sponsoring

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nadinn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 317
Rejestracja: 14 maja 2006, 14:00
Lokalizacja: Hamburg
Kontakt:

Post autor: nadinn » 26 cze 2006, 12:26

Megi
dzieki serdeczne za dobre slowa :-)))
Ja w takim maraźmie żyłam 4 lata. Najpierw nie miałam pozwolenia na pracę no i oczywiscie słaba znajomość języka. Gdy zaś utyłam obniżyło mi się poczucie własnej wartości, uważałam że nic nie jestem warta itd..
Oczywiście mężulek to jeszcze pogłębiał np. wychwalając urodę innych kobiet a ja płakałam.
Na szczęście zmieniło się to od tych 3 miesięcy niemal o 180 stopni.
Planujemy też za jakieś 2 -3 lata wrócić do Polski, bo czuję że nie jestem w stanie przeskoczyć bariery językowej na tyle, by pracować tutaj w wyuczonym zawodzie (zasoby ludzkie) a do końca życie nie mam zamiaru jeżdzić na szmacie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
crabro
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 230
Rejestracja: 06 gru 2005, 13:06

Post autor: crabro » 26 cze 2006, 13:33

Merlinka pisze:"
"Za kilka(naście) lat będę miała pokaźne konto w banku z kasy, którą sobie zaoszczędzę i bogatego męża z klasą, bo tacy faceci ciągną do takich dziewczyn jak my. Zaraz napiszecie pewnie, że to nieprawda i będziecie się rzucać panie cnotki... Trudno wam zaakceptować rzeczywistość, która jest brutalna dla takich ludzi jak wy. A rzeczywistość jest taka, że ładne i otwarte dziewczyny jak my albo mają dużo kasy, gdy ich świeżość przeminie albo szczęśliwą rodzinę z bogatym mężem. Nic na to nie poradzę, że ja, Nagana czy Pusia jesteśmy ucielośnionymi marzeniami mężczyzn a wy musicie się zadowolić niedomytymi urzędnikami lub handlowcami z pensją 1500 zł miesięcznie. Współczuję wam, ale kto powiedział, że życie jest sprawiedliwe. Jedni rodzą się aby być elitą jak my a inni, żeby żyć w szarej przeciętności jak wy. Smutne to może ale prawdziwe. Także wyładowujcie swoje frustracje gdzieś indziej"

:shock: :shock: :shock: :x fuj

Tak naprawdę one rzadko są ładne, przeświadczenie o tym bierze się stąd, że są puste, a ich iloraz oscyluje wokół 70-tki. Brak krytycyzmu jest wynikiem braku inteligencji. To jest również powodem ich wysokiego mniemania o sobie. Wyższe wartości wykraczają poza ciasny umysł tych biedaczek. Smutne jest to, że one nigdy sobie tego nie uświadomią. Bo nigdy na tyle nie podskoczy ich iloraz inteligencji.

Awatar użytkownika
sylwikc1
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2007, 18:35
Lokalizacja: rumia

Post autor: sylwikc1 » 18 lut 2007, 10:07

i ja się podpiszę od crabro, one nigdy sobie tego nie uświadomią, bo ich zwieńczenie kręgosłupa jest zbyt ciasne na rozumowanie, one bardzoe siebie cenią dzisiaj, niby cenią, a co będzie za oparę lat, gdy będą rozklekotanymi starymi pudernicami nadal bez rozumu no i bez kasy i perpektyw przecież, kto taką szmate zechce ? One twierdzą, że sponsoring to takie igraszki i nie jest w tym nic złego, ale chwila moment igraszki z kim ?, z podstarzałym facetem z obwisłym brzuchem, pomarszczonym ciałem i ledwie widocznym członkiem spod zwałów tłuszczu, to jest kochanek ?, gdyby faktycznie był młody, przystojny , na poziomie itd no to wtedy można powiedzieć o przyjemności, ale w innym przypadku to jest działanie na przymus i koniecznie z pustym żołądkiem, żeby nie zwymiotować na gościa :badgrin:
zwyczajna babka

Woland
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:43

Post autor: Woland » 21 lut 2007, 16:44

Smutny jest los kobiety, której jedynym atutem w życiu jest uroda, bo ta awsze przemija i zawsze będzie ktoś ładniejszy, szczuplejszy i młodszy. Tego nic nie zmieni. A przyszłość u boku faceta, dla którego jedyną wartością kobiety jest jej uroda i ciało, to fatalna inwestycja.

