JAK bym dostała w twarz

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

zosia131
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2006, 20:42

JAK bym dostała w twarz

Post autor: zosia131 » 27 lip 2006, 06:18

Miałam pięknie zaplanowany wieczór,a on nie dość że pojechał z kolegą na pizzę to jak przyjechał to położył się spać.Chciałam spędzić tylko z nim ,dzieci poszły spać więc.... A on normalnie mnie odepchnął , wiecie jak ja się czułam , tak smutno, głupio mi się zrobiło.W nocy nie spałam dobrze, siedzę i piszę a on koło mnie śpi.Mówię wam ten koleś co z nim jezdzi ,ten co uczepił się doprowadza mnie do szału. Wiem że mój mąż ma własne zdanie jak by nie chciał to by się nie spotykał ale.... I jak tu się czuć piękną jak własny mąż odtrąca . NIE mam komu się wyzalić i piszę, najgorszę że niwiem co robić :( :idea:

karolina444
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 100
Rejestracja: 06 lut 2006, 15:19

Post autor: karolina444 » 27 lip 2006, 07:28

Też go odepchnij a zobaczys zjak szybko sam przyjdzie

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 27 lip 2006, 17:24

O tak taka terapia szokowa jest najlepsza, udawaj ze masz gdzies jego przytulania, pocalunki, wspolnie spedzany czas, szybko sie obudzi i wystraszy!!!

Awatar użytkownika
malgorzata55
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 404
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:56
Kontakt:

Post autor: malgorzata55 » 27 lip 2006, 21:58

Zosiu tylko uwazaj zebyscie w tym wzajemnym odtracaniu za daleko nie zaszli, zebyscie sie od siebie za bardzo nie oddalili.
moze sprobuj z nim porozmawiac, opowiedz mu o tym jak pieknie wszystko zaaranzowałas zebyscie mogli troszke czasu spedzic razem.
zobaczysz ze okaze sie ze on wcale nie zdawal sobie sprawy ze to jego zachowanie moglo cie tak bardzo zabolec.
koniecznie napisz co u ciebie
**29-04 dr £Â±tkowski 300CC okr±g³e ¶redni profil, mia³am B/C wysz³o olbrzymie D + usta korium**

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 27 lip 2006, 23:04

Faceci często nie zdają sobie sprawy z naszych potrzeb, planów. Trzeba im czasem łopatologicznie wprost powiedzieć. Jak mu wytłumaczysz, wyjaśnisz swoje uczucia, to pewnie zmięknie. Jeśli zaś dalej olewka, to Ty też go olej. Wiem, że to bardzo trudne, ale czasem najbardziej pomaga. My też mieliśmy z mężem już różne momenty. Był też taki okres, ze czułam się niekochana i zaniedbywana. Wystarczyło kilka moich wyjść, czasami stroiłam się, malowałam, a potem jechałam nie na piwko, tylko spać do hotelu, byle wzbudzić zazdrość. Uwierz, że bardzo szybko się mój małżonek obudził :D My to w ogóle mamy tak, że czasem jemu bardziej zależy, później przychodzi okres, że ja jakoś bardziej zabiegam o uczucie i tak w koło. Ogólnie wiem, że mąż musi być przez cały czas choćby lekko zazdrosny. niech nie czuje się całkiem pewnie, oczywiście bez przesady :wink:
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
malgorzata55
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 404
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:56
Kontakt:

Post autor: malgorzata55 » 27 lip 2006, 23:26

hahaha ulla10 z tym hotelem to teraz niezle zapodałas. :lol:
**29-04 dr £Â±tkowski 300CC okr±g³e ¶redni profil, mia³am B/C wysz³o olbrzymie D + usta korium**

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 28 lip 2006, 14:18

A wiedział że masz coś zaplanowane?? Bo moze on też sobie wczesniej "zaplanował" wieczór. Faceci są niedomyslni. Powiedz mu na spokojnie, ze Cię to zabolało i że jak wrócił to Cię olał. przecież moliście jeszcze zrobić sobie fajny wieczór w końcu noc jest długa, ale pamietaj mów spokojnie. Odradzam wielkie obrażanie bo on i tak nie będzie wiedział o co chodzi!!!

Pozdrawiam
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

zosia131
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2006, 20:42

Post autor: zosia131 » 29 lip 2006, 12:03

Więc całą noc nie spałam ,rano wstalismy nie odzwałam się z resztą on tez pojechał do pracy komórkę wyłączyłam. Przychodzę do domu z koleżanką po południu a on już w domu ,totalny olew ,ja wesoła ,śmiejąca się. Posiedział w domu coś porobił i poszedł nic nie pytałam on do mnie cześć a ja skinęłam głową.Minęło 2 godziny śmieszne bo włączłam telefon dzwoni czy chce piwko bo chce ze mną posiedzieć ,a ja na to mi bez różnicy .Przyjechał ,kupił, dzieci poszły spać a my długo, spokojnie rozmawialiśmy.Kolega dzwonił nie odbierał, a wczora on pilnował a ja wyszłam.Mówią że kobiet nie można zrozumieć a facetów . Zobaczymy mam nadzieje że teraz będzie tylko coraz lepiej :D :?:

Awatar użytkownika
agulek100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:44

Post autor: agulek100 » 29 lip 2006, 13:04

Gratulacje Zosiu, czasem trzeba dać im trochę w kość żeby się opamiętali :D
7 marzec 2006 - new beautiful nosek :)- dr Piotr Skupin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”