Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: dona7 » 16 lip 2010, 14:09

Ja myślę że faceci zdradzają tak samo często jak kobiety (no może oni cześciej)....ale na to wydaje mi sie nie ma wpływu , być super , wyrozumiałą żoną źle , być nie ufną jeszcze gorzej ...
życie pokarze ...
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: gosienka » 18 lip 2010, 23:04

jak tylko pomysle o innych kobietach niz ja w łozku z moim facetem szlak mnie trafia i czuje ogromna złosc,dlatego staram sie zaraz myslec o czyms innym,zal mam do tych kobiet ktore doskonale wiedza ze ma rodzine a pchaja sie do wyra,co wcale nie oznacza ze ja na takich facetow nie zwracam uwagi,tez z nimi kokietuje ale wyro to przegiecie.

jowa20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 618
Rejestracja: 02 kwie 2010, 17:47

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: jowa20 » 20 lip 2010, 15:42

Mi sie wydaje,ze wiekszosc zdradza.Ja jestem 6 lat po slubie i zawsze bylam taka,ze ufalam,nie sprawdzalam telefonow itp.Siostry mowily,ze ja to mam takiego super meza,ze na pewno nie zdradza itp.Ostatnio mielismy kryzys i dziwnym trafem znalazlam sms y od jakies dziewczynki ;))Pierwszy raz mi sie to trafilo,az mnie zatkalo.Bylam zla.,wsciekla,zazdrosna..
Wczesniej myslalam,ze to,ze jestem prawie 10 lat mlodsza,pozwoli mi go utrzymac,teraz juz tak nie sadze...
ale kobiety tez zdradzaja..
"Jeżeli ludzie szepczą za Twoimi plecami,to znaczy tylko,ze ich wyprzedziłeś"
................................................................................................
10.05.2010 całkowita korekta noska-długo wyczekiwana,wkońcu zrealizowana..
05.12.2011poprawka w części chrzęstnej nosa

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: gosienka » 20 lip 2010, 23:28

oczywiscie ze zdradzaja,ale nie wszystkie.

klaudia1936
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 08 lut 2009, 09:36

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: klaudia1936 » 21 lip 2010, 07:58

pytanie brzmiało czy ufać im?
tak ufać, oczywiście ,że ufać
bo nie można zaczynać od podejrzeń...

czy nas zdradzają???
tu niestety też muszę powiedzieć tak,
zdradzają,
niestety zdradzają...

dlaczego???
na to pytanie nie da się odpowiedzieć krótko, nie ma jednej odpowiedzi, bo każdy przypadek jest inny.

mężczyźni zdradzają nas z innymi kobietami....
uważam ,że my też nie jesteśmy bez winy.

to jest tak ,że wydaje nam się ,nasz związek zdrada ominie, że może dotyczyć kogoś obok, wszystkich tylko nie nas...
życie pisze jednak inne scenariusze..

ale na szczęście nie zawsze tak jest.

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: sylwiach » 26 lip 2010, 09:50

ostatnio zapytalam kolege o to czemu zdradzaja, po co wiec sie wiaza...i dostalam odpowiedz... seks z laskami nie jest tak przyjemny jesli jest sie wolnym, mianowicie mowi,ze faceta sprawia przyjemnosc ukrywanie sie, ta adrenalina, dreszczyk niepewnosci, to dreszczyk, ktory przechodzil kiedy byli mlodsi, musieli ukrywac sie przed rodzicami, to im przypomina bycie malym chlopcem a kazdy w sobie ma dziecko i z tad sie to bierze. Tak mieli od malego i brakuje im tego w doroslym zyciu...
Tak to uzasadnil... (wondering
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: gosienka » 26 lip 2010, 11:11

piekna wymowka to moze my sie poczujemy jak corcie tatusia (giggle

DU0000005

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: DU0000005 » 24 sty 2011, 08:39

Mialam ostatnio rozmowe z zonatym facetem, poprostu zwykly znajomy... Poopowiadał mi troche:
Ma coreczke i spokojną zone, nie jak jego kumple ktorzy wracaja do domu i slysza tylko krzyk żony od samych drzwi.
Jednak czuje się źle... jego zdanie jest takie, że jezeli facet ma zone i ma juz dziecko czuje sie spełniony czuje ze ma juz wszystko i ma dla kogo zyc, czuje sie prawdziwym facetem...lecz malzenstwo Skutecznie Niszczy Namietnosc-oczami faceta... Mowi ze ma juz inny obraz seksu niz dotychczas. Nie chce sie rozbijac po klubach, jak jego kumple, ktorzy maja tam Rabaty... ! (lipssealed Brakuje mu doznan itd, nie chce zdradzic zony, ale rozmowy z nia nic nie daja, wie ze nic sie nie zmieni i w koncu doszedl do wniosku ze jak znajdzie sobie partnerke do sypiania a zona o tym nie bedzie wiedziec to bedzie wszystko ok. Rozumiecie go??? Ja po tej rozmowie zaczelam inaczej spostrzegac facetów, nawet swojego... bo ja jestem z chlopakiem 2 lata i po tym czasie nie ma miedzy nami juz porywow serca itd, boje sie co bedzie pozniej.
Generalnie ufac, no ufac, nie da sie inaczej,ale miec zawsze dystans. A czy zdradzaja? NA bAnK! jesli nadarzylaby sie dobra okazja, zrobilby to kazdy. Jestem o tym przekonana100%.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: bluebeleczka » 27 sty 2011, 21:52

gdyby tak te zony zdradzane czy nie, powiedzialy mezusiowi;
" wiesz co, wlasciwie to nasz sex nie jest juz taki ekscytujacy, wiec pomyslalm sobie , co ty na to zebysmy sobie tak raz na jakis czas skoczyli na bok, mysle tu przede wszystkim o tobie i twoich potrzebach. mnie czesto boli glowa, jestem zmeczona, a ty taki "pies na sex", pewnie jestes niekiedy zdesperowany. ja w zasadzie tez mam ochote na dluzszy sex ni 5-minutowka, kochanie. co ty na to?....hmm, zreszta nie odpowiadaj, niech to bedzie zabawa pod tytulem "zdrada", bedzie barziej ekscytujaco. bardzo cie kocham".

co wy na to?
wyprobowal to ktos?
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

DU0000005

Re: Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

Post autor: DU0000005 » 27 sty 2011, 23:02

A ty probowalas?
Ja nie bylabym w stanie chyba...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”