MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: Gosc3 » 22 kwie 2005, 21:39

Dziewczyny

Czy wasze połóweczki- mężowie, faceci są od Was starsi czy też młodsi?

Czy jest ON dojrzały emocjonalnie, bardziej tolerancyjny, otwarty, mądrzejszy, bardziej czuły i troskliwy?

A może On jest ambitny, pełen zapału, energii, szalony, lubi się bawić?

Wiek czasami nie idzie w parze ze stanem ducha.

Więc jak to jest w Wami?


++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++ ++

Mój Skarbek jest starszy ode mnie o 3 lata.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 22 kwie 2005, 21:50

Moj ,,dopiero" studiuje, ale jest na tyle dojrzaly ze przeniosl sie dla mnie do innego miasta, wynajmuje mieszkanie, pracuje a na dodatek znosi moje fanaberie.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 22 kwie 2005, 21:52

moj jest starszy ode mnie o 10 lat ale ta roznica mi bardzo odpowiada. jest dojrzaly i odpowiedzialny a ja znalazlam sie w takiej sytuacji, ze potrzebowalam kogos wlasnie takiego. i dobrze mi z nim.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Surmia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 482
Rejestracja: 12 sty 2005, 15:14
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Post autor: Surmia » 22 kwie 2005, 22:32

Mój jest starszy ode mnie o rok, czyli w sumie można powiedzieć, że jesteśmy rówieśnikami. No i oboje poważni, tak myślę ;)
Dark Sorceress
http://hobbiton.neostrada.pl/s_sign.jpg
Op. nosa - 15.III.2005

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 22 kwie 2005, 23:14

Mój Kochany był starszy ode mnie o 11 lat. Poznaliśmy się tydzień po moich 18 urodzinach. Zakochałam się po uszy...To był taki wspaniały, troskliwy i mądry mężczyzna. Czułam się przy nim taka bezpieczna. Przy nim stałam się całkowicie inną osobą. Tak bardzo mnie zmienił... Ze smarkuli co miała pusto w głowie zmieniłam się w dojrzałą, odpowiedzialną i całkowicie inaczej patrzącą na życie kobietę. Wydoroślałam i przez te lata tyle się od niego nauczyłam. Imponowała mi jego mądrość i taka życiowa zaradność, potrafił w każdej sytuacji się odnaleźć. Był bardzo ambitny, cokolwiek postawił sobie za cel, to zawsze to osiągnął. Zawsze był pełen energii i lubił się bawić... Całe moje życie i szczęście leżało w jego rękach. Nie widziałam świata poza nim...
...i cały czas to do mnie nie dociera, że już go nie ma na tym świecie... :cry:

Awatar użytkownika
Calimero
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 145
Rejestracja: 04 mar 2005, 21:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Calimero » 23 kwie 2005, 06:59

Moj hmm mimo 2 lat roznicy, czasem mam wrazenie jakby dzielily nas wieki. Ja- jak moj maz mowi- mam jeszcze wiatr we wlosach. Jestem niepoprawna marzycielka, czasem niestety troche naiwna, wszedzie mnie pelno. On- twardo stapa po ziemi. Ma zupelnie inne podejscie do zycia, bardziej powazne i realne. Ale podobno przeciwienstwa sie przyciagaja:)
Calimero

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

Post autor: greta » 23 kwie 2005, 08:54

mój jest starszy o rok a obydwoje jestesmy nie poważni :twisted: .znamy sie od 17 lat czyli od podstawówki był moim pierwszym chłopakiem później mieliśmy dłuższą przerwę w znajomości ale los nas styknął na nowo i jestesmy razem.niczego mnie nie nauczył i ja jego chyba też poprostu pasujemy do siebie.nawet nie było miedzy nami tzw.docierania sie w małżeństwie nie wiem dlaczego ale wydaje mi się ze my się super dostosowaliśmy do siebie ale przez przypadek nie w wyniku zmudnej pracy :wink:

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 23 kwie 2005, 09:29

mój jest starszy o 3 lata,dojrzały jest, ale czy tak do końca wydoroślał?? hmmm chyba każy facet do końca życia jest małym chłopcem :wink:
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 23 kwie 2005, 10:19

Kasieńka pisze:mój jest starszy o 3 lata,dojrzały jest, ale czy tak do końca wydoroślał?? hmmm chyba każy facet do końca życia jest małym chłopcem :wink:
dokładnie tak.Pozatym jesteśmy ze sobą 20 lat :shock: i ja go kocham a on jest we mnie ciągle zakochany :D

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 23 kwie 2005, 10:21

Mój jest starszy ode mnie tylko o pół roku, więc nie mogę o nim powiedzić że jest dojrzały i odpowiedzialny :wink: no ale ponieważ mamy dopiero po dwadzieścia lat więc mamy jeszcze czas na wydoroślenie :lol: PDT_02
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”