Viola wszyscy jesteśmy z Tobą..

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 02 cze 2008, 11:05

Być może będę się powtarzała...za co przepraszam...jednak nie jestem w stanie przeczytać mojego wątku od początku...to nadal zbyt trudne....
ten ból jest we mnie i zostanie ze mną na zawsze...
jedno jest dla mnie miłe kiedy czytam wasze posty.....cieszy mnie ,że moja tragedia stała sie dla Was powodem do chwili zastanowienia nad wartością życia i miłości...że może pozwoliła Wam docenić choć na chwilę jak wiele posiadacie i jak bardzo trzeba sie tym cieszyć...doceniać

nie wiem czy człowiek czuje zblizającą sie śmierć...może gdzięś podświadomie....czasem pojawiają sie u mnie takie urywki naszych rozmow...bo jeszcze nie potrafie wspominać ....
pamiętam jak po powiększeniu piersi Moje Słoneczko....ON powiedział "są piękne...ale wiesz ja chyba nie będę miał okazji się nimi cieszyć" był wtedy zdrowy...sprawny...piękny...mój...nic nie wskazywało na to ...ze ma rację
a czy to ,że przy NIM czułam że zawsze jest mi go mało....że czas przy nim zbyt szybko mija.....czy to ,ze teskniłam za NIM nawet kiedy byliśmy razem....czy to może los podpowiadał mojej podświadomości "kochaj GO...ciesz się NIM ...bo za chwile ci GO zabiore i będzie mój na zawsze"

Awatar użytkownika
agin4
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 112
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:11

Post autor: agin4 » 02 cze 2008, 11:39

smutne violka to co piszesz masz rację dla wielu z nas twoja tragedia dała nam wiele do myślenia
piĂŞkne 325 !!! to juÂż cztery miesiÂące

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 02 cze 2008, 12:27

violka123, miałas szczęście, że znalazłaś w życiu prawdziwą miłość, choć może nie trwała długo, ale są tacy, którzy nie mogą jej znaleźć...

Awatar użytkownika
DeliCat
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 28 sty 2008, 10:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DeliCat » 03 cze 2008, 23:16

Violka123 ... slicznie o Tym piszesz .. o Twojej.. Waszej Milosci.
czuc w Twoim smutku, jak wielkie bylo Wasze szczescie. tak jak napisala Majusia.. nie wszystkim jest dane poznac takie Slonce, jak Twoje ...

ogromy smutek ... i duzo swiatla w Twojej historii. to nie lada sztuka, i madrosc umiec Dobrze kogos kochac.

trzymaj sie Violu ..

wagaga
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 167
Rejestracja: 19 sie 2007, 12:22

Post autor: wagaga » 04 cze 2008, 22:14

[shadow=black][/shadow]viola jestem z Toba..............

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 04 cze 2008, 22:55

wagaga pisze:viola jestem z Toba..............
ja tez :!:
DeliCat pisze:tak jak napisala Majusia.. nie wszystkim jest dane poznac takie Slonce, jak Twoje ...
dokladnie!poznalas prawdziwa milosc !i wiesz ze takowa istnieje ....on jest w twoim sercu i zawsze bedzie!i to jest cudowne ,zyje w tobie w twoich wspomnieniach !i zawsze tak juz bedzie!i to jest wspaniale :!: :!: :!: kochanie wiem ze ci ciezko....ale slonko zaswieci nad twoja glowka jeszcze!wierze w to!twoje kochanie juz tego dopilnuje!zreszta juz swieci spojrz w gore on tam jest patrzy na ciebie....
3 maj sie slonko
sciskam mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 05 cze 2008, 08:57

violka123, czytam Twoje posty ze lzami w oczach...
wiem co rak robi z czlowiekiem...
widzialam jak czlowiek cierpi i umiera w meczarniach...
wiem tez ze nigdy sie czlowiek tak do konca nie podniesie po smierci bliskiej osoby..czas nic nie zatuszuje... niewiem czy nawet zlagodzi bol..bynajmniej u mnie nie zlagodzil....
napisac ci moge tylko zebys dzielna byla w tym wszystkim i tak jak pisaly dziewczyny to piekne ze dana byla ci taka milosc, pamietaj ze Anioly istnieja i On jest teraz Twoim najwiekszym strozem..
zyj tak bys byla szczesliwa bo nic nie uszczesliwi Twego Aniola niz Twoj szczery usmiech...
trzymaj sie cieplutko...
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
violka123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 366
Rejestracja: 27 cze 2006, 16:59

Post autor: violka123 » 06 cze 2008, 07:53

po prostu WAM dziękuje za Wasze słowa ,są dla mnie ukojeniem Dziekuje :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
kami-pl
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2008, 10:54
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kami-pl » 06 cze 2008, 22:43

Violu, odkad przeczytalam Twoj post, codziennie o Tobie mysle. Trzymam kciuki, zebys miala sile wstac codziennie rano. To okrutne, ale dzieki Twojej histori dotarlo do mnie wiele rzeczy...jakie zycie jest kruche i jak bez sensu czesto wkurzamy sie o pierdoly zamiast skupiac sie na rzeczach naprawde waznych.
Jestem z Toba...
18 sierpień 2008 -spełnienie marzenia- nowy nosek *** dr Wójcicki*** CUDOWNY!

Awatar użytkownika
kami-pl
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 259
Rejestracja: 20 lut 2008, 10:54
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kami-pl » 05 lip 2008, 23:21

Violu, odezwij sie chociaz czasami.
18 sierpień 2008 -spełnienie marzenia- nowy nosek *** dr Wójcicki*** CUDOWNY!

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”