co Wam daje FORUM!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 14 sie 2006, 12:23

ja odkryłam Amerykę :D - dowidziałam się że nie tylko ja na świecie mam kompleksy :D i jest takich osób wcale nie mało, znlazłam odpowiedzi na milion pytań, których do tej pory nie miałam komu zadać i na operację będę szła z odwagą i uśmiechem na ustach PDT_02

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 14 sie 2006, 17:35

Forum przyspieszylo decyzje o lipo i innych zabiegach.To o czym niesmialo myslalam i planowalam w blizej nieokreslonej przyszlosci dzieje sie juz teraz.Poznalam Magie i w realu obmacalam jej cycorki,Clouver moja bratnia dusze,Gage,Neopositivke dzieki,ktorej nie ucieklam dr.Simce ze stolu,Wicherka,ktory mnie przekonal,ze na piekny zgryz nigdy nie jest za pozno,Eddieve,ktora nie zawsze sie ze mna zgadza ale lubie jej sposob patrzenia na swiat.

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 14 sie 2006, 18:55

napewno otwiera oczy na wiele spraw i co najwazniejsze pozwala poznac poglady zabierajacych glos w nim uczestnikow, i choc z moich obserwacji wynika ze w wielu kwestiach ilu uczestnikow tyle pogladow, i tak znajdujemy sie we wspolnym mianowniku chcacych poprawic swoj wyglad i w tym jednym wzgledzie mozemy sie dogadac bez komplikacji :wink:

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 14 sie 2006, 22:36

Musisz przyznac,ze nawet ostra wymiana pogladow jest interesujaca.Nie mozna zgadzac sie zawsze ze wszystkimi.Pomimo roznicy zdan dyskusje na naszym forum sa naprawde kulturalne.I rzeczywiscie jedno nas laczy,wszystkie dazymy do poprawy naszych cial i do zatrzymania czasu.

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 15 sie 2006, 13:51

maxi pipo,a o pauli nie wspomnisz :evil: lipo ci zrobiłam lepsze niż simka,a tu ani słówka o mnie :cry: czuję się rozczarowana i zawiedziona beska beska beska ....
:wink:

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 15 sie 2006, 20:31

Paula fakt takiego lipo to mi nawet w Brazylii ani w Hollywoodzie nikt nie zrobi.Wybacz niewdziecznej Maxi

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 16 sie 2006, 14:20

co mi daje forum... :roll:

no coz...beauty w polsce...a balagan w domu....zawsze tak jest gdy sie zasiedze.. :niak: :DD

a tak serio...swietnie ze jest..z wielu powodow.. :wink: ...zaglusza moja samotnosc w obcym kraju ...wyrabia poglady na rozne tematy...rozsmiesza ;-P ...prawie codzennie tu siedze..uzaleznia :peur: :DD

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 16 sie 2006, 15:53

Co mi dalo forum :D OLSNILO MNIE
Cos czuje ze gdyby nie wy dalej czekala bym w kolejce na korekte w POLANICY ZDROJU :D i pewnie byla bym juz calkiem blisko czyli na 2009rok :D
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Awatar użytkownika
monikunda
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 339
Rejestracja: 15 lip 2007, 21:56
Kontakt:

Post autor: monikunda » 29 lip 2007, 23:43

bardzo mi pomoglo w podjeciu decyzji wyboru lekarza a jest nim dr skupin rowniez rozwialo wieleeeeeeeeeee moich watpliwosci naprawde to forum to fajna sprawa nie wiedzialam ze jest cos takiego:)))

Awatar użytkownika
wictory
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 679
Rejestracja: 30 sie 2006, 19:14
Kontakt:

Post autor: wictory » 01 sie 2007, 18:36

Mnie dało dużo informacji na temat operacji plastycznych- przedtem nie wiedziałam,że w Polsce tyle się ich wykonuje. Poza tym jest pewnego rodzaju odskocznią od życia codziennego, czuję się jakbym siedziała w dużym gronie kobitek - gdzie sobie można poplotkować i pogadać na wszystkie tematy.
Dr. Skupin 17 marca 2008 - HP 300cc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”