Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: agunia585 » 24 sty 2012, 20:50

kaczkaderka ja wiem , że to nie ładnie (blush , nie mam obsesji (póki co ) nie sprawdzam jego rzeczy co dzień ani co 2 ani w żadnej innej skali. Raczej zajrzę gdy coś mnie zaniepokoi...hm..np długo nie odbiera tel. , czy nie wiem co. Cieszy mnie że mam taką możliwość uspokoić swoje nadpobudliwą wyobraźnię. Czasami tak się nakręcę i wymyślam co robi , że zdaże się wkurzyć zanim pogadam z nim...Najczęściej się okazuje że stał na produkcji , bo była awaria maszyny a telefonik leżał na biurku - heh co jakiś czas też i to sprawdzam, czy te maszynki to w stringach nie chodzą i imienia nie mają.
(giggle
Nie wsydze się za bardzo bo on wie że mam taką nieodpartą potrzebę czasami ..śmieje się ze mnie że przecież jakby coś kombinował to by wykasował..albo haseł mi nie podawał.
No tak...ale..strzeżonego itd.
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: gosienka » 24 sty 2012, 20:55

nie wiem dlaczego ale mnie sie zawsze wydawało,nie jestem pewna bo nie sprawdziłam ale faceci ktorzy zdradzaja od razu sie wyczuwa,gesty,podteksty,itp. i to od nas kobiet zalezy czy pozwolimy sie uwiesc czy nie,facet jest łowca,mysliwym i jak zwierzyna bedziesłaba wpada w sidła

Awatar użytkownika
agunia585
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 999
Rejestracja: 11 paź 2009, 21:30
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: agunia585 » 24 sty 2012, 21:26

co do wpadania w sidła to bym obstawiała że u kobiet wpadają te co chcą.
Ale masz rację gdy facet nadmiernie interesuje się kimś można wyczuć zmiany w zachowaniu, czynnościach, gestach, tajemniczości czy odgradzaniu się w swojej prywatności. O różnych rzeczach słyszałam. Czy tez najbardziej widoczna oziębłość - jaką często z automatu częstują tę którą nie są aż tak zainteresowani.
Można zauważyć nagłe zainteresowanie sobą, czyli strzelam : silownia, ciuszki,perfumy czy coś tam.
Gorzej będzie jak facet posiada większa inteligencję niż drapieżnik - zbliżoną do kobiecej i nie zmieni niczego w zachowaniu , otoczeniu. Zwyczajnie jak stała we wszechświecie będzie realizował życie bez zmian ...może do tego przydadzą się hasła?
Dr. Polak,plastyka brzuszka-07.11.2009
Dr.Żukowska, anatomiczne eurosilicone 410cc,15.04.2011


Nie jestem zachłanna,małą łyżką też się najem

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: gosienka » 25 sty 2012, 09:01

agunia (giggle (yes)

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: megi » 28 lut 2013, 01:03

Chciałam zapytać, czy może któraś z Was miała taki problem, jak ja...
Jestem zazdrosna i podejrzliwa, ale wynika to z faktu, iż kilka razy mój facet mnie zawiódł...
Jak ma zajęty telefon a jest np godz. 21 to myślę, że rozmawia z jakąś dziewczyną, jak nie odbiera telefonu to, że jest z kimś, komu nie chce powiedzieć o moim istnieniu.

On się wścieka na mnie, gdy pytam z kim rozmawiał, gdzie jedzie, od kogo dostał smsa... Mówi, że nie jest moim niewolnikiem, a ja nie pytam go w taki sposób, że ma mi odpowiedzieć i basta... ale grzecznie, czy może zechce mi powiedzieć...

Kiedyś bardzo mu ufałam, dostawał smsa o 23 i nawet nie pytałam od kogo, bo bylam pewna, że od kolegi...
Nigdy nie zaglądałam w jego telefon.

A pewnego dnia zajrzałam w jego telefon, bo chcialam obejrzeć zdjęcia, które mi akurat robił i to, co znalazłam mnie powaliło :( setki smsów o miłości od jednej dziewczyny - mmsy z rozbieranymi zdjęciami od niej i jeszcze od kilku innych...

W napadzie szoku i rozpaczy część zdjęć tej dziewcz. wykasowałam.
Gdy zapytałam go, co to wszystko ma znaczyć, on nie próbował się tłumaczyć, lecz mnie zaatakował, jak ja śmiałam patrzec w jego prywatny telefon i kasowac jego zdjęcia.

Powiedzial, ze gdybym nie zaglądała w jego tel. to wszystko byloby ok... Nastepnego dnia mnie przepraszal, mowil ze kocha, ze mu cos odbilo, ze zaluje...

