JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

JAK DLUGO SIE SPOTYKALISCIE PRZED SLUBEM !!!

Post autor: ewa13 » 27 lip 2006, 15:34

Postanowilam zalozyc wlasny temat
Ze swoim facetem jestesmy juz ponad 6 lat. Raz jest lepiej raz gorzej. Ale raczej wszystkie chwile pamietam bardzo sympatycznie. Mieszkamy juz razem od kilku miesiecy. Mimo tych wszystkich wad meskiej osobowosci (skarpety porozwalane, brak umiejetnosci wlaczania pralki itd... ) jestem zadowolona.
Problem jest taki ze ja juz chciala bym miec piekne wesele, sliczna suknie.itd. Jak tylko mu o tym wspominam mowi ze jestesmy jeszcze za mlodzi (mamy po 23lata) Sama nie wiem co o tym myslec, moze nie jest jeszcze gotowy , albo po prostu boi sie konsekwencji.
Sama nie wiem. Mysle ze jestesmy ze soba juz tak dlugo , ze powinien wiedziec czego chce ?
Moze wy mi cos poradzicie.
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Awatar użytkownika
syla
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 459
Rejestracja: 01 mar 2005, 22:41
Lokalizacja: poznaÃą
Kontakt:

Post autor: syla » 27 lip 2006, 18:54

Helo

Faktycznie jestescie długo!!!!!!!!!!
I zarąbiscie młodzi szybko wystartowaliscie ! :D

Ja tez byłam przed slubem 6 lat ale slub bralismy jak miałam 27 lat.
Naprawde jestescie młodzi.
Z tym slubem nie ma co sie spieszyc na to jeszcze będzie czas!!!!

To moje skromne zdanie. 8)

Buziak
DR. BRZUCHANSKI -plastyka brzucha juz po 15.05.06
12.10 Simka

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 27 lip 2006, 19:50

jesteśmy ze sobą poand 5 i pół roku, w tym tygodniu się zaręczylismy, ślub najprawdopodobniej będzie teraz w pażdzerniku, albo w grudniu. Ponieważ to tylko cywil, także planowanie zajmie z tydzień :). Mamy po 23 (jeszcze nie skończone) lata.

Porozmiawiaj z nim powaznie, bo skoro mieszkacie razem to chyba jednak chce być z Tobą, pamiętaj nie nalegaj bo to działa paralizującą, ale nie bój się powiedzieć czego chcesz. Pozdrawiam
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Awatar użytkownika
wpz
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1483
Rejestracja: 12 sty 2006, 21:09

Post autor: wpz » 27 lip 2006, 20:16

A może facet się poprostu przyzwyczaił i boi się braku "wolności", pieluch i zrzędzenia teściowej ;)
10.03.2006r. - dr ÂŁÂątkowski

"Wszystko, co zgadza siĂŞ z naszymi myÂślami i Âżyczeniami, jest prawdÂą. Wszystko inne doprowadza nas do wÂściekÂłoÂści. "
Andre Maurois

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 27 lip 2006, 20:26

całkiem mozliwe. To dla nich wygodne, w końcu mają kobietę, ale zawsze przecież może powiedzieć ze jest kawalerem :).
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Awatar użytkownika
malgorzata55
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 404
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:56
Kontakt:

Post autor: malgorzata55 » 27 lip 2006, 21:51

ja jestem z moim Mariuszkiem 6 lat (mineło 10 lipca), planujemy ślub we wrzesniu 2007. chcielismy w wakacje, ale zalezy nam na weselu w hotelu gdzies na plazy, wybralismy Hotel Neptun w Łebie, a tam jest wolny maj i wrzesien.mowia ze w nazwie miesiąca powinno wystapic "r"(nie jestem przesadna, ale...)
musze sie do czegos przyznac, ostatnio szukałam czegos w szafie i przypadkiem wypadlu Mariusza ciuchy, a za nimi ukryty byl pierscionek zareczynowy, nigdy wczesniej nie widzialam czegos tak pieknego, serducho mi strasznie walilo.
troche sie wkurzylam ze popsulam sobie niespodzianke, mogl go schowac troszke glebiej.
czy to ze znalazlam pierscionek wczesniej moze przyniesc pecha?? czy to tylko chodzi o suknie slubną????
**29-04 dr £Â±tkowski 300CC okr±g³e ¶redni profil, mia³am B/C wysz³o olbrzymie D + usta korium**

Awatar użytkownika
wpz
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1483
Rejestracja: 12 sty 2006, 21:09

Post autor: wpz » 27 lip 2006, 22:20

Małgosiu ja tam nie wierzę w żadne przesądy.
Swój ślub miałam 13 maja...Niby i jedno i drugie jest pechowe, ale według mnie nie od tego zależy szczęście :D
10.03.2006r. - dr ÂŁÂątkowski

"Wszystko, co zgadza siĂŞ z naszymi myÂślami i Âżyczeniami, jest prawdÂą. Wszystko inne doprowadza nas do wÂściekÂłoÂści. "
Andre Maurois

Awatar użytkownika
malgorzata55
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 404
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:56
Kontakt:

Post autor: malgorzata55 » 27 lip 2006, 22:51

Masz racje,
jak myslisz , zazwyczaj w maju czy we wrzesniu jest cieplej,
aaa w sumie u nas jest taki klimat ze nie wiadomo na kiedy planowac slub.
**29-04 dr £Â±tkowski 300CC okr±g³e ¶redni profil, mia³am B/C wysz³o olbrzymie D + usta korium**

Awatar użytkownika
papatka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 883
Rejestracja: 03 kwie 2006, 11:33
Lokalizacja: pszczyna
Kontakt:

Post autor: papatka » 27 lip 2006, 23:06

ja znałam Boskiego 5 miesięcy zanim wzięlismy ślub i wiedziałam ,że to TEN facet , z którym chcę spędzić resztę życia :D , więc na co było czekać...( uprzedzając domysły - nie byłam w ciąży) ,
jesteśmy po ślubie 6 lat i mimo tego , że czasem wkurwia mnie do bólu :lol: to nie żałuję ani jednego dnia :!:
12.V.06 - piersi, Skupin
24.XI.09 - brzuch, Skupin

Awatar użytkownika
malgorzata55
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 404
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:56
Kontakt:

Post autor: malgorzata55 » 27 lip 2006, 23:20

hahaha , papatka gratuluje.
**29-04 dr £Â±tkowski 300CC okr±g³e ¶redni profil, mia³am B/C wysz³o olbrzymie D + usta korium**

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”