co Wam daje FORUM!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
monia.pi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 260
Rejestracja: 30 lis 2007, 23:10

Post autor: monia.pi » 29 lip 2008, 17:52

Witam,

mi forum pomoglo przede wszystkim w dokonaniu dobrego wyboru lekarza, takich informacji chyba nigdy bym nie zdobyla dzieki wlasnym poszukiwaniom, a jesli tak, to trwalo by to duzo dluzej niz przez forum! Rok temu o tej porze podjelam decyzje o pozbyciu sie mojego komleksu, a dzis... siedze sobie i ogladam swoj nowy, maly, sliczny nosek :-D . To forum jest swietne! Kopalnia wielu cennych informacji z wielu dziedzin.
Pozdrawiam
nowy nosek-10.06.2008 :) uszczesliwil mnie

Awatar użytkownika
nikolettkaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 21 gru 2006, 00:22
Lokalizacja: WrOcLaW LoVe
Kontakt:

Post autor: nikolettkaa » 04 paź 2008, 14:42

ehh, mi ciezko do tego sie przyznac -ale wiekszosc dziewczyn z ktorymi gadam traktuje jako najlepsze kolezanki...,moge tu o wszystkim napisac,zawsze ktos mi odpowie rozwiaze watpliwosci , wiekszosc wolnych chwil spedzam na forum :roll: , ostatnio opowidalam kolezance z pracy ze na forum ''nie ma takiego tematu'' ktory nie zostal by poruszony ;) dla mnie forum , to relaks i spotkanie z kolezankami , ktore zawsze pomoga i udziela rady ,a takze skrytykuja -dzieki czemu daja mi kilka rzeczy do zrozumienia ;) forum jest juz jakoby czescia mojego zycia i chyba nie tylko mojego ?:) ;) ;) :roll:
11/2009 Piękne vhp ;) 500 ;)
2011- planuje usta i policzki

Awatar użytkownika
Marta86
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 937
Rejestracja: 31 mar 2008, 08:37
Lokalizacja: PL/IRL

Post autor: Marta86 » 10 lis 2008, 04:53

Forum przyczynilo sie do utwierdzenia mnie o slusznosci podjetej przeze mnie decyzji o operacji.
8.07.2008r.
dr M.Pastucha

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 28 gru 2008, 21:14

Z początku było to moje źródło informacji, przygotowania do operacji --męczyłam tutaj dziewczyny.Teraz pomagam innym

Przeżywamy razem smutki i radości, potrafimy sobie pomóc


Dużo dobrych rad dostałam tutaj od dziewczyn, pocieszenia w złych chwilach, mogę się wyżalić, każdą wolną chwilę lubię tutaj spędzać..

(zapomniałabym o Janko -dzięki za wszystko)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
mroweeeczka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 42
Rejestracja: 08 lis 2008, 13:55
Kontakt:

Post autor: mroweeeczka » 03 sty 2009, 23:27

Heh ojej mi to kręgosłup pomału wysiada, tyłek mnie boli (poważnie!) od siedzenia na forum. Ale jak mam nie siedzieć skoro jest tu tyle interesujących tematów. Sporo czasu minie zanim to "ogarne" :roll: ale z drugiej strony się ciesze :)
Święta się skończyły, nie będę miała dostępu do neta,więc czas wziąźć się w kupę i postudiować kilka tygodni----> do feri a potem operejszyn applaus
Jestem niedługo na tym forum, ale przede wszystkim dzięki niemu (Wam :P ) podjęłam decyzję o operacji, której mam nadzieję nie będę żałować :-)
Hmm wszystko super, tylko wiecie co niepokoi mnie troszkę to że jeszcze nie zrobiłam jednej operacji a już myślę co następne w kolejce... :| Nie mogę dać się zwariować !! :-D pozdrawiam

Ivy1984
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 19
Rejestracja: 12 sty 2009, 00:42

Post autor: Ivy1984 » 13 sty 2009, 00:38

to forum to istna skarbnica wiedzy oh(rf1

znajduje tu duzo informacji dla siebie

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aguuu » 12 kwie 2009, 20:23

nikolettkaa pisze:ehh, mi ciezko do tego sie przyznac -ale wiekszosc dziewczyn z ktorymi gadam traktuje jako najlepsze kolezanki...,moge tu o wszystkim napisac,zawsze ktos mi odpowie rozwiaze watpliwosci , wiekszosc wolnych chwil spedzam na forum :roll: , ostatnio opowidalam kolezance z pracy ze na forum ''nie ma takiego tematu'' ktory nie zostal by poruszony ;) dla mnie forum , to relaks i spotkanie z kolezankami , ktore zawsze pomoga i udziela rady ,a takze skrytykuja -dzieki czemu daja mi kilka rzeczy do zrozumienia ;) forum jest juz jakoby czescia mojego zycia i chyba nie tylko mojego ?:) ;) ;) :roll:
mogę się pod tym w 100 % podpisać :-)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
Dana2
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 19 sty 2009, 18:13
Kontakt:

Post autor: Dana2 » 18 kwie 2009, 20:37

Witam,
Ja aż tak długo tu nie jestem ale uwielbiam to forum. Zawsze jak otpalam kompa to muszę tu zajrzeć chociaż na chwilkę. Jest tu mnóstwo informacji które mnie interesują.
Pozatym wszczyscy tu są życzliwi i pomocni, potrafią pocieszyć :-)
Poprostu uzależnia...
dr Nagórska 22.05.09 aparat ortodontyczny dwa łuki
dr Szczyt 24.06.09 całkowita korekta nosa

Awatar użytkownika
nefertari
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4427
Rejestracja: 19 lis 2008, 08:22

Post autor: nefertari » 20 kwie 2009, 13:52

wsparcie
można się wyżalić, wygadać, a nóż ktoś wysłucha... znaczy przeczyta ... a czasami doradzi ... pocieszy :)
na starcie: 75A na mecie: 70F dzięki anatomicznym mentorom 440 cc styczeń 2009

magdoonia
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 989
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:33

Re: co Wam daje FORUM!!!

Post autor: magdoonia » 02 wrz 2009, 14:06

Uwielbiam to forum. Nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego funkcjonować.
Można się wyżalić. :-D Od rana nadaję o bolących mnie zębach, jak pewnie zauważyłyście :roll: ...no bo mnie bolą i cierpię oh(m1 oh(m1 .

Mój były facet pewnie by się wkurzył, że mu do ucha miauczę ( bo gdyby nie forum to bym na komórce wisiała jak nic! ).
Kobiety zrozumieją.
No i jeszcze okres mam. Idę po pracy na aerobik. Mam nadzieję, że mnie krew nie zaleje - no i czy coś takiego facet zrozumie?! No oczywiście, że nie!!
Czy facet zrozumie, że kobietę brzuch boli?, że nie ma humoru?, że musi sobie fluid za stówę kupić? No jasne, że nie zrozumie!!! Chłopy to dranie :evil: :evil: :evil:
zrezygnowałam z forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”