Sliska sprawa ...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Sliska sprawa ...

Post autor: ewa13 » 17 paź 2006, 16:56

Dziewczyny zwracam sie do was o pomoc w bardzo osobistej i delikatnej sprawie... Juz sama nie moge sobie z tym poradzic, a na rodzine i znajomych nie mam co liczyc.
Chodzi o to , ze moj tata oskarzyl o kradziez mojego faceta.... nie wiem co o tym myslec niby na nic nie ma dowodow... Tata twierdzi, ze z domu systematycznie ginely rzeczy niby pierdoly ale nie o to w zasadzie chodzi sa to sprzety typowo meskie jak wiertarka srubokrety i tego typu pierdoly... Znam swojego faceta tyle lat nigdy po nim bym sie tego nie spodziewala dlatego jestem w rozterce co teraz zrobic... Czy porozmawiac z nim w otwarte karty, czy moze przeprowadzic sledztwo na wlasna reke... W zasadzie to nawet nie wiem co o tym wszystkim myslec... A jak jednak okaze sie ze to on , ze jest winny to co wtedy wszystko sie rozjedzie, nie bede mogla byc z takim czlowiekiem. Mieszkamy razem jest nam dobrze co teraz... Pomocy prosze was o jakoms rade. Chce z nim dzis o tym pogadac jak wroci o 19-nastej z pracy.... A moze przemilczec...
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Awatar użytkownika
ambra
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 180
Rejestracja: 26 lut 2006, 16:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ambra » 17 paź 2006, 17:13

zejsc do garazu/piwnicy i zobaczyc czy sa tam rzeczy taty - to zrobilabym w pierwszej kolejnosci. tylko musialby ci dokladnie opisac o co chodzi i jak te rzeczy wygladaly.

po drugie - pogadalabym od razu. takie sprawy najlepiej wyjasniac od razu.

faktycznie glupia sprawa :(


...
Op 21.09.06, McGhany CUI MLP L320 i R380, okragle, pod miesien, Krzysztof Potocki, Enelmed

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 17 paź 2006, 17:14

Ewa , faktycznie to nie mila sytuacje.
Pamietaj zeby kogos oskarzyc to trzeba miec dowody lub zlapac na goracym uczynku.Moze Twoj Tato gdzies zapodzial te narzedzia, lub komus pozyczyl i nie pamieta(wiesz jak to z facetami czasami sa roztargnieci) A mozliwe ze jakis kolega twojego taty wzial te narzedzia.
Sama nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobila :roll: (ale wydaje mi sie ze bym sprawdzila mieszkanie, piwnice czy tych rzeczy nie ma, i moze bym lekko wspomniala chlopakowi ze np. tata ostatnio nie mogl znalesc wiertarki, i ze chyba pogubil narzedzia ktore sa mu bardzo potrzebne-Ale wiesz tak delikatnie podczas zwyklej rozmowy tak tylko wspomniec o tym.)Zobaczysz jak zareaguje twoj chlopak.
Trzymaj sie :P

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 17 paź 2006, 17:30

No wlasnie moj tato jest na tyle dokladny , ze jak tylko cos pozyczy od razu zapisuje to u siebie w zeszycie, dlatego ta sytuacja odpada :cry: Sprawdzilam juz wszystkie szafki u nas ( czyli u mnie i mojego faceta) jak narazie nic nie znalazlam w zasadzie to nawet nie wiem czego szukac... Najgorsze jest to , ze klucze od piwnicy zawsze ma przy sobie... dlatego mysle co tu robic... głowa mnie juz boli od myslenia.
Na dodatek tych rzeczy nie jest tylko 5 czy szesc ktorych brakuje tylko calkiem spora lista...
:cry: boje sie pytac co prawda nie chce zyc w nieswiadomosci, ale.... Jest nam ze soba tak dobrze ze boje sie tej konsekwencji.
Mam taki charakter ktory nie pozwoli mi wybaczyc...
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 17 paź 2006, 17:40

mam pomysl skoro on ma klucze do piwnicy poszukaj jakies stae ubrania czy ksiazki i zapakuj w karton i powiedze ze chcesz to zniesc do piwnicy :) a wtedy zobaczysz..a jak macie samochod to warto zagladnac do bagaznika...strasznie to smutne ze trzeba sprawdzac ukochana osobe :( i byc miedzy mlotem a kowadlem :(
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 17 paź 2006, 17:51

Tak !Angelika ma dobry pomysl. :idea: Sprawdz piwnice i samochod.

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 17 paź 2006, 18:31

Auto sprawdzilam nic nadzwyczajnego to co sam sobie kupil jestem tego pewna. Zostala mi tylko piwnica :cry:
Jakie to wszystko jest skomplikowane :(
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 17 paź 2006, 21:04

ja bym poprostu zapytala , czy nie ma jakis narzedzi mojego taty i tyle ..bo sie pytal ...i tyle , przeciez nie musisz go odrazu wprowadzac w cala afere.. :wink: ...albo czy ostatnio czegos sobie nie "pozyczyl" i zapomnial zwrocic..normalna sprawa..kazdemu moze sie zdazyc ..zapomniec oddac :wink:

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 17 paź 2006, 21:29

blondi 222 pisze:ja bym poprostu zapytala , czy nie ma jakis narzedzi mojego taty i tyle ..bo sie pytal ...i tyle , przeciez nie musisz go odrazu wprowadzac w cala afere.. :wink: ...albo czy ostatnio czegos sobie nie "pozyczyl" i zapomnial zwrocic..normalna sprawa..kazdemu moze sie zdazyc ..zapomniec oddac :wink:
aga rozumiem pozyczyc 1 rzecz czy dwie...ale jak juz lista się z tego robi?? :?
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 17 paź 2006, 21:35

jasne...rozumie.. :lol:
ale ja tylko chcialam , zeby ewa sie nie obawiala zapytac go.. 8)
przeciez nie musi odrazu wyskoczyc z cala lista zapodzianych rzeczy..tylko spytac tak ogolnie..i ze to nie bedzie jakos specjalnie podejrzane :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”