Uśmiechnij się! cz.1

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Ifka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2005, 21:19
Lokalizacja: PoznaÃą

Uśmiechnij się! cz.1

Post autor: Ifka » 07 kwie 2005, 13:08

Pozwołiłam sobie założyć nowy temat :oops: Ta częśc forum nazywa się "Feel free", więc pomyślałm, że temacik by tu pasował, no chyba, że podobny już gdzieś jest (szukałam, ale nie znalazłam :? )
W każdy razie myślę, że śmiech jak najbardziej służy urodzie, toteż poniekąd współgra to z ogolną tematyką forum. Jeśli nie to moderatorki będą wiedziały co zrobić :wink:
Ok, dość przydługiego wstępu...
Kliknijcie na link, ja się zwijałam ze śmiechu (ale uwaga u mnie sie trochę wolno otwierało i kilka razy trzeba było odświeżać, ale naprawdę warto!!). Koniecznie włączcie głośniki!

http://www.funpic.hu/swf/numanuma.html

:D

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 07 kwie 2005, 13:34

:lol: :lol: :lol: dobre dobre :lol: masz wiecej takich :wink: ?
I will be perfect

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 07 kwie 2005, 13:54

Koleś super :lol: ale tych wtrętów to jakoś nie kumam :lol:

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 07 kwie 2005, 15:06

super!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 07 kwie 2005, 18:24

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 07 kwie 2005, 18:47

Witam,

To ja z innej beczki. :D

Często myślisz o czymś ulotnym i odległym?
Pragniesz odmiany?
Zazdrościsz innym?
Przeczytaj fragment pamiętnika takiego "szczęśliwca"...

12 sierpnia.
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pięknie.
Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października
Beskidy są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone.
Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniałe!
Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju.
Boże, jak mi się tu podoba.

11 listopada.
Wkrótce zaczyna się sezon polowania . Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić coś tak wspaniałego, jak jelen.
Mam nadzieję, że wreszcie zacznie padać śnieg.

2 grudnia
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej.
Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową. Zrobiliśmy sobie świetną bitwę śnieżną (wygrałem), a potem przyjechał pług śnieżny, zasypał to co odśnieżyliśmy i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdową. Kocham Beskidy.

2 grudnia
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdową. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, że pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Skur***yn!

25 grudnia
Wesołych Pier****nych Świąt! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten skur***yn od pługu śnieżnego...
przysięgam - zabiję. Nie rozumiem, dlaczego nie posypią drogi solą, żeby rozpuściła to gówno.

27 grudnia
Znowu to białe kur***wo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia pięć centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia
Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego kur***wa. Teraz to nie odtaje nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten ch**j przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę!
Powiedziałem mu, że sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozpier****łem o jego zakuty łeb.

4 stycznia
Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi pier***ony jeleń i całkiem go rozj***ł. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te skur****ńskie jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja
Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej jeb**ej soli, którą posypują drogi.

18 maja
Przeprowadziłem się z powrotem do miasta. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Beskidach.

:lol: :lol: :lol:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Ifka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2005, 21:19
Lokalizacja: PoznaÃą

Post autor: Ifka » 07 kwie 2005, 19:52

:lol:
PRZEDŚLUBNA DEKLARACJA IDEALNEGO MĘŻCZYZNY
Ja, niżej podpisany kandydat, ubiegający się o mężczyznę życia akceptuję poniższe postanowienia:
1. Jeśli nie będę mógł doprowadzić swojej kobiety do orgazmu przez pierwsze 5 minut stosunku, nie ustanę w staraniach przez czas nieokreślony, az do momentu pełnego zadowolenia ze strony partnerki, nawet jeśli starania te doprowadza do odwodnienia, przegrzania, zgubienia kilku zbędnych kilogramów czy bolesnych obtarć.
1.1. Każdy seks poprzedzony będzie małym prezentem w postaci kwiatów/czekoladek/eleganckiej bielizny czy kolacji przy świecach, którą sam ugotuję/zorganizuję nie demolując przy tym domu.
1.2. Po stosunku nie zapalę papierosa i nie zasnę wcześniej niż godzine po swojej kobiecie. Przez ten czas będe czuwał nad jej bezpieczeństwem i delikatnie bawił się jej włosami.

