Co Was obrzydza?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 13 kwie 2005, 09:04

Zastanawiam sie czyje sa te zwierzenia.. nigdy czegos takiego nie widzialam! Zeby ktos sie nie myl albo "pierdzial w koldre" albo sobie grzebal i wachal... Straszne! To chyba ludzie z marginesu! Mi sie to w glowie nie miesci! moze zycie mnie oszczedza! :D

Awatar użytkownika
agi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 01 lut 2005, 23:04
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: agi » 13 kwie 2005, 20:57

o rany, czytalam tamten topik i smiala sie i plakalam, az raz mi sie jednak zupelnie niedobrze zrobilo i juz tam nie wroce.
(Panienka pisala, ze jej chlop, gdy biora razem prysznic, zabawia sie czasem sikajac jej po nogach, a ona nie ma jak uciec) obrzydliwstwo, obrzydliwstwo, obrzydliwsto, fuj, fuj, fuj............ Od wczoraj mam ten obraz w glowie i tylko mysle, czy to moze jednak byc prawda, czy tylko zmyslone.... Ale i tak wstretne! Nawet jesli zmyslone!

Ja w tym kierunku jestem zupelnie przewrazliwiona, bo to, co mnie obrzydza w realu, a czego jednak nie da sie zupelnie uniknac - to toalety publiczne.
Przyznaje, ze zdazaja sie i czyste, ale wiekszosc to... szkoda mowic. Bywa, ze po wizycie w takim przybytku wzdrygam sie jeszcze kilka godzin. No i do obledu doprowadzaja mnie te dziurki na kamery w sciankach ubikacji (zwlaszcza na uniwerku tak od dwoch lat normalka). czesto jest tak, ze znajde po dlugich szukaniach toalete, ktora, jesli chodzi o czystosc, ujdzie, a potem pol godziny zatakam papierem te cho...ne dziurki!!

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 14 kwie 2005, 15:40

Agi jakie dziurki na kamery? :shock:

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 14 kwie 2005, 18:14

Agi, to w kabinkach też je montują??? :shock:
Myślałam, że tylko w części z umywalkami :? :shock: :shock:
A na stacjach benzynowych też są w kibelkach ???

Awatar użytkownika
agi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 01 lut 2005, 23:04
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: agi » 14 kwie 2005, 19:41

Sugar
Bardzo male, okraglutkie dziurki na nowoczesne malenkie kamery internetowe. Ludzie z takimi kamerkami chowaja sie w toalecie (czesto wynajmowane sa mlode kobiety) i nagrywaja przez te dziurki male filmiki na ktorych jest wszystko, co osoba w kabinie obok robi w toalecie. Dziurki sa mniej wiecej na dwoch poziomach: rozbierania i siadania. Potem te filmiki sa wstawiane do internetu na stronach dla zboczkow, ktorych to podnieca.
Jaki to piekny swiat, gdzie tego jeszcze nie znacie....
U nas toalety poszyte sa dziurkami jak ser szwajcarski. Moja kolezanka to nawet przylapala jednego i sie z nim bila, ale uciekl :evil:
Ja, jak zlapie, to sobie tez obiecalam, ze....och :twisted: , nosi mnie, jak tylko o tym mysle.
Wiele cziewczyn sie tym wcale nie przejmuje, mowia sobie "a co mi tam" i nie zwracaja uwagi. No i tak jest chyba juz najlogiczniej, bo to zatykanie dziurek papierem, to walka z wiatrakami....
Ale mnie doprowadza do szalu mysl, ze ktos mi kradnie prawo do intymnosci i decydowania o moim ciele. Pewnie to jeden z aspektow, ktore tych debili rajcuje: fakt, ze podgladaja kogos w intymnych, wstydliwych momentach bez jego zgody.
kate,
nie wiem, czy wszystkie toalety na stacjach benzynowych sa ok, ale ja sie jeszcze z tym nie spotkalam.
Miejsca zagrozone to jeszcze solaria, nawet bylo kilka programow w telewizji na ten temat. To sie stalo po prostu nagminne.
Az nie chce mi sie wiecej pisac, taki mnie to mierzi

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 16 kwie 2005, 01:24

agi :shock: jakiś horror! W Niemczech tak jest? NIgdy już tam nie pójdę do toalty, gdzie jest więcej niż 1 kibelek :roll:

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 22 cze 2005, 20:01

Podnoszę wątek z czystej ciekawości...

Czy nasi Panowie na forum też takie grzeszki popełniają :?: (patrz strona pierwsza: link)
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
myers
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 13 lip 2005, 15:23

Post autor: myers » 13 lip 2005, 20:11

PROSZĘ... NIE PRZY JEDZENIU...

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 13 lip 2005, 20:20

jakos nasi panowie na forum zamilkli!!!! :lol:

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 13 lip 2005, 20:20

czyżby to ich pieta achillesowa!!! :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”