szczęście przez łzy :)

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 15 sie 2006, 02:07

wiecie co ..wracajac do mojego postu wyzej...
wlasnie mialam telefon ponoc z usa od bylego co sie hajtna z inna...
i placze ... zebym wybaczyla itd....a ja na to ..ja sie nie gniewam...a nawet powinnam mu podziekowac bo teraz mam kogos i jetem przeszczesliwa :)
no i sie zaczelo bo on ma 3 mce zycia bo jest w stanach i ma raka pluc nieoperacyjnego itd....
juz mi lzy w oczach stanely.. a potem dzwonki!!! hola hola
chce zdjecia alexa a nie ma dostepu do netu ze ponoc mu na komorke tam przekierowuja..cholera blondynka jestem ale dziwne ze codziennie na allegro chlopaczek sie loguje
umierajac w stanach kupuje baterie do domu i ten tekst ze ma niby urlop ale nikt w pracy nie wie ze umiera???
az sie zagotowalo we mnie
k...a takiej historii nie slyszalam jeszcze nigdy
przepraszam moderatorki...ale mam okres i cisnienie mi sie podnioslo...i chce z alexem i mnie kocha i tej zonie nic po sobie nie zostawia tylko obywatelstwo amerykanskie itd itp....
dobrze ze mnie tam nie ma bo te wydumane pluca sama bym mu wyrwala...ach no i najwazniejsze!!!! chce sie spotkac i pozegnac!!!! bo na tydzien jest w polsce!!!
czemu tacy debile chodza po swiecie.....
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 15 sie 2006, 07:43

Ooo przegięcie! nigdy bym się na to nie nabrała... mój były jak próbuje się ze mną skontaktować to oznacza to że potrzebyje pieniedzy hammer frajer...

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 15 sie 2006, 09:20

ja pier..... :evil: .. Angelika ..chyba bym takiego :rock: ....ale ja ostatatnio bym tylko strzelala do wszystkich kretynow... :down2: :DD ....

ale przeczytalam , artykul do ktorego dalas linka ....mysle o tym :lover:
wiec moze obejdzie sie bez przelewu krwi :hum: :-))

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 18 wrz 2008, 17:03

angelika nie wiem czy jeszcze bywasz na forum,ale ta historia mnie powalila...jest juz stara,ale ciekawa jestem czy pan jednak sie pozegnal z tym swiatem...i komu zostawil te baterie po sobie kupione na allegro...a chyba komus w Usa...i czy jeszcze dzialaja...ale pisze glupoty,ale...powiem jedno...Ludzie-Faceci to maja wyobraznie!!!
groszek pisze:Ooo przegięcie! nigdy bym się na to nie nabrała... mój były jak próbuje się ze mną skontaktować to oznacza to że potrzebyje pieniedzy hammer frajer...
...no wlasnie...bezinteresowne zainteresownie??? :badgrin:

Ja dzis na nk dostalam od bylego bylego...list...jak to kochal,jak to niedocenial... a co one teraz ma i jak to laski za nim sikaja a on tylko ma mnei w serduchu...i tak powielil ten list z 10 razy,az odpisalam,ze mam juz swojego Lubego,szczeliwa jestem i ze go nie dodam do znajomych...bo go za takowego nie uwazam...i zycze powodzenia...a ten wszystkie nr jakie chyba posiada...niemieckie,polskie powysylal,zebym jak sie zdecyduje na spotkanie dala mu znac....Boze miej litosc nad tymi balwanami...zablokowalam go calkowicie... :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”