2. Zawsze bedę opuszczał deske sedesową, a podczas kąpieli nie bedę zalewał całej łazienki wodą.
2.1. Pamiętam i potrafie wykorzystać wiedzę , że papier toaletowy znajduje się zwykle w szafce nad toaletą.

3. Wszystko co ugotuje moja kobieta jest najlepsze na świecie, zdrowe, smaczne i dietetycznem, a czarny kolor wskazuje jedynie na złą jakość garnków
3.1. Uwielbiam jeść białe serki, musli, owoce i sałatę.
3.2. Obiecuję pomagać mojej kobiecie w pracach kuchennych - będę ostrzyć noże, zmywać naczynia, obierać ziemniaki i przepychać rury. Do moich obowiązków należeć będzie także wycinanie ciekawych przepisów kulinarnych z pism dla kobiet.

4. Nie lubię wychodzic z kolegami na piwo i mecze. Czas wolny spędzam na planowaniu wspólnych podróży i niespodzianek dla mojej kobiety. Do garażu chodzę tylko, żeby przynieść słoiczek ogórków. Samochód w razie potrzeby oddaję do mechanika zamiast spędzac przy nim drogocenne godziny, ktore z radością spożytkuję pomagając swojej kobiecie w domu.
4.1. Właściwie nie oglądam telewizji, nie interesuje mnie piłka nożna, boks i żużel. Chętnie ogladam z moją kobieta seriale i melodramaty. Potrafię przez cały film trzymać ją za rękę.

5. Jeśli zauważę, że moja kobieta źle się czuje, przytulam ją, całuję i zapraszam na zakupy.
5.1. Uwielbiam odwiedzac centra handlowe, wyszukiwać promocje i zbierać kupony, talony i stempelki na kartach lojalnościowych.
5.2. Moja kobieta będzie miała pelny dostęp do mojego konta.

6. Obiecuję nigdy nie przesiadywać przed telewizorem w kapciach i z puszką piwa w ręku.
6.1. Nigdy nie włączam jednocześnie radia i telewizora. Podobnie jak moja kobieta uważam, że jest to zupełnie bez sensu.
6.2. W sobotnie popołudnia uwielbiam jeździć na obiadki do rodziców mojej kobiety. Jej matka jest moją przyjaciółką , chętnie opowiadam jej o naszych wspólnych planach.

Będąc zdrowy na umyśle i ciele, wstępuję w ten związek i zobowiązuję się do bezdyskusyjnego przestrzegania powyższego kontraktu.
/data i czytelny podpis kandydata/

:lol: :lol:
Jak przeczytałam to Memu Lubemu to sie obraził :roll: Choć on właściwie jest prawie idealny, więc mogłabym zrezygnować z kilku punktów :wink: :lol:

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 08 kwie 2005, 02:07

ja nie wiem o co chodzi bo glosu nie mialam ,ale glosniki byly wlaczone :?

Awatar użytkownika
Ifka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2005, 21:19
Lokalizacja: PoznaÃą

Post autor: Ifka » 08 kwie 2005, 15:41

Szkoda :? , bo o ten podkład muzyczny właśnie chodzi :wink: W podkładzie leci piosenka O-Zone (nie znam tytułu :roll: , taki disco przebój zeszłego lata)...

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 09 kwie 2005, 00:58

Ifka pisze:PRZEDŚLUBNA DEKLARACJA IDEALNEGO MĘŻCZYZNY
:lol:
O rany, muszę jeszcze sporo popracować nad moim kochanym :? (szczególnie jeśli chodzi o te mecze i kolegów)
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”