Szczęśliwe historie miłosne

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Iwo_neczka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:57

Szczęśliwe historie miłosne

Post autor: Iwo_neczka » 09 sie 2006, 21:05

Tak dużo ostatnio na forum rozstań. Za dużo.
A może są jednak jakieś związki, które się trzymają i jest dobrze. Takie, które dużo przeszły ale wytrwały. Jakieś szczególnie trudne?
Piszcie dziewuszki bo ja muszę mieć siły żeby walczyć o miłość a jest to cholernie trudne i bolesne. Dawajcie jakieś miłości z happy endem. :wink:
Nowy nos dr Skupin - 21-04-2006; poprawka 20-03-2008 - teraz jest fajnie:)

Awatar użytkownika
Kamila Magiczna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 697
Rejestracja: 15 lut 2006, 23:12
Lokalizacja: GdaÃąsk
Kontakt:

Post autor: Kamila Magiczna » 09 sie 2006, 21:16

Może ja zacznę, ja wierzę w miłość na dobre i na złe, poprostu na zawsze, i wiem że są cudowni, czuli mężczyzni, przykładem jest tu mój kochany mąż, jest zawsze moim oparciem w dobrych jak i złych chwilach bo w życiu różnie bywa, wiem że zawsze mogę na miego liczyć, jesteśmy małżeństwem od 11 lat a znamy się 14 latek, mamy dwójke kochanych chłopaków i jesteśmy bardzo szczęśliwi ze sobą ,a napewno ja z nim :wink:

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 09 sie 2006, 23:41

Kamila GRATULUJĘ!!!! Cudnie jest czytać o tym, że komuś się powodzi i jest dobrze :) Poproszę więcej takich postów :)
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 09 sie 2006, 23:56

no to ja też...

Jestem z moim meżem 8 lat. Jesteśmy szczęśliwi. Mamy cudownego synka. Kocham go i czuję się kochana. kocham go za to jaki jest dla mnie, jaki jest dla naszego syna, za to jaki jest dla inych ludzi. Uwielbiam to że zawsze potrafi doprowadzić mnie do śmiechu. Imponuje mi swoim charakterem i niezłomnością. Tęsknię gdy go nie ma i spię wtedy w jego piżamie. Lubie patrzeć jak spi i to ze wydziela mi bluzki do pracy, najlepiej barchanowe golfy pod samą szyję :wink:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Kamila Magiczna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 697
Rejestracja: 15 lut 2006, 23:12
Lokalizacja: GdaÃąsk
Kontakt:

Post autor: Kamila Magiczna » 10 sie 2006, 07:08

:lol: :lol: :lol: zazdrość jest również powiązana z miłością.

Iwo_neczka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:57

Post autor: Iwo_neczka » 10 sie 2006, 10:04

Bosze jak miło czyta się takie rzeczy... :) Ja też tak chcę!!! Ale pracuje nad tym. Zazdroszczę. Pozdrawiam
Nowy nos dr Skupin - 21-04-2006; poprawka 20-03-2008 - teraz jest fajnie:)

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 10 sie 2006, 10:55

to moze ja tez cos wam opowiem, jestesmy razem 10 lat za ok miesiac bierzemy slub 8)
brzmi pieknie ,ale nie zawsze tak bylo , przeszlismy ze soba trudna droge , ale jakos mimo roznych ciezkich chwil nie chcielismy sie rozstawac.Mimo wszystko kochalismy sie , i chyba teraz naprawde dojrzelismy do tego aby byc razem swiadomie . Teraz jestesmy swiadomi naszego zwiazku ,milosci i tego jaka ogromna wartoscia jest on dla nas.
To prawda ,ze zeby dojrzec trzeba dojrzec :lol: czy jakos tak :lol:
ale chyba dopiero teraz wiem , ze bycie w zwiazku , milosc do drugiej osoby ..nigdy nie jest nam dane raz na zawsze , codziennie od nowa trzeba sie starac o ta drugo osobe,codziennie dbac o to zeby plomyczek nie zgasl :wink:

Awatar użytkownika
ilona_ol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 706
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:25
Kontakt:

Post autor: ilona_ol » 10 sie 2006, 22:35

Budzę się - myslę o nim, zasypiam - myślę o nim. Przez wiekszość dnia myślę o nim: co robi w tym momencie , jaki ma humor, kiedy go zobacze, czy bedzie mu dzisiaj smakował obiad, czy zobaczy jak ładnie wysprzątałam mieszkanie na "błysk". On wchodzi i od razu wszystko widzi, całuje mnie i mówi że cały dzień myślał o mnie. Kocha mnie nawet jak na mnie jest zły i krzyczy, ale wystarczy że przychodzi noc i już mnie potrzebuje bo nie potrafi zasnąć bez czucia mnie przy sobie i zapachu mojego ciała, który jak mówi pachnie ciepłem i bezpieczeństwem. Przytula mnie do siebie i od razu zasypia jak dziecko. Ja i mój mąż od 8 lat wciąż zakochani w sobie...

Awatar użytkownika
syla
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 459
Rejestracja: 01 mar 2005, 22:41
Lokalizacja: poznaÃą
Kontakt:

Post autor: syla » 12 sie 2006, 17:41

Helo

Od 12 lat razem a o 6 małzenstwem.
Tez bywało róznie .
Ale tak naprawde czytając o tych wszystkich rozstaniach i facetach tyranach stwierdziłam ze jestem zarąbiscie szczęsliwa.
Mąż synek ciepłe mieszkanko , no i niedługo motor :D
DR. BRZUCHANSKI -plastyka brzucha juz po 15.05.06
12.10 Simka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”