Mój mąż nie lubi dużych piersi......

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Agiq
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 464
Rejestracja: 13 cze 2006, 19:27
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Mój mąż nie lubi dużych piersi......

Post autor: Agiq » 28 wrz 2006, 22:18

No właśnie dziewczyny, spotykam się z tym pierwszy raz u mężczyzny i to właśnie u mojego męża !!! ON NIE LUBI DUŻYCH PIERSI!!!! Mówi , ze kojarzą mu się z czymś nieprzyjemnym, ja mam malutki biust, dobity przez dzieci ( 3 ), marzę o nowym...już niedługo i nie moge sobie zrobić rozmiaru C, po wielu prośbach o akceptację zgodził się na B, ale i tak się ciesze, bo ja nie mam już nawet A.

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój mąż nie lubi dużych piersi......

Post autor: ruta25 » 28 wrz 2006, 22:41

Agiq pisze:No właśnie dziewczyny, spotykam się z tym pierwszy raz u mężczyzny i to właśnie u mojego męża !!! ON NIE LUBI DUŻYCH PIERSI!!!! Mówi , ze kojarzą mu się z czymś nieprzyjemnym, ja mam malutki biust, dobity przez dzieci ( 3 ), marzę o nowym...już niedługo i nie moge sobie zrobić rozmiaru C, po wielu prośbach o akceptację zgodził się na B, ale i tak się ciesze, bo ja nie mam już nawet A.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ja bym zrobiła taki jak mi sie podoba...i gwarantuje, ze jak go zobaczy to zmieni zdanie...i nie bój się słowa "duży", bo silikony zupełnie inaczej wyglądają, zachowują się...ja myślałam ze wyjdzie mi duuży cyc :wink: włozyłam 350 i mam marne C :? :(

Awatar użytkownika
anetas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 525
Rejestracja: 29 cze 2005, 21:21

Post autor: anetas » 28 wrz 2006, 22:45

a jak zmienisz męża :roll: i poczujesz nagle, że są za małe :? . Pomyśl nad tym czego Ty chcesz i co się Tobie podoba
made by-dr SZCZYT, 650cc

Awatar użytkownika
Agiq
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 464
Rejestracja: 13 cze 2006, 19:27
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: Agiq » 28 wrz 2006, 23:14

PO obejrzeniu niektórych fotek...dochodze do wniosku, ze mnie też nie podobają się wielkie piersi, jakieś takie niesmaczne.....ale żeby facetowi się nie podobały??? Boję się też jak zareaguje moja rodzina, mamie nawet nie mówię, jak zareaguje moja 9 letnia córka? Mieszkamy na wsi, a ona jest bystra i spostrzegawcza, boję się, ze rozgada wszystkim, jak raptem przyjade do domu z wielkimi piersiami!!!!
Myślę, ze mi chyba B wystarczy....

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 28 wrz 2006, 23:18

Agiq - nie myśl o innych, tylko co Ty sama chcesz, w końcu to twoj piersi
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
anetas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 525
Rejestracja: 29 cze 2005, 21:21

Post autor: anetas » 28 wrz 2006, 23:36

gwarantuje Ci, że nikt się nie pozna, że powiększałaś, piersi, to by musiała być drastyczna zmiana, a to raczej nie jest możliwe.
Co jest mniej niesmacznego w tych mniejszych?? są mniej sztuczne? bardziej naturalne?? :roll:
made by-dr SZCZYT, 650cc

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1102
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 28 wrz 2006, 23:49

jesli nie chodzisz w kuusych ciuchach, nie masz malucha ktorego musisz karmic piersia, nie paradujesz nago po domu - dzieci raczej nie zauwaza :-) a nawet jesli zawsze mozesz cos zmyslic... ze mamusia ostatnio je wiecej , przytyla i to dlatego ;] co do meza hm - to fajnie... moim zdaniem lepszy taki facet niz wielibiciel balonow a to dlatego, ze kobietom niestety ,,przytrafiaja" sie male cycki ;] nie musisz miec kompleksow itp.

Awatar użytkownika
anetas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 525
Rejestracja: 29 cze 2005, 21:21

Post autor: anetas » 29 wrz 2006, 00:03

Nicole pisze: moim zdaniem lepszy taki facet niz wielibiciel balonow .
a to niby dlaczego? potencjalny "wielbiciel balonów" to mało inteligentny, pusty facio? Co to znowu za teorie? :evil: Irytują mnie te głupie gatki. Komuś mogą się podobac duże cycki a komuś nie!!! ale co to ma być!!?? każdy ma prawo wyboru, ale Twoja ocena jest lekko nie na miejscu!!
made by-dr SZCZYT, 650cc

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1102
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 29 wrz 2006, 00:12

o rany jest na miejscu, uzasadnilam dlaczego tak powiedzialam - bo wiekszosc kobiet otrzymuje od natury niewielkie cycki, a ze wiekszosc facetow woli pewnie duze to kobiety z normalnym, przecietnym cyckiem wpadaja w kompleksy - to jest powod a nie zadna watpliwa inteligencja wielbicieli miseczek D.Takie Ewy Sonnet zdarzaja sie o wiele rzadziej niz kobiety z ,,malym" biustem i wiem, ze wiele kobiet robi sobie taka operacje DLA SIEBIE, to jednak istnieje cala rzesza pacjentek chirurgow ktore robia to pod mezczyzn, ot co.

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 29 wrz 2006, 08:51

Moj facet tez nie lubi dużych piersi. Zawsze mowi ze mniejszy biust bardziej mu sie podoba. Ja mam małe A ale tak samo jak on jak on nie bardzo lubie duży biust. W niedalekiej przyszlosci planuje zrobic operacje , ale chce osiagnac duze B małe C. Jak Dr nie zgodzi sie na wieksze zelki tez nie bede plakala :D
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”