JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: GosiaczEq » 05 lip 2009, 19:35

Nie, nie sugeruje, tylko z tego co czytalam, słuchalam, to jesli zona nie zgodzi sie na dziecko, a facet bardzo chce to odejdzie :doubt: i skoro facet taka decyzje podejmie, to czemu dziewczyna nie moze. Dla mnei to jest tez straszne, ze facet odchodzi w takiej sytuacji, ale czytalam, ze tak jest (nawet Brad Pitt;P hehe i teraz maa druzyne pilkarska:D ) . Chodzi mi o to, ze mimo ze facet kocha itd itd to odejdzie, a dziewczyna jak kocha faceta, ktory unika wszelkich zobowiazan to sie i tak trzyma przy nim. Tak teoretycznie, nie odnosze tego do zadnego zwiazku- Twojego czy mojego, bo ja tez czekam hah
Parisline moze go zagadac tak z innej strony o ten slub, czy w ogole ma to kiedys w planach.. zeby sobie zrobic nadzieje ;) . Nawet nie to, ze to slub z Toba, tylko ogolnie. Ja swojego mecze caly czas i wszystko powoli wyciagam czemu jest tak a nie inaczej. Dla mnie slub to tez kwestia odwagi, bo co innego mowic kocham 2 osobie, a co innego wyznac milosc 2 osobie przed calym swiatem i Bogiem. Bo tak traktuje slub, ze przy wszystkich swoich bliskich moje kochanie mowi mi, ze chce byc ze mna a ja ze z nim i to jest najwazniejsze :-) . Skoro jest twoim przyjacielem, to zagadaj co mysli ogolnie o samym slubie o takim przyrzeczeniu milosci itd itd.
Poza tym przykro mi, ze Cię nienawidzi jego rodzina, mysle, ze to jest podstawowym powodem, chociaz wiele znam zwiazkow co z tesciami maja ostre spiecia, ale do slubu i tak doszlo:P
A to ze faceci leca na kase to wiem od dawna hahah :-)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

parisline
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2009, 18:36
Lokalizacja: lodz

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: parisline » 05 lip 2009, 19:48

do Gosiacz.....kochanie ,ja te rozmowy o slubie to srednio raz na tydzien przeprowadzam az mnie juz nudzi ten temat.wiesz u nas sytuacja nie jest jakas ttragiczna po samochodzie mamy chate mamat tz moja ale juz tam oh(t1 ,on jakis tam interes rodzinny prowadzi ja tez czasami cos dzialam wiec u nas biedy nie ma . wiesz on mowi p przyszlly roku .na sile mjnie ciagnie na to dziecko....a ja sie boje miec dziecko wiesz... bo dopiki go nie mam to jak ewentualnie pojawil by sie ktos ale to nie takie proste jak pisze,i wcale nie wiem czy chce ha ha to juz tak szybko nie zamkne znajomosci z nim.raczej bym chciala dobra mama byc......wiesz co jest najsmieszniejsze w tym wszystkim gdybym sie miala z nim hajtnac jutro albo nigdy......to nie wiem powaznie tez tak masz czy raczej jestes zdecydowana?
niby truje o tym slubie bo tak jak napisalas to co innego oglosic wszem i wobec ze zona teraz jestes to takie powazna juz,ale zastanawialas sie kiedys nad tym czy ta wolnosc ktora mamy teraz nie stawia nas lekko na wygranej pozycji...w sensie ze facet twoj czy moj czy jakis musi sie starac dalej dbac udawadniac.....w tym tez jest jakis sens.dlugo ze soba jestescie mieszkacie razem?
show must go on.

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: GosiaczEq » 05 lip 2009, 21:20

My jestesmy razem 2,5 roku a mieszkamy 1,5 roku :-)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

parisline
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2009, 18:36
Lokalizacja: lodz

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: parisline » 06 lip 2009, 19:39

to Ty sie nie martw o ten slub.... wszystko bedzie ok... i na zareczyny tez przyjdzie czas.....faceci to tak lubia sobie czekac na rozne okazje zeby nam dac pierscionek.... nie mowie o sytuacji ciaza...abstrahuje...walentynki jakis wyjazd egzotyczny,albo wogole wyjazd...... tylko czekac na jakas mega okazje....... ja wam powiem ze ja sie zareczylam w wlantynki a w sylwestra to czekalam na ten pierscionek jak jakis osiol conajmniej,,, za kazdym razem jak pilam szampana to szukalam go w kieliszku.. ha ha tak sobiee ubzduralam...... zycze Ci jak najszybciej tych zareczyn..... i pozdrawiam wszystkie zareczone............... :bravo
show must go on.

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: GosiaczEq » 08 lip 2009, 18:32

ehhe:) a ja to bym mogla wymyslic 100 sposobow na zareczyny w ciagu 10min.. a z 2 str cisza i cisza hahaha
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: k_asiaczek » 10 lip 2009, 00:47

z tymi okazjami to nie wiem czy tak jest do końca bo ja czekałam i czekałam, wszystkie okazje mijały a pierścionka nie było arf w końcu jak wszyscy w koło się zaczęli zaręczać albo ślubować to przed wyjazdem się zmobilizował i się oświadczył, chociaż czasem mam wrażenie że to były takie wymuszone oświadczyny i nie takie jakbym chciała arf
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: GosiaczEq » 10 lip 2009, 07:49

hehe no pewnie krakowskie powietrze tak wplywa;P bo podejrzewalam, ze z moim bedzie to samo :roll: nie bedziemy sie widziec do wrzesnia, a on sie chcial zareczac w sierpniu.. chyba sam z soba :-) :-) no nic czekam... ;)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

parisline
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2009, 18:36
Lokalizacja: lodz

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: parisline » 11 lip 2009, 19:56

do Gosiacz....jezu pisalam Ci na priv. pposta chyba druga godzine... nagle laptop mi sie rozlaczyl nie zdazylam zapisac i jeje nie mam chyba sie zastrzele
show must go on.

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: GosiaczEq » 11 lip 2009, 20:55

no nic nie dochodzi, a szkoda:)) spoko nauczylam sie czekac.. tak jak na zareczyny t o i na wiadomosci hehehe;)
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: ola banderola » 18 lis 2009, 10:23

9 lat i ślub już 4 miesiące szczęśliwa mężatka applaus

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”