Uwierzylam, bo go kocham, ale stalam się nieufna i zastanawiam się nad kazdym jego slowem, bywaja noce, gdy wcale nie spię, bo tak bardzo mnie męczy strach, ze on znow mnie oszukuje :(

Po przeczytaniu swojego postu stwierdzam, że jestem głupia... Przez jego zdrady straciłam poczucie własnej wartości i radość życia... On potrafi wyłączyć telefon na całą noc, gdy nie jesteśmy razem, niby "za karę" gdy czymś go wkurzę lub gdy zadzwonię do niego 1 raz przez cały dzień, gdy jest w pracy, zabrania mi pisać smsy do siebie - jedyne smsy, które on toleruje to takie biznesowe, czyli w sprawach, które mu załatwiam a sms typu: tęsknię jest nie do przyjęcia, jest awantura...
Albo tekst, ze jak nie będę robić, jak on chce to nie będziemy razem... tak chyba nie zachowuje się człowiek, który kocha i któremu zależy na drugiej osobie (pleure (pleure
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: daria_1 » 28 lut 2013, 13:03

megi,nie trac czasu z takim palantem! znajdziesz kogos, kto tobie pokaze co to prawdziwa milosc, ktos kto bedzie cie niosl na rekach (inlove po co tkwic w takim niezdrowym zwiazku?? ja tez bylam przez kilka lat w nieszczesliwym zwiazku, bardzo mi bylo zle, ale jak wkoncu dostalam sile i zakonczylam to chore cos, to i ja sie zmienilam, zrobilam sie weselsza, poznalam mojego obeneco narzeczonego, to on mi pokazal jak kobieta powinna byc szanowana...

Awatar użytkownika
Tequila22
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 738
Rejestracja: 26 maja 2010, 17:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: Tequila22 » 28 lut 2013, 13:04

Wyglada na to, ze on probuje sobie Ciebie ustawic, tak jakby jemu mozna bylo wszystko. Nie wiem, u mnie bardzo latwo mozna stracic zaufanie i mysle, ze juz bym mu nie ufala na Twoim miejscu. Nie dziwie sie, ze nadal masz podejrzenia. Moze wczesniej naduzyl Twojego zaufania...
"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, nie grzeczne mają raj na ziemi..."

14 czerwca 2010r- całkowita korekta nosa- dr. Skupin

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: Livulka » 28 lut 2013, 13:54

Megi po pierwsze to ile ty masz lat?on traktuje cię jakbyś miała 16 i on cie sobie ,,wychował,,.Paskudnie.
Wiem ,ż ełatwo powiedzieć a trudniej zrobić ale pogoń go czym prędzej,bo szkoda twojego cennego czasu.Jesteś w okresie który jest najlepszy(nie masz męża,dzieci i związanych z tym zobowiązań) więc lepiej korzystaj z życia i poznasz kogoś kto okaże ci szacunek.
Sory ale twój facet to palant.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: megi » 08 mar 2013, 00:52

Dzięki Dziewczyny za wsparcie (heart
Często myślę, że powinnam iść do psychologa, bo sama chyba z tego nie wyjdę. Jestem z nim prawie 10 lat. Przez jego kłamstwa i zdrady mam tak niskie mniemanie o sobie, że sama się winię... On mnie zdradza, bo mu nie wystarczam...
a tak naprawdę to on ma we mnie wsparcie w każdej sferze życia, spełniam jego zachcianki seksualne, pomagam w kwestiach domu, pracy, dbam o jego zdrowie, jednym słowem zawsze może na mnie liczyć.
Mimo tego, on szuka wrażeń na boku (pleure a najbardziej boli mnie to, że ja zawsze dbałam o nasz związek, o to by nie miał powodów do "szukania wrażeń" a jednak dla niego słowa: "skarbie", "kocham" można rozdawać na lewo i prawo w stosunku do każdej koleżanki czy też poznanej w solarium czy w sklepie dziewczyny (pleure
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
regina3020
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 202
Rejestracja: 20 lut 2013, 11:25
Lokalizacja: Zakopane

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: regina3020 » 08 mar 2013, 10:26

czesc dziewczyny
sorki ze wchodze z butami na forum ale zaciekawilo mnie :)
megi jestem tego zdania co pozostale dziewczyny, twoj Ciebie!! szkoda tracic fajne lata dla takiego faceta...
jesli on teraz tak Cie traktuje,pomysl co bedzie po slubie... chcac nie chcac po slubie facet troche sie zmienia bo jest pewny ze cie juz nie straci...
ja tez jestem bardzo podejrzliwa.. pare razy mialam sytuacje jak maz pisal z jakimis dziewczynami, bardziej bylo na zasadzie co u ciebie slychac itd ale nawet to mnie wkurzylo (envy tyle za ja mus sie odegralam, zaczelam pisac na fb z kolega ze szkoly sredniej takim przystojniakiem ktoremu od dawna sie podobam, pokasowalam wiadomosci nie wiedzial bardzo co pisalam, zdenerwowal sie poczul sie zazdrosny (clapping zawsze mu mowilam ze kiedys ja zrobie mu na zlosc ze przekona sie na co mnie stac i chyba sie przestraszyl ze jednak jestem w stanie nawet z kims sie umowic (giggle
teraz taki kochaniutki sie zrobil (heart
co prawda wiem ze to byla tez moja wina bo po urodzeniu dziecka nie mialam jakos ochoty na seks, on mnie prosil a ja chodzilam spac..
teraz ja sie staram i on i jest ok
megi trzymam za ciebie kciuki zebys podjela dobra decyzje (flower)
28.08.2017 dr. Broma, Silimed Natural 370 HI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”