro jednym podobaja sie wylacznie mlode kobiety to dlaczego innym nie moga sie podobac "starsze"-ja nie wiedze w tym NIC dziwnego.
Tak samo wsrod kobiet jedne wola starszych a drugie mlodszych i tez mnie to nie dziwi-przeciez to indywidualna sprawa kazdego z nas- :D :D

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 24 kwie 2005, 15:07

Trochę przesadzacie, nikt tu nikogo nie potępia za związki, co nie zmienia faktu, że z mojego starego trochę się podśmiewam.
A poza tym to Ewinia ma chyba prawo nie tolerować takich związków, jeśli sama to przerabia w domu. Nie lubię gdy ktoś zarzuca komuś brak tolerancji w sytuacjach o których nie ma pojęcia.
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 24 kwie 2005, 15:13

oj oj najpierw na dziale piersi sie mnie ktos czepia teraz tu :?
no coz Cyryl ja nie potepiam tego ale to troche tak glupio wychodzi keidy moj przyszly( :!: )ojczym ma wspolnych znajomych z moim facetem :?
troszke glupio miec zakazy od wlasnej matki typu "nie chodz w bieliznie po domu przy Nim" :?
a co do tego zwiazku nie mam nic przeciwko ale nie jesli to jest ktos z rodziny ,po prostu jest mi wstyd
I will be perfect

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 24 kwie 2005, 15:24

Cyryl to Ty masz jakis problem! chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz? Rozumiesz aby na pewno znaczenie slow? Kazdy sie wypowiada w tym watku a TY wjezdzsz na Ewinie ze jest malolata! Ma prawo nie akceptowac! Nie kazda kobieta musi lubic gowniarzy i nie kazdy koles musi latac za lolitkami a to jakie jest nasze zdanie na ten temat bynajmniej nie swiadczy o czyjejs dojrzalosci!

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 24 kwie 2005, 15:34

Witam,
Kazdy ma wlasne zdanie i upodobania, ja rowniez.
Czasami mi sie wydaje, ze mamy cos w genach....moja mama tez zawsze miala starszych od siebie, nie wiem jakbym sie czula gdyby pewnego dnia przyprowadzila mi faceta w wieku mojego meza, chyba troche nieswojo :wink: Zreszta.... to jej zycie, jej wybor :)
Kazdy niech sobie robi co jego dusza zapragnie :)
Ja osobiscie czulabym sie conajmniej dziwnie z mezczyzna ode mnie mlodszym, poza tym uwazam, ze mezczyzna zwykle potrzebuje troszeczke wiecej latek od kobiety, aby sie emocjonalnie i intelektualnie dopasowali, ale to nie jest regula, to taki moj swiatopoglad na ten temat :) Wiec nawet nigdy nie zabieralam sie za mlodszych, zdecydowanie wole starszych :D

pozdrawiam Kamila
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 24 kwie 2005, 16:08

nie bede komentowac wiazania sie starszych kobiet z o wiele mlodszymi facetami ale przyznam, ze gdybym byla na miejscu ewinki to czulabym to samo. to sytuacja niezreczna dla mlodej kobiety, ktorej matka umawia sie prawie z jej rowiesnikiem. tak patrzac z zewnatrz na taki zwiazek- nie obchodzi mnie ta roznica wieku ale jakby to w jakis sposob mnie dotyczylo to sprawa wyglada inaczej.
Próżność to mój ulubiony grzech...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”