to sie w glowie nie miesci

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 14 lip 2008, 11:40

Hipnoza, coz typowy przyklad, faceta przerasta choroba dziecka, nie jestes pierwsza, ani ostatnia. Bardzo czesto tak sie dziej, ze faceci psychicznie nie potrafia sie ogarnac. I wiadomo jak we wieksozsci przypadkach milosc ojca jest warunkowa a matki bezwarunkowa :!: . Zawsze bedziemy kochac nasze dziecko , nawet jak wyroscie nie na przykladnego obywatela.

to , ze tak sie stalo z twoim mezem, widocznie tak bedzie lepiej dla ciebie i twojego dzieciatka. Pomimo, ze teraz jest ci strasznie ciezko, ze z takim ogromnym problemem zostalas sama. To pamietaj : oliwa jest sprawiedliwa :idea: .

Zycie pisze niesamowite scenariusze, czesto na poczatku sa dramatycznie smutne, ale to w przyszlosci zmienia sie to. I zapewne bedziesz szczesliwa, ze twoje zycie potoczylo sie tak a nie inaczej.

Pamietaj z kazdej porazki w naszym zyciu trzeba wynosic dobra lekcje zycia. Po tym przezyciu jestes silniejsza i uwierz nigdy nie zwiazasz sie z facetem tego kalibru, co twoj exmaz.

Czesto nasze zycia plata nam psikusy, i wystawia na probe. Ale z czasem wszystko wraca do wlasciwego poziomu i powoli ukladanka przybiera wlasciwy obrazek.

Hipnoza zycze ci teraz duzo sily i pamietaj trzeba isc do przodu, nie wracaj do przeszlosci, zyj przyszloscia :idea:

Awatar użytkownika
bernadetta
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 542
Rejestracja: 28 sty 2008, 00:56
Kontakt:

Post autor: bernadetta » 15 lip 2008, 15:20

Hipnoza, teraz przeczytałam o Twoim problemie, sama bałam sie porażenia mózgowego dziecka, dlatego mogę przypuszczac co przeżywasz.
Powstrzymam sie od skomentowanie postępowania Twojego męża...
Musi Ci być okropnie ciężko!!! mam nadziję, że masz wokól siebie ludzi na których możesz liczyć, bo wiem po sobie, ze gdybym została zupełnie sama, to bym sie załamała. bądz silna dla dzidziusia. Trzymam za Was kciuki
Jestem powątpiewaniem w sens, formą ponad treść
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.04.2008-dr Brzuchanski plastyka brzucha :)

08.10.2008-mama - powieki u dr Brzuchanskiego

hipnoza
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 50
Rejestracja: 21 lis 2006, 14:49

Post autor: hipnoza » 28 lip 2008, 02:01

Dziękuję Wam bardzo bardzo mocno, Wasze słowa, myśli przekazane tu bardzo podnoszą na duchu. Nawiążę do tematu :) ...to się w głowie nie mieści jak wiele siły potrafią dać słowa :) Myśląc o tym głębiej zaczynam rozumiec co znaczy że nic nie dzieje się bez przyczyny, czasem chore dzieci rodzą się żeby nauczyć innych miłośći, poświęcenia, one rodzą się dla nas, dla wydobycia z nas tego co piekne, co byc moze było ukryte, czego wczesniej sobie nie uświadamialiśmy. A czemu pozostajemy z tym sami, może dlatego żeby wydobyc z siebie tą siłe ducha, ktoś powiedział kiedys ze nasz najwiekszy wróg jest naszym przyjacielem. I cos w tym jest. Gdyby nie zachowanie mojego męża i jego odejscie, to co zmobilizowałoby mnie do działania, do wydobycia z siebie siły? Czasami myślę że jesli sami nie pokazujemy piekna naszej duszy to inni poprzez swoje często raniace nas zachowanie nieswiadomie zmuszają nas do tego.

Awatar użytkownika
Poli
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 751
Rejestracja: 01 lut 2007, 01:25
Lokalizacja: Dania

Post autor: Poli » 28 lip 2008, 11:54

hipnoza pisze: Myśląc o tym głębiej zaczynam rozumiec co znaczy że nic nie dzieje się bez przyczyny, czasem chore dzieci rodzą się żeby nauczyć innych miłośći, poświęcenia, one rodzą się dla nas, dla wydobycia z nas tego co piekne, co byc moze było ukryte, czego wczesniej sobie nie uświadamialiśmy. .
Hipnoza bardzo piekne slowa :idea: :idea: :idea: Zgadzam sie w 100 %, nic sie nie dzieje bez przyczyny w Naszym zyciu :!:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”