Co Was denerwuje?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szejbi
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 06 lip 2009, 12:14

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: szejbi » 24 lip 2009, 11:17

Mnie dziś denerwuje wszystko, a najbardziej chyba to, że pogoda jest nie taka jaką chciałam i wszystkie dzisiejsze plany mi pokrzyżowała, denerwuje mnie to że pracy nigdzie nie mogę znaleźć i że muszę teraz stać w kuchni piec i gotować sprzątając w międzyczasie, głupi PMS:-?

Awatar użytkownika
Madlenia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 24 kwie 2009, 22:27
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: Madlenia » 25 lip 2009, 21:25

Ostatnio stwierdzam że po prostu prawieże ekstremalnie irytuje mnie mój facet.
Czy to jest normalne?Owszem, mamy za sobą paroletni staż, ale żeby to była już rutyna? Nawet nie mieszkamy razem!
Denerwuje mnie, że nie może wyrzucać śmieci po batonikach do kosza, tylko zostawia je na biurku. Nawet jeśli podstawię mu kosz pod samo biurko.
I denerwuje mnie, że po myciu włosów nie przeczesuje ich szczotką/grzebieniem tylko przeczesuje łapą i potem wszędzie pełno jest kłaków!
I denerwuje mnie, że się co chwila musi wygłupiać! I gapić na mnie podczas jedzenia!
Chyba go uduszę gołymi rękami :/ czy to możliwe żebym miała PMS na tydzień przed okresem i to na tabletkach anty?!
~~~ 8.06.2009 - nosek u dr Łątkowskiego ~~~
---------------------------------------------------------------
Wszystko to, co mam wykradłem bogu gdy spał.
I tak zabierze mi więcej zatrzymując serce..

Awatar użytkownika
Mnemozyna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 312
Rejestracja: 14 maja 2009, 21:59

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: Mnemozyna » 25 lip 2009, 23:03

Madlenia to zawsze możliwe! PMS atakuje!!!

Mnie denerwuje to, że raczej nie zrobię sobie operacji nosa w tym roku. Zamiast tego powinnam zrobić biopsję szpiku żeby sprawdzić czy nie mam białaczki. Życie jest pełne niespodzianek...

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: GosiaczEq » 31 lip 2009, 09:04

Denerwuje mnie, że nadal nie mogę sobie poradzić z tą całą sytuacją związaną z moim PDT_Love_07 :doubt: . Niby już to zaakceptowałam, ale tylko sobie coś przypomnę to zaraz jest mi źle. Podziwiam te dziewczyny, które potrafią wybaczać zdrady, kłamstwa itd. 8-)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

magdoonia
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:33

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: magdoonia » 03 sie 2009, 12:36

Wróciłam po tygodniu do roboty i mimo, że nie ma mojej wstrętnej szefowej to jej duch gdzieś się chyba unosi bo mnie normalnie aż mdli.
No więc denerwuje mnie moje szefowa, ale chyba się powtarzam :-?
zrezygnowałam z forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: bujanna » 10 sie 2009, 11:56

A mnie denerwuje pewna osoba, której mam ochote przywalic za jej wrednosc i chamstwo, i uwazanie sie za pępek swiata uwielbia ona ponizać ludzi, manipulowac nimi wrrrry gdyby nie pewne okolicznosci to nic by mnie nie powstrzymało :batte :batte
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

magdoonia
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:33

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: magdoonia » 10 sie 2009, 12:43

bujanna pisze:A mnie denerwuje pewna osoba, której mam ochote przywalic za jej wrednosc i chamstwo, i uwazanie sie za pępek swiata uwielbia ona ponizać ludzi, manipulowac nimi wrrrry gdyby nie pewne okolicznosci to nic by mnie nie powstrzymało :batte :batte

Czy to może moja szefowa? Czy o niej piszesz? :shock:
zrezygnowałam z forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: bujanna » 10 sie 2009, 14:19

magdoonia pisze:
bujanna pisze:A mnie denerwuje pewna osoba, której mam ochote przywalic za jej wrednosc i chamstwo, i uwazanie sie za pępek swiata uwielbia ona ponizać ludzi, manipulowac nimi wrrrry gdyby nie pewne okolicznosci to nic by mnie nie powstrzymało :batte :batte

Czy to może moja szefowa? Czy o niej piszesz? :shock:
Nie ale jak chcesz to jej tez mogę przywalić, taka wkurzona dzis jestem rany i jeszcze okres dzis dostane albo jutro.
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

magdoonia
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:33

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: magdoonia » 10 sie 2009, 14:30

bujanna pisze:
magdoonia pisze:
bujanna pisze:A mnie denerwuje pewna osoba, której mam ochote przywalic za jej wrednosc i chamstwo, i uwazanie sie za pępek swiata uwielbia ona ponizać ludzi, manipulowac nimi wrrrry gdyby nie pewne okolicznosci to nic by mnie nie powstrzymało :batte :batte

Czy to może moja szefowa? Czy o niej piszesz? :shock:
Nie ale jak chcesz to jej tez mogę przywalić, taka wkurzona dzis jestem rany i jeszcze okres dzis dostane albo jutro.
Dzięęęęki :-D Jakby co to dam znać :-D

No wiedziałam, że na moje nowe koleżanki z Forum to będę mogła liczyć :-D
zrezygnowałam z forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: natalya » 10 sie 2009, 16:25

a mnie strasznie wkurzaja ludzie, ktorzy przychodza do supermarketu ze swoimi dziecmi, ktore dra jape na caly supermarket :evil: jest to nie do wytrzymania :roll: czlowiek chce spokojnie zakupy zrobic, a tu musi sluchac jakiegos wrzasku :evil: na dodatek czesto robie zakupy po pracy i jestem zmeczona....wtedy to dopiero mozna ze skory wyskoczyc :roll:
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”