Co Was denerwuje?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ola banderola » 03 cze 2010, 08:31

OMG (wow ludzie to mają niezłe halo, ja bym takie powiedziała parę rzeczy do słuchu (wait
Przegoniłabym taką po tym autobusie pare razy, to może by schudła wiedzma jedna (wait
Nie ma to jak polska życzliwość (puke
Kotbury współczuję, ale niestety takich życzliwych inaczej nie brakuje (clin

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: marryme » 03 cze 2010, 12:05

Wstrętne babsko (envy (envy (envy

Szkoda,że u nas takie schamiałe społeczeństwo,aż żal mówić.
Tyle nienawiści i jadu w ludziach,normalnie czasami utopiliby człowieka w łyżce wody. (punch
Miałam wiele takich nieprzyjemnych sytuacji w życiu ze strony obcych ludzi.
Nie wiadomo za co,może za to,że mieli zły dzień po prostu.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ola banderola » 13 cze 2010, 19:42

Od jakiś 2 tygodni wpienia mnie i to strasznie nowa sąsiadka, wprowadziła sie niedawno i każdego dnia coś przybija, nie patrząc na to, czy jest 7 rano, czy 23 (angry a i jest Azjatką tak w woli wyjaśnienia, więc mój mąż raczy żartować, że przybija może ich znaki,a jest ich podobno ponad 3 tysiące (headbang (clin mam nadzieję, że az tak długooo to nie potrwa (punch A każdego ranka zbiega w tych swoich obcasach, jak słoń i hulajnogą, którą trzyma zahacza o poręcz na korytarzu, co razem daje taki hałas, iż można wyjść z siebie i stanąć obok (envy (wait
Boże zamorduję ją normalnie, a rano słucha tej swojej muzyki, kooooooooszmar (tongueout

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: lil sexy » 13 cze 2010, 19:53

Nie martw się, jest szansa że się uspokoi. Ja latem mam zawsze problem z pojemnikami na śmieci. Mieszkam w kamienicy, w oficynie, więc wszystkie dźwięki się cudownie niosą ze zdwojoną siłą i tak każdego dnia około 6 rano budzi mnie odgłos kół tych śmietników, które są wyprowadzane po kostce na ulice (headbang Przy otwartych oknach to jest masakra, a po imprezie istny koszmar.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ola banderola » 13 cze 2010, 20:27

No fakt Lil chyba masz jednak gorzej Kochana, bo u mnie jest szansa, że będzie spokój kiedyś (thinking

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: shandapanda » 13 cze 2010, 21:34

Ola, spokojnie, przeciez sie wyprowadzasz niebawem (yes) Tyle dasz chyba rade wytrzymac (happy

Co do sasiadek, to mnie wczoraj jedna tez wkurzyla.
Poniewaz mnieszkamy na osiedlu zamknietym obowiazuja tu pewne reguly. Dotycza one utrzymania porzadku, wiec dla mnie akurat to zaden problem.
Na 2 pietrze mamy spory ogrod, taki dla mieszkancow.
Poniewaz poza blokiem nie ma wiele trawy gdyz sa same sklepy,CH itp to wychodzimy ze swoimi pieskami wlasnie do tego ogrodu. Roznica miedzy ludzmi polega jednak na tym,ze jedni sprzataja kupy pupilow,a inni nie.
No i wlasnie wczoraj jedna Polka wyszla na dwor ze swoim amstaffem. Zarzadca bloku zauwazyl,ze pies sra na srodku ogrodka a ona zamiast to sprzatnac to bierze go i cisnie do domu.
Zaraz ja zaczal wolac i mowi,ze ma to sprzatnac, a ta na niego z japa,ze ona tego nie bedzie zbierac (envy
Powiedzial jej,ze wszyscy mieszkancy sprzataja po swoich zwierzakach i ze ja to tez obowiazuje.
Ona oczywiscie zamiast wyjac glupi worek czy chusteczke to wolala sie z nim klocic.
Okno mialam uchylone to i cala rozmowe slyszalam. Darla sie na niego jak nie wiem, a przeciez facet mial racje.
Skonczylo sie na tym,ze cos tam jej pogrozil,ze jakies pismo dostanie.

Bardzo mnie to zdenerwowalo, bo wiem jacy sa Irce- zaraz walna tabliczke z przekreslonym pieskiem i bedzie problem bo na 3x dzienne siku trzeba bedzie biegac nie wiadomo dokad (bo wszedzie asfalt) (envy Park jest jakie 15min drogi, a przeciez wieczorem czy o 6 rano tam nie pojde (thinking

Nie rozumiem dlaczego ludzie sami sobie robia pod gorke, skoro ktos sie decyduje na psa to niech bierze pod uwage,ze to tez musi sie zalatwic i nalezy sprzatnac (dance
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ola banderola » 13 cze 2010, 21:44

shandapanda pisze:Ola, spokojnie, przeciez sie wyprowadzasz niebawem (yes) Tyle dasz chyba rade wytrzymac (happy
No ba i jeszcze teraz 2 tygodnie mnie nie będzie, a lipcu fru do nowego lokum, więc co racja, to racja Shanda, dzięki że mnie oświeciłaś (angel i po co się było denerwować (whew

A z tym psiakiem, to się zgodzę, jeżeli się piszemy na jakieś zasady etc. to należy je respektować, ale niketórzy chyba drą pape dla sportu i wdają się w jakieś chore animozje, takie odnoszę czasem wrażenie (thinking

poison
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 34
Rejestracja: 06 wrz 2009, 21:33
Lokalizacja: Białystok

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: poison » 24 cze 2010, 23:44

korki, tłoki w autobusach, niemiłe panie w wszelakich urzędach, pani szatniarka na moim wydziale, sąsiedzi z naprzeciwka. oj.
7 wrzesień. operacja nosa.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ola banderola » 24 lip 2010, 09:50

A mnie niesamowicie irytyują wścibscy ludzie, taka niekończąca się ciekawość, której chyba nigdy nie zaspokoją.
Tacy ludzie chcieliby wszystko wiedzieć i zasypują tysiącami pytań typu:a jak,a gdzie, a czemu,a dlaczego, a po co,a z kim, a ile ...... (puke (puke (puke (puke (puke (puke (puke (puke (puke (puke (envy (envy (envy (envy
Takie osoby chyba mają straszliwie puste i nijakie życie i żyją życiem innych (angry

Awatar użytkownika
xxx0000000xxx
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 228
Rejestracja: 10 maja 2010, 22:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: xxx0000000xxx » 27 lip 2010, 16:15

Mnie strasznie denerwuje sąsiad z naprzeciwka :/ Nie wiem o co mu chodzi ... Wczoraj mąż odpalał auto o 22 tak z 10 minutek nawet po no i nie chcialo mu odpalic wiec przygazował kilka razy a on zawołał policje ...
Ktora z usmiechem na twarzy przyjechala i miala zwale z niego :) i jeszcze mowi dobra jedziemy dlaej bo jeszcze 7 takich debilow mamy co im sie nudzi i wzywaja na innych policje... i podali mezowi reke... a ten sasiad z glupia mina nie wiedzial co zrobic ale cos czuje ze zaczyna sie wojna sasiedzka :). ale o tym chyba zaloze nowy temat :)
PLASTYKA BRZUCHA....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”