Poznac faceta

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 11 lut 2008, 16:04

ciekawe uwagi dzieki:) chociaz u mnie raczej sie przydadza na przyszlosc one tylko

facet nie odzywa sie juz do mnie wyjechalam na pare dni nawet smsa nie wyslal!!!

moze to przez to a raczej napewno ze nie chcialam z nim isc do lozka

sorry ale miesiac znajomosi to dla mnie za wczesnie
a jemu widocznie tylko to chodzilo od samego poczatku nie potrzebnie sie ludzilam i mialam nadzieje ze tu moze jednak o mnie chodzi:(

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 11 lut 2008, 18:53

jaaa, jesli faceci umawiaja sie z kims tylko ze wzgledu na seks, to najczesciej maja kilka panienek. jak jedna nie moze czy jej nie ma, to maja inne w zapasie i dlatego im nie zalezy. nawet jesli dziewczyna pojdzie z nim do lozka i jest miedzy nimi tylko seks(chyba ze w miedzyczasie rozwinie sie uczucie, bo wszystko jest mozliwe), to predzej czy pozniej ta namietnosc sie wypali i co wtedy zostanie? nie bedzie juz niczego i facet pojdzie gdzie indziej w poszukiwaniu nowych doznan ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 11 lut 2008, 19:47

ja to wiem- dlatego nie mam zamiaru isc bez milosci do lozka

tak czy inaczej wlasnei smsa napisal ... jak gdyby nigdy nic co u mnie itd bezplciowy sms wiec i odpisalam bezplciowo

nie wiem w co on gra...

nie wiem jak sie zachowywac ... nie wiem co powiedziec mu gdy wroci od siebie i bedzie chcial sie spotkac

pomozecie?

bierzecie tylko pod uwage ze mi zalezy na nim ,ale jak zrobic by niew gral on i nie bawil sie moimi uczuciami

jak ma byc to koniuec to bedzie- ale chcialabym mu powiedziec ze nie podoba mi sie jego zachowanie i ze nie ma sensu chyba dalej sie spotykac....

czy da to dobry skutek zmiany myslicie?czy odwrotny

widze ze moje olewanie go na zewnatrz daje dobry skutek chyba :roll: z drugiej moze pomyslec ze skoro znow odpisuje jak gdyby nigdy nic i nie jestem zla to moze pomysli ze moze dalej tak robic ....

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 11 lut 2008, 23:58

jaaa, nic nie kombinuj,mow tylko to co ci serce kaze,co czujesz,nie baw sie w zadne gry. Jesli bedzie to mialbyc Ten to bedzie,nie ma co oszukiwac przeznaczenia jakimis grami,nie wierze w cos takiego. Facet jak nie bedzie chcial byc z toba to chocbys stanela na glowie tak nie bedzie. Musisz czekac i zachowywac sie jak zachowujesz,trzymac swoje wartosci,jesli nie ten to ktos inny je doceni,ktos warty tego Zycze powodzenia. Pamietaj-nic na sile. :-)
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 12 lut 2008, 00:05

masz racje- dlatego nie bede sie oszukiwac dluzej powiem mu zebysmy zostali znajomymi bowiem czuje ze mu chyba nie zalezy na mnie ,przez to jak sie zachowuje i tyle

widocznie on nie ejst mi pisany

dzieki dziewczyny:)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 12 lut 2008, 00:20

jaaa,nie zrywaj,poczekaj! Nie badz w goracej wodzie kapana. Zobacz jak sie to dalej potoczy. Tylko cierpliwosc pomoze ci poznac prawdziwa milosc.
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 12 lut 2008, 00:31

czyli miesiac to za malo by wymagac czegos od faceta? ja nawet nie wiem czy chodzimy ze soba skoro potrafi nie pisac 3 dni :cry: ale jak jestemy ze soba jest mi cholernie dobrze

to moj 1 facet na ktorym mi zalezy i mi sie podoba

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 12 lut 2008, 00:40

Jesli to bedzie mial byc ten to bedziesz to czula sama.Zadne rady nie pomoga. To sie czuje. Czuje m.in. przez to jaki ta osoba ma do ciebie stosunek,nie co TY DO NIEGO czujesz. Samo sie rozwiaze. Zostaw to.
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 12 lut 2008, 00:51

hmm racja:) ale jak sie rozwiaze samo? on bedzie spotkanie proponoal serce chce rozum mowi NIE bo mu nie zalezy na tobie :roll: wiec moze powinnam zakonczyc to sama a nie łudzic sie niepotrzebnie

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 12 lut 2008, 12:54

Jaa - jak pisalam poprzedniego posta, to myslalam ze juz od jakiegos czasu sypiacie ze soba i teraz nie chesz, zeby mu zrobic na zlosc.
Jesli jeszcze ze soba nie spaliscie to inna sprawa...absolutnie nie rob niczego, jak nie masz pewnosci, ze chcesz...

Musisz nabrac troszke dystansu do sytuacji (chociaz wiem, jakie to trudne jak ci na nim zalezy) i pozwolic mu przejac inicjatywe - wiem ze najgorzej jest siedziec i czekac, ale jak nie bedzie sie staral kontaktowac z Toba, to niestety, ale raczej mu nie zalezy... :(
Nie pisz pierwsza, ale jak napisze smsa - odpisz, zadzwoni - pogadaj, chce sie umowic - dobra
Niech sie stara, daj mu szanse...dopiero jak bedziesz pewna, ze mu na Tobie nie zalezy, zapomnij i skasuj numer :-) ...
Ale tez nie badz jakas specjalnie oschla, bo jak mu zalezy, to sie moze zrazic, albo pomysli ze Ci sie narzuca...najlepiej jakbyscie sie spotkali kilka razy , wtedy sama wyczujesz - intuicja Ci podpowie...
albo, jak masz taka zaufana osobe pogadaj z kims, kto was oboje (albo przynamniej jego) dobrze zna, bo ciezko jest cos radzic, kiedy zupelnie sie nie zna danej osoby. Ludzie sa rozni: pewni siebie i niesmiali, zamknieci romantycy i podrywacze...i na poczatku znajomosci mozna sie bardzo pomylic w ocenie, bo niektorzy np. zgrywaja podrywaczy, a tak naprawde sa niesmiali...ale bywa i odwrotnie.

Jeden wysle Ci sms'a : "Zyc bez ciebie nie moge i bardzo cie kocham" - ale tak naprawde to nic nie bedzie znaczyc.
Drugi napisze: "Czesc, zastanawiam sie co u ciebie slychac" - i bedzie to znaczylo, ze mu zalezy na Tobie...
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”