sekcja zwłok z niespodzianką w postaci implantów piersi..

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
crabro
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 230
Rejestracja: 06 gru 2005, 13:06

Post autor: crabro » 22 cze 2006, 16:31

Tego się nie da do niczego porównać ...hmm, chyba że do rozpłatanego zwierzęcia, ale dużego, nie typu kura, kaczka, krolik

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 22 cze 2006, 19:04

Mnie bardzo drażni taki specyficzny zapach kwiatów w kostnicy. Jak przychodzi święto zmarłych to cmentarz kojarzy mi sie z kostnicą. Mdli mnie.

Awatar użytkownika
Aquarell
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 10 lut 2006, 21:48
Lokalizacja: z Nibylandii

Post autor: Aquarell » 22 cze 2006, 23:05

Filmik obrzydliwy, nie dobrnęłam do końca, ale kiedyś widziałam już gorszy (o skalpowaniu zwierząt futerkowych żywcem).

Cóż, człowiek się ze wszystkim oswaja, niestety (albo stety?), pamiętam jak dziś wizytę w kostnicy, ja odmwiłam oglądania dziadka, ale jeszcze niestety nim wyszłam kątem oka uchwyciłam jak pan z obsługi ciepnął kanapkę na stół obok, i otwierając trumnę spryskał dziadka Brisem :roll:

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 22 cze 2006, 23:37

ojojoj az mnie ciarki(gesia skorka) obleciały :roll:

Awatar użytkownika
Aga23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 09 lip 2005, 00:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aga23 » 23 cze 2006, 09:51

jakiś czas temu kolega pokazał mi ten film. Obejrzałam do końca z ciekawości, ponieważ nigdy wcześniej nie widziałam jak wygląda sekcja zwłok. Nie mogę patrzeć na tego typu rzeczy. Wtedy do końca dnia nie tknęłam już nic do jedzenia. Kiedy mówiłam koledze,że nie mogę na to patrzeć, porównał to do krojenia prosiaka. Dla mnie to nie to samo. To przecież człowiek.
Ju¿ po!:)
1 luty- powiêkszenie piersi u dr Stañczyka

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 23 cze 2006, 09:56

parę dni się zbierałam żeby to obejrzeć....dotrwałam tylko do tych implantów....okropne co z nas zostaje....a ona ...młoda była.....

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 23 cze 2006, 10:06

Ja się jeszcze nie mogę zebrać :oops: Może dzisiaj, jak już będę po obronie to sobie na odstresowanie włącze :? Jakoś nie mam odwagi do takich filmów.
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
olimpia2131
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 148
Rejestracja: 05 mar 2006, 09:19
Kontakt:

Post autor: olimpia2131 » 23 cze 2006, 10:25

ja obejrzłam do moętu jak odciął żbra i stwerdziłam że całe szczęście że jestem po op. bo jak bym była przed to bym miała stracha że jak mnie przetną to mi wszystko wyleci wiadomo że wszystko trzyma sie kupy ale jakieś mnie takie myśli naszły ....... uwaga......... dziewczyny przed op. nie oglądajcie.........żartuję jak uważacie
07.06.2006r dr Brzuchanski atomiczne HP 400cc

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 23 cze 2006, 15:38

tak jak pisałam wczesniej - to było straszne... i wiecie co ?... ja cały czas mam po obejrzeniu widok sekcji przed oczyma :roll: :(
ta dziewczyna była taka młoda, widac że była ładna.... przez te 2 dni odkad to zobaczyłam nachodzą mnie refleksje o naszym kruchym życiu... zastanawiam się jaki jest sens naszego zycia i że tak łatwo je mozna stracic a potem z nas zostanie kawał mięsa, który ktos bedzie kroił na kawałaki.... bardzo przezywam ten film... nie powinnabyłam tego oglądac bo cały czas widzę tą dziewczynę......

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 23 cze 2006, 19:36

joanna2828 pisze:...odkad to zobaczyłam nachodzą mnie refleksje o naszym kruchym życiu... zastanawiam się jaki jest sens naszego zycia i że tak łatwo je mozna stracic a potem z nas zostanie kawał mięsa, który ktos bedzie kroił na kawałaki......
:?

tylko nie mow o tym gleboko wierzacym katolikom czy Swiadkom Jehowy... ...ze zastanawiasz sie np.nad sensem naszego zycia... :lol: :wink:

mnie zastanawia cos innego: jak zostaniemy juz "ogoloceni" z tych wszystkich wnetrznosci, to czym nas wypchaja - naprawde gazetami ???http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 000003.gif
I dlaczego po smierci - czlowieka nie mozna normalnie ubrac - wiem,ze bywaja przypadki lamania rak i nog trupom podczas ubierania do pochowku :?: :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”