Molestowanie seksualne, gwałt- czy was też to kiedys spotk

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ilona_ol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 706
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:25
Kontakt:

Post autor: ilona_ol » 19 lip 2007, 09:19

Kurcze, gdyby ktoś mnie zmusił do "robienia loda", to szybciej bym bydlakowi fiu.a odgryzła niz na to pozwoliła :evil: :evil: :evil:
Że też trafiają się takie świnie...

Czarnunka cieszę się, że masz ten koszmar za soba i układasz sobie zycie u boku porzadnego faceta, powiedz mówiłaś o tym mężowi?

Awatar użytkownika
katinka-x
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 01 kwie 2007, 23:16
Lokalizacja: England Bristol
Kontakt:

Post autor: katinka-x » 19 lip 2007, 16:31

ilona_ol pisze:Kurcze, gdyby ktoś mnie zmusił do "robienia loda", to szybciej bym bydlakowi fiu.a odgryzła niz na to pozwoliła
Uwierz mi nie odgryzla bys strach jest tak silny az paralizujacy a jeszcze jak napastnik jest wiekszy , silniejszy i starszy od ciebie to niestety ale ofiara tez nie mysli racjonalnie

Czarnulka 21 biedactwo moge sobie tylko sprubowac wyobrazic jak sie czulas :(
biorac pod uwage twoj mlody wiek jaki wtedy mialas jest to cos niewyobrazalnego ,strach i zycie z tym pojebem na "ramieniu"...

ciesze sie bardzo ze mieszkasz juz z dala od tego wszystkiego aczkolwiek 2 lata to malo powiedziala bym bardzo malo zeby jakos sie uporac z takimi doswiadczeniami cieszy mnie taz fakt ze masz meza ktory jest pewnie swietnym,troskliwym i wyrozumialym facetem :-)

czarnulka21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2006, 05:43
Kontakt:

Post autor: czarnulka21 » 19 lip 2007, 23:32

W sumie moge powiedziec ze koszmar mam juz za soba bo jak mialam 18 lat to juz bylam na tyle silna psychicznie zeby sie mu postawic i tak to sie skonczylo czyli minely juz 4 lata. A moj maz wie ,powiedzialam mu to chyba po 3-4 miesiacach znajomosci i powiedzial ze jak wroci do Polski to go chyba zabije za to wszystko. Obecnie juz jest oki i nawet o tym nie mysle ,moglabym powiedziec nawet ze zapomnialam tylko czasami jak jakas rzecz albo imie jego padnie to sobie przypominam. Dzieki za wsparcie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”