sekcja zwłok z niespodzianką w postaci implantów piersi..

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 25 cze 2006, 01:03

wiesz co Aqarell ?
masz bombowy awatarek :wink: ta pani ma bardzo ładne cycuszki :lol:
i wiecie co jeszcze....? życze innym i sobie żebyśmy jeszcze dłuuuugie lata były jak ta kobitka z awatarka Aquarell - uśmiechniete i dumnie potrzącające naszymi cycuchami :wink: :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 25 cze 2006, 01:29

nasze się tak nie kolebocą :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 25 cze 2006, 09:45

GAGA pisze:nasze się tak nie kolebocą :lol:
i sa mniejsze... :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
ÂŚmieszka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 131
Rejestracja: 01 lip 2006, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Brak poszanowania zwłok!

Post autor: ÂŚmieszka » 18 lip 2006, 00:19

Widziałam to już dawno, bo należę do grona i znam wiele osób studiujących medycynę. dala to tam jedna dziewczyna twierdząc, ze to nudy itd! Medycyna jest moją wielką pasją, więc ja to obejrzałam do końca. Uważam, że to jest oburzające, ze to sie do netu dostało, bo potem - nie wiem dokąd obejrzałyscie - podcieli jej jakby gargło, to znaczy odpreparowali skóre i odsłoniła jej sie twarz. Można było sobie dokładnie zobaczyc, kto to jest! A jesli ktos znajomu, moze sąsiedzi, nauczyciele - widział to a ona by sobie nie życzyła by wiedziali o jej implantach? Naprawde, brak poszanowania godności tej dziewczyny jako cłowieka! Oburzające jak dla mnie...

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 18 lip 2006, 01:51

Ogladnelam filmik do konca :? wszystko mnie teraz boli :(
Troche zszokowalam sie jak te wszystkie flaki wyskoczyly z tego brzucha :roll: nie wiedzialam ze tyle tego mamy :oops:

Zal mi bylo tej dziewczyny na tym stole, nie czulam obrzydzenia, ale smutek :cry:

Kiedys moj brat byl na sekcji (probowal z calych sil), bo odor byl okropny , praktycznie wychodzil w trakcie i http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ymioty.gif , po czym wracal .... na tej sekcji sie skonczylo, wiecej juz nie chcial ogladac :roll:

W ogole tak na marginesie smutny temat :cry: :( :?
Od razu przypomina mi sie smierc taty i babci :cry: :cry: (na sekcje nie wyrazilam zgody) :!:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Post autor: Edyta76 » 18 lip 2006, 04:09

Dziewczyny no ale wiadomo na co zmarla ta laska?
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 18 lip 2006, 09:55

na śmierć :wink:

nie ogladałam do końca bo mi się zwiesiło, na początku powiedzieli coś o narkotykach chyba podejrzewali przedawkowanie z tego co pamietam ale już to pisałam.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Post autor: Edyta76 » 18 lip 2006, 11:05

Nie moglam spac w nocy, pomyslalam posiedze troche na naszym forum. Kurcze po obejrzeniu tego filmu wogole nie bylo mowy o spaniu. Lezalam do 6 rano a o 7 musialam wstac. Caly czas mam w glowie te laske. Mloda dziewczyna zeby dac sie tak zmarnowac przez narkotyki. Szkoda, bo widac ze ladna byla :?
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
Aquarell
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 10 lut 2006, 21:48
Lokalizacja: z Nibylandii

Post autor: Aquarell » 19 lip 2006, 00:02

Wiecie, to wszystklo to była obróbka zdrowego, nietkniętego ciała, a wyobrażacie sobie studentów medycyny, którzy uczestniczą w sekcjach osób już wielokrotnie do tego celu wykorzystanych (bo o materiał trudno)?
Takie zwłoki pływają w basenie z formaliną (zapach masakra) są wilokrotnie odławiane i preparowane dla potrzeb studentów zanim "przestaną się nadawać" :wink:
To tutaj to pikuś ;) (co nie znaczy, że obejrzałam bez drgnienia powieki)

Michał Anioł w czasach, gdy krojenie zwłok było karane śmiercią chadzał ciemną nocą do kaplicy i kroił zwłoki schorowanych, stoczonych tyfusem i innymi śmierdzącymi chorobami ludzi by poznać ich anatomię - a my to mamy za darmo w necie, i jeszcze bez brudzenia rąk i wąchania ;)

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 19 lip 2006, 11:46

ta kobieta miała weflony w ręce, ciało było świerze bez wątpienia więc i smrodu jak ktoś na początku napisał napewno nie było.

Kiedyś miałam fioła na punkcie prosektoriów, strasznie chciałam być zimnym chirurgiem, nawet jako 12 lub 13-latka byłam na sekcji dołączona do studentów, facet który wtedy mi pozwolił wejść do tej pory jest moim znajomym, jeździmy razem na zloty motocyklowe.
Nie ma w tym nic moim zdaniem okropnego, a odpowiednie podejście zapewni człowiekowi przeżycie sekcji jako bardzo ciekawego doświadczenia, jedynie co robi dziwne wrażenie to to że naprawdę nikt się nie bawi w deliktaność i rozczulanie, ale po czasie zwłoki coraz mniej przypominają człowieka i wrażenie masakry mija. :)
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”