co Wam daje FORUM!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 17 mar 2006, 23:03

...ja, pomijam już te operacje... :) ...poprzez forum odnalazłam tu swoją bratnią duszę :twisted: :D :wink: ...twój normalny dzieńhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... tancze.gif... zawsze Black & White... 8) :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 17 mar 2006, 23:08

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ozpacz.gif

wzruszylam sie Valentinko!!

Jak to być moglo, ze Monia i Val razem przez tyle lat, zyly nie z sobą lecz calkiem obok... :lol: :lol: :lol:

Nigdy nie zapomne jak Val poznala mnie ze swoimi znajomymi a ja zamiast po imieniu to caly czas Val i Val... mysleli ze nienormalna jestem!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Aga23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 09 lip 2005, 00:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aga23 » 19 mar 2006, 11:50

Zanim znalazłam forum wiedziałam tylko tyle, że chciałam powiększyć piersi. Dzięki forum dowiedziałam się wielu rzeczy na temat operacji, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Myślę, że to mi dużo pomogło. Wcześniej wachałam się i bałam operacji, wydawało mi się to straszne. Czytając forum, moja wiedza na temat op powiększyła się. Nastawiłam się już na to psychicznie i bardzo dobrze przeszłam operację oraz okres po niej. Poza tym okazało się, że nie jestem sama z problemem małego biustu. :wink:
Ju¿ po!:)
1 luty- powiêkszenie piersi u dr Stañczyka

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 19 mar 2006, 12:14

Dzięki temu forum dowiedziałam się wiele o operacjach plastycznych.. i bez skrępowania mogłam zacząć rozmawiać o moim problemie, o którym wiedziałam dotychczasz tylko moja matka, ale nie czarując, ona miała już dość mojego smęcenia i na każdą wzamiankę o tym denerwowała się jak osa.. to dla mnie wielka ulga, móc wreszcie podzielić się z kimś moim problemem, który jak się okazało dotyczy sporej ilości kobietek.
So sweet..

xenia523
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 827
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:22

Post autor: xenia523 » 10 cze 2006, 09:57

szpaczek pisze:
aanioleek pisze:Mój chłopak jak widzi w tle przeglądarki czerwony kolor to od razu..
"Znów czytasz o op? Znów sobie coś ubzdurałaś? Wrr.. " :D
Dlatego właśnie zmienilam w profilu na kolor niebieski :lol: :lol:
A tak powaznie, od dawna chcialam zrobic operacje i dzieki forum uzmyslowialam sobie ze jest to bardzo realne marzenie.


Hehehehe :lol: Tak jak ja! Jak przychodzi do domu to aby: "I znow to rozowe! Zmien na jakies nie bieskie..." Tak sie zlozylo ze strzeil ipowiedzial niebieskie, no to ja na to, Ok juz zmieniam... ale sie usmialismy powiedzial ze nie ma rady na to forum :lol: :wink:
23.03.07 Kubasik 400cc HP

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 12 sie 2006, 01:54

Właśnie minął mój pierwszy rok na forum :D Co mi dało forum?? Oprócz tego, że dzięki forum pozbyłam się mojego największego kompleksu - odważyłam się na powiększenie biustu(znalazłam tu odpowiedzi na setki pytań przed operacją), wybieliłam również ząbki :D Forum dało mi możliwość wymiany opinii na przeróżne tematy z bardzo różnymi osobami. Znalazłam tu ogrom życzliwości, uśmiechu i wsparcia.Mogę dzielić się z wami moimi troskami, smutkami i szczęściem :) I dziękuję wam wszystkim za to bise
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

elajustyna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 479
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:17
Lokalizacja: Wroclaw/Szkocja

Post autor: elajustyna » 12 sie 2006, 17:22

ja dzieki forum poznalam eve i ghostdog,ktora jak sie okazalo tez mieszka w edynburghu :) .foum pomoglo mi w wyborze lekarza,ktory mial mi powiekszac piersi,wczesniej rozpatrywalam tez inna mozliwosc.znalazlam tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujace mnie pytania :) i naprawde sie ciesze,ze tutaj trafilam.jadac na operacje bylam w pelni przygotowana i teraz kiedy jestem juz po operacji mam mozliwosc wymiany doswiadczen i opini.#

i chyba zawale poprawke z ekonomii bo zamiast sie uczyc to siedze przed kompem :roll:
Niedojrzala milosc mowi:" Kocham cie,poniewaz cie potrzebuje". Dojrzala milosc mowi: " potrzebuje cie poniewaz cie kocham"



***************************************************

Awatar użytkownika
MMarta
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 620
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:53

Post autor: MMarta » 13 sie 2006, 00:49

Ja też uzależniłam się od FORUM :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Przy dwójce dzieci nie zawsze jest czas ale wpadam chociaż poczytać co tam u Was słychać :wink: :wink: :wink: :wink:
Dzięki forum uzmysłowiłam sobie że nie tylko gwiazdy się operują ale zwykłe dziewczyny stojące w warzywniaku po marchewke i buraki tez mogą mieć piękne biusty :wink: :wink: :lol: :lol: :D :D
Dzięki FORUM poznałam przesympatyczne osoby, m.inn. Turka i Eko.
Dzięki FORUM codziennie psuję sobie oczy ślepiąc przed kompem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
FORUM jest SUPER!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Dr Miko³aj Kubasik - 28 kwiecieñ 2006r.
325cc profil wysoki (75D) - jestem happy
Powieki górne i dolne 28 sierpień 2014 - Brzuchański...

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 14 sie 2006, 11:50

Dzięki forum dowiedziałam się, że jest więcej takich wariatek jak ja na świecie :lol: i to, że ciągle coś wymyślam jest jak najbardziej normalne :D
Znalazłam tutaj zrozumienie i możliwość rozmowy na dręczące mnie pytania.
Zawarłam na forum nowe znajomości i przekonałam się, że świat jest bez barier. Wystarczy włączyć opcje on line i rozmawiać z dziewczynami na drugim końcu świata. :D

Awatar użytkownika
Kamila Magiczna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 697
Rejestracja: 15 lut 2006, 23:12
Lokalizacja: GdaÃąsk
Kontakt:

Post autor: Kamila Magiczna » 14 sie 2006, 12:13

A ja gdybym tu się nie znalazła pewnie nie zrobiłabym tej operacji, jak zobaczyłam ile dziewczyn to robi to się nakręciłam :lol: i nie czuję żeby to już był koniec :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”