Śmierć mamy

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gosiaczek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 183
Rejestracja: 16 lut 2006, 18:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gosiaczek » 19 cze 2007, 07:10

Wczoraj miałam urodziny- pierwsze takie.Smutne i byle jakie, rodzinka starała się mnie rozweselić jak umiała , czasami się już nawet uśmiecham, żartuję ale mimo wszystko gdzieś w środku mam wielką dziurę której niczym nie mogę zapełnić , Mama zawsze była pierwsza która dzwoniła do mnie i składała mi najgorętsze życzenia ,zawsze się śpieszyła żeby być pierwsza, czasami nawet mnie budziła rano, wczoraj nie, pierwszy raz nie zadzwoniła......chyba muszę się do tego jakoś przyzwyczaić, przeżyłam już Dzień Mamy, bez Mamy, Dzień Dziecka bez Mamy, urodziny bez Mamy, niedługo Swięta , Wigilia, jak to będzie ? Jak spędzaliśmy Wigilię osobno Ona w Niemczech a my tu w Polsce, to dzieliłyśmy się opłatkiem i składałyśmy życzenia telefonicznie, wtedy był zawsze płacz że jesteśmy daleko, a teraz? Boję się, ja nie umiem tak. Mąz mówi że zmieniło mnie to bardzo, mam cały czas smutek na twarzy, jestem inna. Czy tak już zostanie?

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 19 cze 2007, 11:09

Nigdy nie wchodzilam na ten watek bo jest za bardzo przygnebiajacy.Gosiu bardzo Ci wspolczuje bo to jest takie straszne.Marus Tobie sloneczko tez.
Ja jestem w Polsce i juz jutro wyjezdzam z powrotem do Irlandii.Tak mi ciezko-od polnocy wyje..Spieszmy sie ludzi kochac..
Gosiu Twoja mama jest przy Tobie,,,
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 10 lip 2007, 11:20

Gosiu PDT_Love_07 ciagle ciężko prawda

Awatar użytkownika
gosiaczek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 183
Rejestracja: 16 lut 2006, 18:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gosiaczek » 10 lip 2007, 12:21

Ja niewiem jak to będzie dalej, nie pisałam już tutaj dość dawno, ale jest bardzo ciężko, jest tyle rzeczy z którymi chcę się podzielić z Mamą, coraz więcej się dzieje u mnie, potrzebuje bardzo Jej wsparcia które zawsze mi dawała, mimo swojej choroby i odległości która nas dzieliła, ale była, zawsze mogłam zadzwonić, wypłakać się, zawsze tylko do Niej się wypłakiwałam a teraz??? Niewiem jak mam się pozbierać.
A Ty Violu jak się trzymasz?

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 10 lip 2007, 12:39

niestety tak samo,tez zamiast coraz mniej to coraz bardziej mi GO brakuje ...jak na razie czas nie leczy ran,,,
tez dawno nie pisałam ....bo wszelakie skojarzenia strasznie bolą.....najłatwiej jest mi pozostawac w takim niebycie...bezmyślnosci

patryca2112
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 298
Rejestracja: 04 lip 2006, 18:54
Lokalizacja: Anglia

Post autor: patryca2112 » 26 lip 2007, 21:23

czytajac wasz watek placze lzy same leca dlaczego ludzi ktorych tak bardzo kochamy odchodza wiem ze slowa niewiele pomoga ale trzymajcie sie dziewczyny
Teraz czekam na efekt koncowy

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 01 lis 2007, 22:22

Gosiaczku PDT_Love_07 PDT_Love_07

Awatar użytkownika
gosiaczek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 183
Rejestracja: 16 lut 2006, 18:15
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gosiaczek » 02 lis 2007, 10:22

Violko, rozumiemy się bez słów, prawda??
Dzień był okropny.
Ja jadę na grób mojej mamy dopiero 10listopada, wtedy zapalę znicz.
Pozdrawiam Cię cieplutko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”