MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 04 cze 2009, 17:28

a jak myślicie czy w związku ze starszym mężczyzną jest możliwy związek emocjonalny czy raczej to jet a wykonalne?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Madlenia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 24 kwie 2009, 22:27
Kontakt:

Post autor: Madlenia » 04 cze 2009, 19:51

Moim zdaniem jasne że możliwe. Z wiekiem faceci stają się wrażliwsi, uczuciowi, dużo myślą o rodzinie, dzieciach. I to pod względem emocjonalnym. Zreszta, spróbuj ;)
~~~ 8.06.2009 - nosek u dr Łątkowskiego ~~~
---------------------------------------------------------------
Wszystko to, co mam wykradłem bogu gdy spał.
I tak zabierze mi więcej zatrzymując serce..

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 04 cze 2009, 19:53

Madlenia pisze:Moim zdaniem jasne że możliwe. Z wiekiem faceci stają się wrażliwsi, uczuciowi, dużo myślą o rodzinie, dzieciach. I to pod względem emocjonalnym. Zreszta, spróbuj ;)
ale jak już mieli swoją rodzinę, a dzieci już posiadają :roll:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Madlenia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 24 kwie 2009, 22:27
Kontakt:

Post autor: Madlenia » 04 cze 2009, 21:01

Może powiedz ile konkretnie róznicy? Albo chociaż w przyblizeniu jeśli nie chcesz. Ja wiem po moim ojcu - pierwsze dziecko urodziło mu się, kiedy miał 21 lat, potem jeszcze dwoje. Po 40-tce związał się z nową kobietą i mają synka, którego bardzo chciał ;) Więc sądzę, że to jest możliwe :)
~~~ 8.06.2009 - nosek u dr Łątkowskiego ~~~
---------------------------------------------------------------
Wszystko to, co mam wykradłem bogu gdy spał.
I tak zabierze mi więcej zatrzymując serce..

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 04 cze 2009, 21:04

Madlenia
A kochał tą nową kobietę? Duża różnica była między nimi?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Madlenia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 24 kwie 2009, 22:27
Kontakt:

Post autor: Madlenia » 05 cze 2009, 20:23

Bardzo ją kocha. I synka też. Cały czas o nim gada! Nie wiem czy nie kocha go ze sto razy bardziej niż mnie i moje rodzeństwo:D chyba teraz dopiero dorósł do roli ojca, i to tak naprawdę
~~~ 8.06.2009 - nosek u dr Łątkowskiego ~~~
---------------------------------------------------------------
Wszystko to, co mam wykradłem bogu gdy spał.
I tak zabierze mi więcej zatrzymując serce..

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Post autor: GosiaczEq » 05 cze 2009, 20:31

Madlenia, a jak Ty w tym wszystkim się ogarniasz? ze masz przyrodnie rodzenstwo, Twoj tato z inna kobieta, a mama też z kimś innnym? Sorki, ze tak pytam, jak nie chcesz to nie mów ;)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Madlenia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 24 kwie 2009, 22:27
Kontakt:

Post autor: Madlenia » 05 cze 2009, 20:58

A co w tym dziwnego? Ludzie są razem albo i nie są ;) Zresztą, oni do siebie nie pasowali - macho i feministka ;) Rodzeństwo mam dorosłe - żonaci bracia, z własnymi rodzinami. Rodzice nas wychowali jak mogli najlepiej, teraz niech sobie żyją własnym życiem ;)
~~~ 8.06.2009 - nosek u dr Łątkowskiego ~~~
---------------------------------------------------------------
Wszystko to, co mam wykradłem bogu gdy spał.
I tak zabierze mi więcej zatrzymując serce..

