MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: alicjachrupek » 20 lip 2018, 22:10

Ja znam pare. On 7 lat młodszy są razem już wiele lat pomimo niechęci jego rodziny do niej. I to nawet po kilkudziesięciu latach, dalej ja nie trawią a najstarszy syn z tego związku jest już koło czterdziestki.
Mam też koleżankę która była modelka i żyła z 12 lat starszym mężczyzną studia jej sponsorowal, dom kupił, prawko, no pokonczyla co się dało i okupiła się czym się dalo miał parę lokali biznesów itd a teraz szok zostawiła go dla jakiegoś 20 latka. Ale widać że ona jest starsza. Chociaż przy tym nowym "odżyła" spędzają czas aktywnie. Wyjazdy, wyjscia, parki rozrywki (ona ma dziecko z tamtym poprzednim). No i o dziecku myślą póki ona ma jeszcze czas.
Znam dużo przypadków i chociaż mentalnie różnicy nie ma to wizualnie często jest widoczna. Zresztą pomiędzy kobieta i 10 lat starszym facetem też często widać ta różnicę.
A na pewno na jakimś etapie zacznie być widać różnicę. Niby miłość jest najważniejsza. Ja bym chyba osobiście się jednak źle czuła z ponad 10 lat młodszym . No i kwestia dziecka czy on by chciał i czy to by było jego marzenie.

izaBella456
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 50
Rejestracja: 17 sie 2018, 09:22

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: izaBella456 » 28 sie 2018, 09:40

jest rok mlodszy ale mam wrazenie ze madrzejszy po stokroc nawet ode mnie :-P

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: Tatiana » 07 paź 2018, 11:16

marryme pisze:
20 lip 2018, 21:20
Co myślicie o zwiazkach gdy kobieta jest dużo starsza (tak od ok.10 lat w górę)? Weszłybyście w taki układ gdyby wszystkie cechy partnera Wam pasowały? Co ze strachem przed upływajacym czasem? Zawsze to kobieta będzie w tej "gorszej" sytuacji. Znacie jakieś przypadki z życia gdzie takie zwiazki sa udane?
Ja jestem z moim partnerem od ponad 3 lat. Dzieli nas 10 lat roznicy ( on mlodszy), jego pochodzenie (religia) i jego rodzina(do tej pory nikogo nie poznalam i nie wiem ile oni o mnie wiedza)..... a jednak jestemy szczesliwi, zakochani, mieszkamy razem i nie wydaje mi sie, zeby on mial z tym problem. a co bedzie za pare lat? nie wiem i nie chce wiedziec. Czas pokaze a teraz ciesze sie, ze jestem szczesliwa. powodzenia ! (handshake

Raya
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 19
Rejestracja: 04 maja 2020, 14:48

Re: MIŁOŚĆ nie pyta o wiek?

Post autor: Raya » 04 maja 2020, 15:27

Uwazam, że jest wiek i wiek - czym innym jest związek np. 30-latki z 40-latkiem, a czym innym związek 30-latki z 20-latkiem który mentalie jest praktycznie nadal dzieciakiem nieznajacym zycia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”