Co Was denerwuje?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kasia990kasia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2252
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: kasia990kasia » 24 sty 2010, 21:23

rozkładasz się ? (thinking
19.03.2010 powiększenie piersi ES VHP- 400 cc- Dr.Żukowska
15 Luty 2011 - Nosek i broda // Dr. Stępniewski
24 Sierpień 2012- poprawka nosa // Dr. Stępniewski ( niezadowolona !!! )
Wrzesień 2014 - koretka powiek + tłuszcz pod oczy // Dr Łoń
09.02 - poprawka powiek // Dr Łoń
28.03 - trzeci raz będę robiła nos (oby ostatni) - Dr Jadczak

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ewawawa » 24 sty 2010, 21:33

37,3, dreszcze i gardlo mnie drapie okropnie i glowa pobolewa.
wcinam rutinoscorbin (jak zwykle, bo naczynka), pije herbate z sokiem malinowo-lipowym, jem miod, biore cholinex.
pojde chyba wyplukac to gardlo woda z sola. jutro MUSZE wyjsc i spedzic ok 6h w niedogrzanym klubie. musze. no i pojechac do niego i wrocic.
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
kasia990kasia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2252
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: kasia990kasia » 24 sty 2010, 21:34

Nie płukaj gardła wodą z solą bo jeszcze gorzej będzie. Płukaj gardło szałwią bo nie podrażnia (thinking
19.03.2010 powiększenie piersi ES VHP- 400 cc- Dr.Żukowska
15 Luty 2011 - Nosek i broda // Dr. Stępniewski
24 Sierpień 2012- poprawka nosa // Dr. Stępniewski ( niezadowolona !!! )
Wrzesień 2014 - koretka powiek + tłuszcz pod oczy // Dr Łoń
09.02 - poprawka powiek // Dr Łoń
28.03 - trzeci raz będę robiła nos (oby ostatni) - Dr Jadczak

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: dyduska » 25 sty 2010, 10:14

ewawawa do płukania gardła polecam Gargarin dostępny w aptece. Kosztuje niespełna 3 złocisze chyba a mi pomaga szybciutko.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ewawawa » 25 sty 2010, 12:29

no wlasnie ja normlanie gargarinem, ale nie mialam w domu i zapomnialam "dostawce" poprosic.
jak bylam mala, to moja babcia zarzadzala takie plukanie - ciepla woda z sola i soda.
ale to bylo ohydztwo!
mam jeszcze gripex w saszetkach, tantum verde w sprayu na to gardlo i robitussin syrop i olejek kamforowy do nacierania na noc.
smierdze czosnkiem i mam deszcze. a dzis musze WYJSC do pracy zeby nie wiem co.
i STRASZNIE MNIE TO WKURZA, wrrr
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: dyduska » 25 sty 2010, 12:52

O tak, czosnek to podstawa. Kiedyś byłam za granicą kilka miesięcy i dostałam jakiegoś zapalenia gardła. Co kilka dni chodziłam do apteki po nowe specyfiki bo nic mi nie pomagało. Trwało to dwa tygodnie a nie było wesoło bo już w pewnym momencie mówić nie mogłam, skrzeczałam jak jakaś obdzierana z piór papuga. Wróciłam do mamusi, a ta zrobiła mi taki mega kubek gorącego mleka, w którym był posiekany czosnek i miód. Kazała mi to wypić i zjeść ten czosnek cały (puke Nie wierzyłam, że po tym wszystkim co ja próbowałam takie bele mleko mi pomoże ale na drugi dzień rano jak ręką odjął! Przekonałam się na własnej skórze, że to działa i teraz sama każdemu polecam. Kiedyś jeszcze moja babcia robiła syrop z cebuli. Posiekaną cebulę zasypywała cukrem i to chyba wszystko. Cebula sok puszczała i taki syrop to całą zimę codziennie nam serwowała i zawsze zdrowa byłam.
Także ewawawa kuruj się czosnkiem i cebulą i wracaj do zdrowia (rire
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ewawawa » 25 sty 2010, 13:07

no wlasnie myslalam zeby sobie zupy cebulowej zrobic i nawet mam kilo cebuli w domu na ta okazje.
zabije dzis wszystkich oddechem. przynajmniej sie nie zaraza bo od razu uciekna (rofl
wlaze jeszcze pod koldre - zostalo mi 3h do wyjscia
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: dyduska » 25 sty 2010, 15:16

Lubię cebulową ale nie umiem jej gotować.

