Bardzo proszę o pomoc

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Lady_80
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 268
Rejestracja: 19 sty 2006, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lady_80 » 26 kwie 2006, 08:51

ja na Twoim miejscu wynajełabym prawnika i pozwała go- Nawet jak teraz usniesz te obraźliwe posty to zrobi to kolejny raz!! albo jeszcze coś gorszego
Co za bezczelny typ!!
powiêkszenie piersi - dr Dobrska(Vita-Glob)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... weight.png

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 26 kwie 2006, 11:09

lilith, faktycznie konkurencja zachowała się podle, co za drań,

iź koniecznie do prawnika, bo tak być nie może, jezeli on coś takiego robi jak piszesz, nie jest to zgodnie z prawem (chociaż nie znam sie bardzo)\\

Nie denerwuj się tylko działaj, z nim nie rozmawiaj wcale (jeżeli mozesz oczywiście)
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

Awatar użytkownika
cass
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 09 kwie 2006, 20:30
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: cass » 26 kwie 2006, 11:30

Potrzebny Ci prawnik bo inaczej Cię wykończy na rynku, może się opamieta jak napisze do niego adwokat - czasem to wystarcza na straszaka.
Nie wiem czy miałaœ z nim umowę o zakazie konkurencji ? Jeœli tak to masz jeszcze jeden problem jesli nie to ratuj co się da skoro włozyłaœ w to tyle pracy, wysiłku i kasy :!: POWODZENIA

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 26 kwie 2006, 19:37

Dzięki, dziewczyny. Wiem, że najlepszym rozwiązaniem jest sprawa w sądzie, ale drań ma gdzieś prawników, adwokatów itp, a ja na razie muszę poodkręcać to, co namotał. Ale wszystkie jego kłamliwe posty, maile i smsowe wyzwiska mam zachowane. Jak nie przestanie to się przydadzą :twisted: tylko obawiam się, że sprawa będzie ciągnąć się za mną latami, a on powyciąga na wierzch wszystkie nasze osobiste sprawy :? Nie chciałabym ani do nich wracać ani kłócić się o nie publicznie :roll: Ostatnio przysłał mi na maila swoje zdjęcie :oops: ( nie muszę chyba tłumaczyć ) i zapowiedziałam mu, że jak ma się czym chwalić, to porozsyłam to zdjęcie do wszystkich zainteresowanych i zobaczą swojego biznesmena w całej krasie :twisted: ale chyba nie potrafię być taką świnią... Maxi, czy to sposoby z Twojego awatarka? Nie mam takiego sprzętu, niestety :wink: ale na priva jakby co, napiszę. Poza tym pozbawiłabym się radości z widoku jego reakcji gdybym się jednak okazała taką świnią, che, che :twisted:

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 26 kwie 2006, 22:21

No moze nie az tak jak w avatarku.Ale na takiego Kutasa co to niczego sie nie boi i ma w dupie prawo najlepszy jest jak to mowia masaz wykonany przez"panow bez szyi".Najfajniejsze jest to ,ze pozniej Kutas zamienia sie w malego sflaczalego kutasika.

Awatar użytkownika
Lilith
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 04 sie 2005, 23:54

Post autor: Lilith » 26 kwie 2006, 22:57

Dobre, dobre :lol: ale coś mi się zdaje, że już fotki z tą drugą wersją organu by mi nie przysłał :wink:

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 27 kwie 2006, 16:22

Zapomnialam Ci napisac, ze oczywiscie sa rozna rodzaje masazu.Moze byc reczny,z uzyciem akcesoriow urozmaicajacych zabawe jak np,glany,kije bejsbolowe,trzonki od siekierki az po zwyklego mela zwanego rowniez gazrurka :wink: To wszystko zalezy od stopnia schorzenia danego pacjenta i umiejetnosci "rehabilitantow" :twisted:

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 28 kwie 2006, 00:43

nieźle maxi :wink:
Nie chciałabym Ci się narazić :lol:
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 28 kwie 2006, 01:10

No jeszcze mi sie nie zdarzylo,zebym zamawiala masaz.Ale jak tak sobie analizuje moje zycie to wlasciwie nie znam uczucia nienawisci.Najwyzej niecheci.Nawet kochanki mojega meza nie potrafilam znienawidziec.Glupia Maxi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”