Faceci - ufać im? czyli czy nas zdradzają i dlaczego?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
izunia86
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 265
Rejestracja: 11 lut 2007, 21:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: izunia86 » 08 kwie 2007, 11:15

Oczywiscie kobiet tez jest sporo , zgadzam sie. Mysle ,ze to ten sam powod.
Wyobrazcie sobie ,ze znam kilku chlopakow ( znajomi znajomych ) co doslownie chwala sie ,ze po slubie ( takm sie u nich utarlo ,ze wtedy trzeba zaczac :evil: ) beda zdradzac swoje kobiety , co gorsza mowia to bez wykretow ,prosto w oczy a te kobiety i tak z nimi sa ( chociaz jak dla mnie to juz robia tego typu przekrety )
Mieszkam teraz ze swoim TŻ wlasnie po to by go dobrze poznac, choc juz to zrobilam bo mieszkamy juz ze soba 3 lata. Mysle ,ze mozna poznac charakter faceta i zobaczyc czy jest typem latawca czyb tez nie.
30.03.07-podniesienie piersi.
3.08.07-powiekszenie,460 cc-dr.Stañczyk,juz po :D

Awatar użytkownika
Josie M
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 614
Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:35
Lokalizacja: Neverland

Post autor: Josie M » 08 kwie 2007, 11:21

groszek pisze:Josie M nie zgadzam sie z tobą gdyż uważam że w większości przypadków jest to wiena charakteru, gdybym ja nie dostawała od faceta tego co chce, to bym się z nim rozstała a nie skakała na boki, ale większość facetóe poprostu ma to we krwi uważają że zdrada jest trendy, przez to czują się "wielkcy" młodzi i "na topie" tylko ciekawe jakby odebrali zdrade właśnie z pozycji zdradzanego ... :roll:
dokładnie, ktoś uczciwy by odszedł - a zdrada nie jest uczciwa...
Jesli cos za bardzo udoskonalasz, na pewno to spieprzysz.

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 16 kwie 2007, 22:59

Josie M pisze:ogólnie:
ludzie szukają innych ludzi, bo ci z którymi są nie dają im czego potrzebują...

a to z 2 powodów:
1. albo Ci zdradzający boją się o powiedzieć czego tak naprawdę pragną
2. albo Ci zdradzani boją się / lub nie chcą się tego dać
albo zdradzają bo to "nic takiego" tylko "seks", później wraca do żony i mówi-Kotku kochanie..(i nie przeszkadza mu,że 10minut temu całował się z inną kobietą, nie mówiąc o inncyh rzeczach :cry: )
A najlepsi są tacy,którzy przed mamusią,rodziną,znajomymi grają takich cudownych mężusiów,tatusiów-ojej nikt by nie pomyślał, a tylko z domu wyjdzie jedzie do kochanki.
Znałam takiego,co nietylko żonę zdradzal ale i tą drugą, z każdą chętną-każdą i\o ile była ładna..potrafił 4 w ciągu dnia zaliczyć począwszy od stałej kochanki,którą okłamywał-NIE WIEDZIAŁA,że ma żonę po drodze dwie panienki,które po prostu byly szceśliw jak On zechciał z nimi zrobic szybki numerek, a wieczorem ukochany mąż pieprz...swoją żonę.
A jak żona się dowiedziała przypadkiem o jego stałej dziewczynie,to normalnie świat mu się zawalił i wszyscy byli winni tylko nie ON,co oklamywał dwie kochające go kobiety- i wtedy byl taki załamany,że mamusia nie chciała z nim rozmawiać,rodzina krzywo patrzyła etc.
I POMYŚLEĆ,ŻE TO DOROSŁY FACET!! czy to jest normalne :roll:
oczywiście,minęlo troszke czasu- zona skupiła się na tej dziewczynie,i nie podejrzewala że jej mąż skoro zamknęła mu jedne drzwi wyszedł oknem,po prostu zacząl spotykac się z sąsiadką-NO BO PRZECIEZ KTO BY MOGL PODEJRZEWAC go o taki romans-NIEPRAWDOPODOBNY. także wychodził niby z dzieckiem na spacer, i z sąsiadką chodził na te spacery do lasu.......a tam..
albo potrafił gdy zona spać..on smsy z wielbicielkami pod pretekstem oglądania filmow w nocy w pokoju obok.
To tyle.
Czy ktos taki moglby się zmienic :( chyba tylko pod wpływem wielkiego nieszcescia.

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 16 kwie 2007, 23:33

megi pisze:Znałam takiego,co nietylko żonę zdradzal ale i tą drugą, z każdą chętną-każdą i\o ile była ładna..potrafił 4 w ciągu dnia zaliczyć począwszy od stałej kochanki,którą okłamywał-NIE WIEDZIAŁA,że ma żonę po drodze dwie panienki,które po prostu byly szceśliw jak On zechciał z nimi zrobic szybki numerek, a wieczorem ukochany mąż pieprz...swoją żonę.
niezłą herbatnik, miał kondycję ;)
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 17 kwie 2007, 16:16

katrinn pisze:
megi pisze:Znałam takiego,co nietylko żonę zdradzal ale i tą drugą, z każdą chętną-każdą i\o ile była ładna..potrafił 4 w ciągu dnia zaliczyć począwszy od stałej kochanki,którą okłamywał-NIE WIEDZIAŁA,że ma żonę po drodze dwie panienki,które po prostu byly szceśliw jak On zechciał z nimi zrobic szybki numerek, a wieczorem ukochany mąż pieprz...swoją żonę.
niezłą herbatnik, miał kondycję ;)
:badgrin: :badgrin: A moze skubany viagre bral :badgrin:
Ale tak powaznie to ja bym takiego kolesia z domu wykopala ale najpierw jajka bym mu oderwala http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... lzonka.gifhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _tylek.gif

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 17 kwie 2007, 16:55

Annetta pisze:Ale tak powaznie to ja bym takiego kolesia z domu wykopala ale najpierw jajka bym mu oderwala
ja bym nie tylko jajka całego po co się rozdrabniać :badgrin:
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 17 kwie 2007, 19:17

Tak naprawdę jest to bardzo smutne :( cała ta historia, a chłopak ten chyba po prostu jest chory-bo nie jest to normalne, jemu imponuje, gdy mu jakaś małolatka chce zrobić ...(możecie się domyślić co..- i on tego nie uważa za zdradę :evil: ) bo "jestem taki wspaniały, kobiety mnie pragną i nic na to nie poradzę.." jest strasznym narcyzem, ale takie coś można by wybaczyć młodemu chłopakowi,który nie byłby z nikim związany,ale dorosły facet, ktory od innych wymaga i udaje takie porządnego,a postępuje zupełnie nieodpowiedzialnie, to poprostu jest przykre. :(

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 18 kwie 2007, 15:01

megi, ja tez znam takiego gagatka. moze to ten sam :badgrin:

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 18 kwie 2007, 23:58

kamelia_26 pisze:megi, ja tez znam takiego gagatka. moze to ten sam :badgrin:
czyli więcej takich jest.. :evil:
To chyba Kamelio26, musimy pogadać :roll:

Awatar użytkownika
virtualia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 04 gru 2005, 01:22
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: virtualia » 14 wrz 2007, 18:25

Odpowiedz jest prosta NIE UFAC nie raz sie juz o tym przekonalam.
operacja 28 stycznia 2009 dr Kolasinski -biust anatomiczne Allergan 410 FX 360g+ uszy juz po :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”