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 21 lut 2007, 16:59

nadinn pisze:Planujemy też za jakieś 2 -3 lata wrócić do Polski, bo czuję że nie jestem w stanie przeskoczyć bariery językowej na tyle, by pracować tutaj w wyuczonym zawodzie (zasoby ludzkie) a do końca życie nie mam zamiaru jeżdzić na szmacie.
nadinn, zycze ci powodzenia.z calego serca... choc moze juz u ciebie jest suuper bo post pisalas pol roku temu
sylwikc1 pisze:ale chwila moment igraszki z kim ?, z podstarzałym facetem z obwisłym brzuchem, pomarszczonym ciałem i ledwie widocznym członkiem spod zwałów tłuszczu, to jest kochanek ?
dobrze powiedziane.nic dodac, nic ujac.
sylwikc1 pisze:gdyby faktycznie był młody, przystojny , na poziomie
tacy nie musza placic kobieta. tacy faceci maja piekne, madre zony w domu ;) choc wyjatki sie zdarzaja :roll:

Awatar użytkownika
crabro
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 230
Rejestracja: 06 gru 2005, 13:06

Post autor: crabro » 29 mar 2007, 21:07

he, he, he.......
I to jest ta zasadnicza różnica 8-)

joanna2008
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:26
Kontakt:

?

Post autor: joanna2008 » 22 paź 2008, 04:40

Alez sie tu jad saczy?Coz to za radykalne opinie?Czy to znaczy,ze jak widzicie np.na ulicy atrakcyjna dziewczyne ze starszym mezczyzna to juz oznacza,za ona jest idiotka i prostytutka a on chce sie dowartosciowac i zabawic mlodym mieskiem?Doprawdy nie sadze,zeby kobieta bez intelektu i z niskim IQ umiala utrzymac starszego(a nawet jakiegokolwiek) mezczyzne przez dluzszy okres czasu!Jestem pewna,ze jest pelno glupiutkich malolatek na jedna czy dwie noce ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka!

Awatar użytkownika
satynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: satynka » 17 lis 2008, 00:38

hmm ja kochalam starszego i z kasa Wilk syty i owca cala :p
Znajomi jego mu zazdroscili i tlumaczyli,ze bede z nim ale dla kasy,glupio sie tlumaczyl im ,ze nigdy od niego zlotowki nie chcialam ,chcial mi samochod kupic ,mieszkanie. Nic nie chcialam,glupia malolata bylam,moze jakbym kasy od rodzicow nie miala to bym madrzejsza byla rozstalismy sie bo okazalo sie,ze dziewczyna ktora u niego pracowala,byla jego narzeczona od 10 lat,wiedziala o nas i tolerowala :o glupia suka jak sie dowiedzialam to mi serce peklo,na nic sie zdaly tlumaczenia ,ze od 5 lat ze soba nie spia,zwolnil ja od "zaraz" ,nie moglam juz z nim byc po kazdym seksie plakalam. Rozstalismy sie ale byl na kazde skinienie,codziennie pod szkola,sprawdzal moich nastepnych ,dzwonil do mamy z raportami :oops: .Dopiero kiedy wyszlam za maz i urodzilam synka staly kontakt sie urwal. Teraz od znajomych wiem,ze ma z nia! dziecko mlodsze od mojego 2 latka 8-)

Ja nie oceniam ,bo nie wiem co by bylo gdyby....
Ale nie zawsze zloto co sie swieci...,nie wierze ze ona go kochala,bo by tego nie kontynuowala,nie byli malzenstwem,nie mieli dzieci etc.
chore to bylo,ale czas z nim spedzony to byl najpiekniejsza czescia mojego zycia ;)

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 30 lis 2008, 13:47

dla mnie sponsoring, to dokladnie to samo co prostytucja tylko inaczej nazwana, zeby uciszyc sumienie. Czasem czytam bloga jednej takiej anabella.pinger.pl (trzeba sie zarejestrowac, zeby przegladnac) to az smiac mi się chce, jak laska podnieca sie tym, że zjadla obiad w najdroższej restauracji, czy pojechała na wakacje z jakimś sponsorem :roll: żal żal żal :roll:

I nie przemawia przeze mnie żadna zazdrość
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

niebieski
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 504
Rejestracja: 13 lut 2007, 01:24

Post autor: niebieski » 30 lis 2008, 18:04

Karolka69 zgadzam sie z tobą w 100%, sponsoring to bezpośrednia forma prostytucji, wymiana usługi za usługę (coś za coś) i nie da sie tego w inny sposób wytłumaczyć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”