Co Was obrzydza?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: Lubka » 22 sty 2012, 19:49

agunia585 pisze:brak higieny!!!
mój facet potrafi wstać i caly dzień nie umyć twarzy i zębów!!!
Jezu a że ma brode kilkudniową do kilkunastu dniowej śmierdzi z jego twarzy jak ze śmietnika.

Wysmarkuje się do zlewu i prysznica !

Masakra jestem na punkcie tych wydzielin uczulona , gdy chrocha i je połyka też mnie az odpycha!
Nie potrfię go pocałowac potem przez długi czas, a jak już próbuje i czuje zapach jego sebum na twarzy swiecącego tak że widze w odbiciu na jego twarzy która brew jest do depilacji to rezygnuje.

Agunia nie pozostaje mi nic jak "pogratulowac" meza i tobie w sumie nie wiem czego...bo tak jak skladam sobie do kupy to, co o nim pisalas kiedys i teraz piszesz to po prostu nie rozumiemi dlaczego ty z nim w ogole jestes?
W zyciu nie chcialabym byc z kims, kto mnie obrzydza-jaki w tym sens budzic sie co rano u boku kogos, na kogo widok zbiera sie wrecz na wymioty bo smierdzi z jego twarzy jak ze smietnika??? Matko jedyna....wciaz nie moge wyjsc z szoku, ze takie zdanie mozna miec na temat wlasnego partnera (wow pakuj mu walizki i za drzwi wystaw-moze jak sie troche przewietrzy to dobrze mu zrobi (clin

Przypomnialo mi sie jak kiedys alexis napisala, ze ona musi swojemu mezowi przypominac o tym, zeby sie umyl bo on taki spracowany i wiekowo tez juz nie najmlodszy-sorry, ale na brak higieny nie ma innego wytlumaczenia jak lenistwo i brak szacunku dla otoczenia (no)
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Antonelka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5455
Rejestracja: 30 mar 2007, 20:55
Lokalizacja: beautywpolsce.com

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: Antonelka » 22 sty 2012, 20:26

agunia585 pisze:brak higieny!!!
mój facet potrafi wstać i caly dzień nie umyć twarzy i zębów!!!
Jezu a że ma brode kilkudniową do kilkunastu dniowej śmierdzi z jego twarzy jak ze śmietnika.
Nie perfumuje się tez dla mnie więc wszystko czego pragne to sex z pachnącym , czystym mężczyzną.
Wysmarkuje się do zlewu i prysznica !
Masakra jestem na punkcie tych wydzielin uczulona , gdy chrocha i je połyka też mnie az odpycha!
Nie potrfię go pocałowac potem przez długi czas, a jak już próbuje i czuje zapach jego sebum na twarzy swiecącego tak że widze w odbiciu na jego twarzy która brew jest do depilacji to rezygnuje.
Najśmieszniejsze jest to że gdy wychodzi myje się i psika....
dla mnie pozostaje mąż w sosie własnym ...
ja bardzo przepraszam, ale usmaialam sie jak juz dawno nie (giggle niesamowite, jak to napisalas... a chlopa bym zmienila, albo choc znalazla takiego, ktory warunki spelnia (clin
ja nie moglabym nawet takiego przez telefon pozdrowic (bronze
pozdrawiam, Antonelka (sun (flower)

Zapraszam do polubienia nas i tutaj (makeup FACEBOOK

Facet - przedmiot do przytulania

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: agunia585 » 22 sty 2012, 21:01

no , z grubsza macie już obraz mojej rzeczywistości zwłaszcza weekendowej...
teraz do tego jest problem z sexem , bo mnie się bardziej chce i dziś mi powiedział że przecież 10 min temu się kochaliśmy !!! czego ja chce on przeciez je!!
o rety!
zaraza !
chcieć 2 razy w weekend powinnam się zgłosić za 2 tygodnie!
masakra jakaś!
Najśmieszniejsze jest to że kogo nie spotkamy , wszystkie kobiety mi zazdroszczą TAKI PRZYSTOJNIAK, wysłucha i pogada i zapyta, Acha...
moje drogie czas zmienić zdanie o przystojniakach!
Każdy za uszami cosik ma!
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: headie » 22 sty 2012, 22:26

Agunia to że Tobie się nie udało , jesteś zgorzkaniła, skrzywdzona itp to nie znaczy ze w każdym temacie musisz wszystkich facetów do jednego wora wrzucać. Zamiast się wyżalać to zacznij działać i pozbądź się tego obleśnego przystojniaka który zębów nie myje, ...swoją drogą....... to co z niego za przystojniak ze śmierdzącym otworem gębowym.

