sponsoring

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

sponsoring

Post autor: Michitka » 08 cze 2006, 12:07

Hejka
No właśnie co myślicie o sponsoringu w dzisiejszych czasach?
Wydaje mnie się, że jest to nadal dość modne, a skłoniło mnie to do założenia wątku, bo coraz więcej widzę "par" na mieście zwłaszcza wieczorem -on starszy, ona lalunia -może nie zawsze tak to wyglada, ale w większości.
Zastanawiam sie czy są to łatwe pieniądze dla tych dziewczyn, a dla facetów poczucie atrakcyjności, wyższości, że mogą się pokazać???
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Re: sponsoring

Post autor: szyszunia » 08 cze 2006, 12:11

Michitka pisze: łatwe pieniądze dla tych dziewczyn, a dla facetów poczucie atrakcyjności, wyższości, że mogą się pokazać
pewnie tak :roll:

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 08 cze 2006, 12:37

noooo prawda znana od zawsze, większośc facetów z wiekiem chce mieć młodsza laskę...chce się sprawdzić w łózku, pokazac na mieście, dowartościować...no ale wiadomo nie zawsze tak jest.. :wink: nieraz takie sponsorowane romanse moga się przerodzić w miłość...hahha, ale romantyzmem powiało :shock:

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 08 cze 2006, 13:18

czytalam wypowiedzi na innym forum kilku mlodych dziewczyn ktore ze sponsoringu zrobily sposob na zycie. swe uslugi oferuja zwykle biznesmenom kasujac za nie sumki wystarczajace na ciuszki i zycie. z politowaniem czytalam ich wypowiedzi bo naiwnie sadza ze starsi panowie moga byc dla nich zrodlem utrzymania na cale zycie a co poraza w ich bunczucznych wypowiedziach to pogarda dla ludzi majacych inne poglady krytykujacych ich postepowanie. czas pewnie zweryfikuje ich podejscie do sprawy w koncu mlodosc nie trwa wiecznie i znajda sie inne mlodziutkie ubogie umyslowo panienki szukajace sponsora.
z ich relacji wynika ze sponsorami sa w wiekszosci ustawieni panowie z zona i dziecmi, znudzeni zyciem rodzinnym i zadni lozkowych sekscesow ;) z malolatami.
Ich zycie ich sprawa :x FU

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 08 cze 2006, 14:05

Merlinka pisze:....z ich relacji wynika ze sponsorami sa w wiekszosci ustawieni panowie z zona i dziecmi, znudzeni zyciem rodzinnym i zadni lozkowych sekscesow ;) z malolatami.
gnoje.... :evil: :evil: oni się zabawiają a żona czyta dzieciom bajki na dobranoc, albo lekcje odrabia..

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 08 cze 2006, 14:18

To też mają oni tupet, choć z drugiej strony laski wcale nie są lepsze - chociaż gdyby nie było popytu to by nie było podaży
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 08 cze 2006, 14:30

ruta25 pisze:
Merlinka pisze:....z ich relacji wynika ze sponsorami sa w wiekszosci ustawieni panowie z zona i dziecmi, znudzeni zyciem rodzinnym i zadni lozkowych sekscesow ;) z malolatami.
gnoje.... :evil: :evil: oni się zabawiają a żona czyta dzieciom bajki na dobranoc, albo lekcje odrabia..
taaa jak sobie czytam niektore wypowiedzi facetow to naprawde odechciewa mi sie... mozna trafic (i to dosc czesto !) na stwierdzenia typu "mezczyzna jest od myslenia a kobieta od tego by swoim cialem mu to myslenie umilac" albo "mam zone i gdyby mnie bylo stac korzystalbym z uslug takich dziewczyn czesciej zona nic nie wie wiec wszystko jest ok to nie jest zdrada bo nie angazuje sie w to emcjonalnie" - tak mniej wiecej :x

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 08 cze 2006, 15:05

Merlinka pisze:...mam zone i gdyby mnie bylo stac korzystalbym z uslug takich dziewczyn czesciej zona nic nie wie wiec wszystko jest ok to nie jest zdrada bo nie angazuje sie w to emcjonalnie" - tak mniej wiecej :x
Tzn. jak idzie do burdelu to to nie jest zdrada? bo nie wiąże się emocjonalnie :lol: :lol: :lol: Idiot. :evil:

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 08 cze 2006, 15:06

Michitka pisze:laski wcale nie są lepsze - chociaż gdyby nie było popytu to by nie było podaży
pewnie ze nie, dla mnie to zawsze bedzie "dawanie dupy za lyzke zupy" :lol: nawet jesli jest to Bouillabaisse :lol: :wink:
Bella pisze:
Merlinka pisze:...mam zone i gdyby mnie bylo stac korzystalbym z uslug takich dziewczyn czesciej zona nic nie wie wiec wszystko jest ok to nie jest zdrada bo nie angazuje sie w to emcjonalnie" - tak mniej wiecej :x
Tzn. jak idzie do burdelu to to nie jest zdrada? bo nie wiąże się emocjonalnie :lol: :lol: :lol: Idiot. :evil:

zacytuje tu jednego goscia, rzecz co prawda nie o malzenstwie ale wiadomo w czym rzecz "Lubię podrywac normalne kobiety i umawiać się z nimi bez gwarancji seksu, np. przez 3 tygodnie spotykam się z miłą dziewczyną i wcale nie wiem czy w końcu pójdziemy do łóżka. Oczywiście w tym czasie chodzę na dziwki żeby nie wybuchnąć. To jest zwykła sprawa. Nie ma się co oburzać"

i dalej "Żonaty facet robiąc to z panną za kasę nie zdradza żony, bo skoro płaci to się nie liczy i nie powinien mieć większych wyrzutów sumienia. Kobiety mogą sobie pozwolić na celibat a mężczyźni nie, bo są inaczej zbudowani i mają silniejsze potrzeby"


a tu wypowiedz jednej panienki o sponsoringu buahhaa : "Mam też chłopaka, ale on nie wie o mojej znajomości z tym biznesmenem. Pewnie myślicie sobie po tym co napisałam, że jestem bardzo zła. Ale to nieprawda. Nie mam wyrzutów sumienia. Nie uważam się za prostytutkę. Sprawiają mi przyjemność spotkania z tym panem z Gdańska a pieniądze są mi naprawdę potrzebne. Nie chcę żeby się dla mnie rozwodził, żeby zostawiał rodzinę, więc nic złego nie robię a dla niego te pieniądze to bardzo nie wiele i przeze mnie jego rodzina w żaden sposób nie cierpi. Mój chłopak także nie, bo nic nie wie a ja bardzo go kocham i poza tym jestem mu wierna. " :roll: :lol: powiedzcie sami smiac sie czy plakac ?

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 08 cze 2006, 15:24

nigdy nie zrozumiem co kieruje tymi dziewczynami....
a najgorsze jest to ze faceci na prawde sa tak beznadziejni, ze wierza w swoja wirenosc, ciekawa jestem co by powiedzieli jakby to ich zona umawiala sie z jakims mlodym facetem. to jest chore az mnie trzesie jak czytam takie wypowiedzi, nie wiem czy bede mogla miec kiedykolwiek pewnosc, ze moj facet tak nie robi, a jak zrobi to chyba zatluke :evil: o ile sie dowiem :?
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”