szczęście przez łzy :)

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 09 sie 2006, 18:03

angelika pisze: dziwka k***a i Ch*****m...chyba nie znal innych epietow...
gdyby facet nazwał mnie Ch*****m to zsikałabym się ze śmiechu :lol: :lol: :lol: z jego pustki oczywiście ;)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 09 sie 2006, 18:07

martka007 pisze:
angelika pisze: dziwka k***a i Ch*****m...chyba nie znal innych epietow...
gdyby facet nazwał mnie Ch*****m to zsikałabym się ze śmiechu :lol: :lol: :lol: z jego pustki oczywiście ;)
ja tez !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 09 sie 2006, 18:09

tygryska to ja mam- na moje auto mówie tygrysek.... :wink:
znów dzwonił.... chce przyjechac porozmawiać.....
bedzie się tak ciągnęlo teraz.
jutro wyjeżdzam bedzie troche spokoju.....
Val w piatek jestem w Sopocie może małe spotkanko :?:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 09 sie 2006, 18:15

Oni tacy są zawsze chca porozmawaić a może znowu zmiekniemy i tak wkółku ile razy to mozna przerabiać .Trzymaj tak GAGA i nie daj za wygrana bo to sie bedzie tak ciągło w nieskończoność,ja wiem ze to sie łatwo mówi ale sama wiele razy darowałam i to nic dobrego faceci to wykorzystuja.
Magdalena

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 09 sie 2006, 18:25

Nie mowcie tak zle o Misku Gagi.Czasem okazuje sie,ze nie mozna miec wszystkiego.Nie popisal sie na koniec,to prawda ale kochal i pewnie nadal kocha Gage i ona jego.Niestety bywa tak,ze dwie osoby,ktore bardzo sie kochaja, nie moga byc ze soba.Caly swiat jest przeciwko takiej milosci i trudno sie z tym uporac.Gaga jest mi smutno...czuje,ze niedlugo przyjdzie moja kolej.Mam coraz mniej sil na walke o to uczucie.

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 09 sie 2006, 19:57

Maxi jeśli nie ma o co walczyć to się poddaj..... może jedno z tych światełek świeci dla Ciebie - tak mówi moja mama :roll:
teraz pisze żebym o nim zapomniała bo jego juz nie bedzie, ale pisze to co 30 minut wiec jak ja k***a mam zapomnieć jak on ciągle mi pisze....... :shock:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 09 sie 2006, 20:06

GAGA - Bardzo mi przykro, ze musisz tak cierpiec , fajna dziewczyna z Ciebie. Tak jak dziewczyny napisaly dasz sobie rade, i ja w to nie watpie. Ale swoje itak wycierpisz, to fakt... :cry:
Mysle , ze teraz najlepiej jakbys zajela sie soba i praca , a bynajmniej czym co sprawia ci radosc. Moze rozwiazaniem jest zmiana numeru tel... Szybciej zapomnisz, bedze to mniej bolesne.
trzymaj sie cieplutko.
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Iwo_neczka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 05 mar 2006, 12:57

Post autor: Iwo_neczka » 09 sie 2006, 20:47

Najgorsze, że rozstania są takie burzliwe - bez klasy a do tego jeszcze "kurwami" się rzuca. Pewnie dlatego, że tak trudno pogodzić się ze stratą miłości. A ja z uporem maniaka powtarzam, że o swoją miłośc będę walczyła do upadłego i uda mi się na pewno :wink:.
Nowy nos dr Skupin - 21-04-2006; poprawka 20-03-2008 - teraz jest fajnie:)

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 09 sie 2006, 22:50

Wiecie co laski, miłość to jedna wielka ściema dobra dla małolatów. Wspólne życie okazuje się koszmarem. Miłość która jest toksyczna i polega na podporządkowaniu się całkowicie jednej ze stron. Straszne ale prawdziwe :roll:

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 09 sie 2006, 22:55

A ja myślałam, że jestem pesymistka, bo nie wierzę w miłość do końca życia. A tu takie historie - chyba jestem cholernie niepoprawna optymistka - bo ja jeszcze wierzę w miłość :roll:
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”