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: Dessert » 23 sty 2012, 15:42

No ale jak wychodzą to się umyje (giggle więc dla innych może to być przystojniak (giggle bleh... współczuję, mój to się chyba przy mnie dowiedział, że jest coś takiego jak żel do mycia twarzy, bo wcześniej, o zgrozo, zwykłego mydła używał. Ale oprócz tego to dba o siebie, no ale krótki staż mamy tfu tfu, nie wiadomo co za 10 lat będzie (rire
Swoją drogą Bouncy gdzie Ty te kuciapy damskie wąchasz? Zrozumiem jajca męskie jak masz faceta i się tam nie umyje to czujesz podczas zbliżeń, ale żeby kobity też obwąchiwać? (giggle
Ja też się brzydzę brudnych włosów, przepoconych starych dziadów, którzy zostawiają tłuste plamy na szybach autobusu (headbang zawsze jak jadę to zanim oprę głowę o zagłówek w autobusie czy pociągu to nakładam kaptur na głowę, bo się brzydzę, że jakiś właśnie taki typ tam opierał swoje brudne włosy. Jak czasem patrzę po ludziach, nawet teraz na wspomnienie mnie gęsia skórka łapie, bo to obrzydlistwo jest jak nie wiem.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: agunia585 » 23 sty 2012, 15:51

headie nie jestem zgorzkniała ani w żaden sposób zraniona. Wkurzył mnie ale już bardziej wesoło nie da się tego opowiedzieć. Mi przeszkadza zapach jego skóry, nieświeży oddech - jeśli ma taki weekend jak ten że leniuchuje i nie wpadnie na to że ja czuje, widzę i zwracam na to uwagę.Mówi że jeszcze zobaczy skoki i idzie się myć idt, potem przelączy na snookera i dupa , następna godzina zleciała. Oczywiście radzę sobie i zaganiam go ,czuje się wtedy urażony ale pędzi się wykąpać.
Nie obrzydza mnie non stop, wyrzuciłam z siebie co mnie w nim wkurza. Rozumiem leniwe weekendy w piżamkach ale bez święta dla zaskórników.
Gdy spojrzeć na to z innej strony jego we mnie wkurza pewnie co innego, ale to moje forum, on nich się żali na swoim.
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: RedOne » 26 sty 2012, 10:45

Bouncy pisze:Obrzydza mnie:
zapach surowego mięsa (ryb surowych czy też puszkowych też)
osoby "bawiące się" sztucznymi szczękami (kiedyś w pociągu pani starsza się zamyśliła i zaczęła wysuwać górną sztuczną szczękę (chyba nawet nie wiedziała, ze to robi) a potem ją wciągać w czeluście jamy gębowej) okropieństwo, obrzydlistwo!
widok zepsutych zaniedbanych zębów
no i chyba jak większość: smród potu, niemytych jajców męskich tudzież damskich kuciap (się myjcie dziewczyny...) przetłuszczone włosy, łupież, brudne paznokcie, a raczej bród za nimi, zaniedbane stopy pełne zrogowaceń i jakiś zmian na paznokciach....i tak długo by wymieniać
generalnie to ja bardzo obrzydliwa jestem.... ;)
(rofl ale sie usmialam ,hahah wobrazilam sobie te pania w pociagu ze sztuczna szczeka (rofl haha niemyte jajca i kuciapy (giggle
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: natalya » 20 lip 2012, 17:18

a mnie obrzydza byla mojego faceta....
jak tylko sobie o niej pomysle, to niedobrze mi sie robi (puke
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: agunia585 » 21 lip 2012, 18:48

dlaczego była?
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Co Was obrzydza?

Post autor: natalya » 25 lip 2012, 09:58

Agunia, moj to mial rozne byle, ale szczegolnie jedna to mi sie zle kojarzy....na szczescie to stara historia, bo byl z nia gdzies 10 lat temu...a brzydzi mnie, bo to taka ulicznica, ma teraz chyba z 7 dzieci i prawie kazde z innym facetem....zgroza...dobrze, ze sie od takiej niczym nie zarazil....
a juz obrzydzila mnie calkiem, jak kiedys natknelam sie na jakies stare zdjecia, a ona prawie na kazdym miala cala
gebe w syfach, nie wiem co to moglo byc, bo to raczej nie tradzik, miala takie jakby opryszczke, bo wokol ust, ale prawie na calym dole twarzy. w sumie to widzialam jak ludzie czasem maja opryszczke, ale tak strasznie to to nie wygladalo. o ona to strasznie zasyfiona byla, az te cale krosty to zestrupiale byly, takie jakby oparzenie, jednym slowem obrzydliwie to wygladalo... (puke
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”