A wracając do tematu wątku to denerwuje mnie jak ktoś mnie próbuje zmieniać na siłę. Ja tego kompletnie nie rozumiem. Jeżeli mi ktoś nie odpowiada to się z nim po prostu nie spotykam a nie próbuję na siłę uzmysłowić mu co powinno być dla niego najważniejsze a co nie (envy
Wyobraźcie sobie, że poznałam faceta jakiś czas temu, który smalił do mnie cholewki jak opętany mimo, iż mu mówiłam, że nie chcę się póki co z nikim wiązać itd. Ale on się nie zrażał i dalej za mną latał. Spełniał wszystkie zachcianki, wszędzie mnie woził żebym nie musiała pieszo chodzić lub autobusem, robił niespodzianki, co najmniej raz w tygodniu dostawałam od niego kwiaty, prawił miliony komplementów, byłam dla niego po prostu chodzącym ideałem, traktował mnie jak księżniczkę. No więc kupił mnie sobie tym podejściem, przekonałam się do niego mimo, iż odbiegał baaaaaaaardzo od mojego ideału. Mimo to zaakceptowałam go takim jakim jest a różnimy się jak niebo i ziemia. Ale jak to mówią widziały gały co brały więc tolerowałam to jaki jest i nigdy przenigdy nie próbowałam go tworzyć na wzór własny i podobieństwo. On też od początku wiedział jaka jestem i to mu pasowało. Jednak do czasu. Po dokładnie sześciu miesiącach znajomości zaczął mi kuźwa mówić, że jestem taka i owaka a jaka powinnam być!!!! Hellow!!! O co kaman?? Jak można komuś mówić jaki ma być, co ma lubić, jak ma się ubierać??? W skrócie powiem, że nasze różnice polegały między innymi na tym, że jemu do szczęścia wystarczyłby chleb i woda kiedy ja lubię dobrze zjeść, on w jednej kurtce i jednych butach mógłby przechodzić całe życie kiedy ja lubię modę i mam kolekcję zarówno kurtek jak i butów, jadąc w podróż on z plecakiem na plecach mógłby przekimać się na plaży pod chmurką kiedy ja potrzebuję przynajmniej łóżka i łazienki, on pracuje od lat na jednym i tym samym stanowisku, a ja lubię się rozwijać. Te wszystkie różnice były nam obojgu znane od samego początku i ja go akceptowałam takim jakim jest a jak się okazało on tylko udawał że akceptuje mnie.
Oczywiście finał jest taki, że zniknął z mojego życia szybciej niż się w nim pojawił bo nie dam nikomu sobą rządzić i żeby ktoś mnie osądzał, że złym człowiekiem jestem bo kupuję kolejną sukienkę!! Tak jakbym za jego kupowała!!
Ciekawi mnie czy miałyście podobne doświadczenia. Czy tylko ja trafiłam na takiego wynalazka??
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: marta2454 » 26 sty 2010, 11:58

dyduska na mnie też działa mleko z czosnkiem i miodem mimo że nie przepadam za tym wynalazkiem to zawsze jak mnie bierze jakieś choróbsko to piję to
A co do partnera to chyba żadna z nas nie pozwoliłaby sobą rządzić
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: marta2454 » 26 sty 2010, 12:01

przepraszam za post pod postem !!!
ale tak na marginesie to tacy faceci jak dyduska opisała powinny trafić na takie babki które by ich owinęły i pokazały kto rządzi
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”