Co Was obrzydza?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 12 kwie 2005, 08:21

a co powiecie na owłosienie wystające z majtek albo z pod pachy,takie posklejane potem-bleee ,już mi nie dobrze jak o tym pomyślę :? I mam na myśli kobiety(?)

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 12 kwie 2005, 10:03

Nie ma to jak poskręcane włoski na łydkach kobiecych pod rajstopami... :roll:
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 12 kwie 2005, 10:18

a ja wlasnie sie zabieralam za sniadanko i...... hmmmm jakos stracilam apetyt! Dziekuje! :wink:

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 12 kwie 2005, 10:22

nie no temat zakręcony więcej tu nie wejde :lol: o nieeee :lol:

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 12 kwie 2005, 13:00

Z okan mojego offic'u widzę końcowy przystanek kilku linii komunikacji miejskiej...

Ach widok "odlewających się" kierowców... :x jaak

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 12 kwie 2005, 18:09

Ja też się popłakałam jak czytałam tamto forum. Pokazałam to mojemu mężowi i on tez sie popłakał. Dziś rano w pracy pokazałam to koleżankom i one oczywiście też się popłakały.
Przytoczone cytaty to extrema! do jasnej ch----y!!!!! jak można żyć z takim facetem???? żakładam, że w dniu ślubu taki nie był (bo w wzasadzie widziały gały co brały), to dlaczego nie reagowały jak się zmieniał? No bo chyba nagle nie wstał rano i zamiast całusa i słodkiego "dzień dobry kochanie" nie (cytuję) ..."strzelił z dubeltówki"....
Ręce opadają. Tak na prawdę to trzeba na mszę dać, że mam normalnego męża (higiena bez zarzutu, sex też jak najbardziej, pamięta o urodzinach i rocznicy slubu) a nie takie coś o czym tamte laski piszą

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 12 kwie 2005, 20:05

To nic innego jak powolny zanik szacunku do swojej drugiej połowy :(
Nikomu tego nie życzę, ale tak naprawdę sami na to pracujemy. Ja nie rozumiem luzu między tymi parami z forum (co podałam link). Takie zachowanie nie świadczy o tym, że czujemy się razem dobrze i akceptujemy siebie w pełni...tzn dla mnie to nie znaczy. Luz i akceptacja nie oznacza pierdzieć komuś pod nosem.
Całe szczęście nie mam na co narzekać w swoim związku :D
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Gość

Post autor: Gość » 12 kwie 2005, 20:37

To co czytałam na tamtym forum to dla mnie na szczęście totalna fikcja, aż się wierzyć nie chce,że można tak się wobec siebie zachowywać. Dla mnie szacunek to drugiej osoby wyraża się tym,że takich zachowań nie tolerujemy :wink:

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 12 kwie 2005, 21:01

:lol: :lol: orany :!: n owreszcie wiem gdzie mam looknac jak mnie najdzie ochotka na slodkosci :lol: :lol: czytajac to na bank mi sie odechce
I will be perfect

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 12 kwie 2005, 22:38

viki pisze:Ja też się popłakałam jak czytałam tamto forum. Pokazałam to mojemu mężowi i on tez sie popłakał.
U nas to samo :lol:

ja z tego co piszą miałam problem z rozrzucanymi skarpetkami :roll:
Aż któregoś dnia się rozdarłam, że następne brudne skarpetki jak zobaczę to wywalam do kosza. Byłam tak wściekła, że się przestraszył i mam spokój :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”