VAGINKA
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:44
Kontakt:

Post autor: VAGINKA » 06 cze 2009, 09:24

Michitka,
ja akurat chciałabym starszego faceta a to z tego względu że babki np szybciej się starzeją i później taki rówieśnik jak babeczka a ok 48-50 lat to niestety facet w tym wieku jest nadal atrakcyjny a babka no czasami już nie bo i skóra już nie jędrna itd menopauza hormony - wzrost wagi a facet w tym czasie przeżywa drugą młodość i wtedy jest to przykre.
Pracuje z samymi facetami /starszymi/ i szczerze powiem trochę mnie to załamuje bo co drugi ma lub miał skok w bok.

Chociaż mam koleżankę kt mąż jest 25 lat starszy i są małżeństwem on ma dzieci z pierwszego małżeństwa no i ona chce też mieć z nim ale on nie chce.

Musisz też wiedzieć dlaczego nie jest ze swoją żoną bo czasami problem moe być w facecie ale oni się z tym dobrze kryją i winę zganiają na żonę - mim znaniem nie zakochuj się bez opamiętania tylko obserwuj żeby nie było niemiłego zaskoczenia.
Pozwodzenie i pisz jak się znajomość toczy.
12.12.2007 powiekszenie piersi Dr Kasprzyk

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 06 cze 2009, 10:34

Vaginka nigdy nie bedziesz miala gwarancji,ze twoj starszy facet nie skoczy w bok,ze nie pozna nowej kobiety i nie koniecznie młodszej.Nie zawsze młody wygląd jest atutem,raczej jest to COS co ma kobieta.
Wiem z własnego doswiadczenia,bo mam powodzenie i u młodych i u starszych i u starych. Nie pisze tego po to zeby tu zabłysnąć i sie wylansować,ale naprawde powodzenie maja te kobiety które emanuja seksualna energią. Nie są wulgarnie ubrane,maja seksowne spojrzenie,ładnie sie smieją,maja po prostu klase w każdym calu.

Często jest tak ze po 40 człowiek zaczyna dostrzegać że lata tak bezsensownie minęły. Ta sama zona od 20 lat,ten sam mąż,dzieciaki co raz rzadziej w domu,czesto nudna znienawidzona praca,nie ma o co walczyć,bo juz jest dom [mieszkanie]jest samochód i zycie staje sie nudne.
Żona juz tak nie pociąga,mąż też i człowiek przypomina sobie o pierwszych randkach,o motylkach w brzuchu i robi mu sie smutno na sercu :cry: Wlasnie dla tego ludzie w moim wieku szukają jakiś atrakcji,jakiegos urozmaicenia. niektórzy szukają sexu,a inni zapisuja sie na joge,na samoobrone,lub na kurs tańca,albo poznaja nowe fajne towarzystwo.
Co do ciała u kobiet około 50 tki,to nie prawda,że musi byc sflaczałe,ze kobieta musi duzo ważyc. Ja mam 48 lat waze 57 kg mam super figure,super cialo,od zawsze chodzilam na silownie [dopiero od 3 lat nie chodze] owszem robilam lifting twarzy,bo nad tą częścia ciala nie moglam zapanowac i mam nowe fajne cycuszki,ale tak czy siak wyglądam lepiej niz nie jedna 30 tolatka.
W kazdym wieku facet skacze w bok. Młodzi faceci podrywaja 40 tki starsi faceci ogladaja sie za 20 tkami. Jak trafisz na fajnego faceta to bedzie kochal w tobie Twoje zmarszczi,twoje przbarwienia,jak trafisz na debila to mu bedzie pszeszkadzało to że sikasz.
Ja osobisci nigdy nie związala bym sie ze ztarszym facetem!!!
Są nudni,marudni zero w nich spontaniczności,radości. Nie znam zadnego fajnego faceta w moim wieku. Dla mnie kazdy facet po 40 ajet a seksualny,tylko mój mąz jest fajny i jakos mało sie zmienia. :badgrin:
Chyba ze dziewczyna szuka partnero-ojca to moze jej taki spokój,taka stabilizacja będzie odpowiadała.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”