co Wam daje FORUM!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
anulka83
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 57
Rejestracja: 02 sie 2007, 18:31
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: anulka83 » 12 sie 2007, 14:32

Pewnie nie bede oryginalna jesli napisze ze dzieki forum dowiedzialam sie ze nie tylko ja mam takie kompleksy. No i oczywiscie prawie pomoglo mi w wyborze lekarza. Prawie bo tu znalazlam swoich kandydatow ale jak na razie nie umiem pomiedzy nimi zdecydowac ale juz za miesiac po konsultacjach sprawa sie wyjasni.
Okr±g³e pod miêsieñ, rozmiar jeszcze nie znany

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 28 paź 2007, 13:25

Krótko tu jestem,ale juz widzę ,że daje mi mozliwość dostępu do takiej skompensowanej wiedzy o operacjach plastycznych,zwłaszcza,ze są to wiadomości z pierwszej ręki,często dające mozliwośc odniesienia się do konkretnych przypadków..Duzo tematów,nie tylko z zakresu chirurgii plastycznej,w miarę zyczliwe towarzystwo. :-D ......a reszta .Zobaczymy jak bedzie .Na razie duzu..PLUS
jestem ..jaki jestem

malyxxl
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2007, 13:10

Post autor: malyxxl » 30 gru 2007, 10:10

Wielu ciekawych rzeczy i informacji :) Czyli bardzo mi się podoba :)

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 31 gru 2007, 19:18

o matko co mi daje forum.... daje mi wiele... daje mi nowych znajomych ...daje mi odpowiedzi na trudne pytania.... daje mi informacje co jak gdzie i kiedy.... rozsmiesza mnie.... daje powody do dyskusji.... no i na koniec musze powiedziec ze kusi... kusi do dalszych operacji... ale podkreslam ze dla mnie forum to nie tylko operacje plastyczne ... to rowniez zycie codzienne...

Ziomek1929
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2008, 15:39

Post autor: Ziomek1929 » 31 mar 2008, 18:28

nadzieje gdy czytam posty że w końcu sam odważe się na zabieg

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 31 mar 2008, 22:30

Ziomek1929, mnie właśnie forum zmotywowało do op, podjęłam decyzje ekspresowo, w ciągu 2 miesięcy byłam już po op :)
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Julka.
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2008, 16:30
Lokalizacja: PoznaÃą

Post autor: Julka. » 03 cze 2008, 21:17

Mnie to forum na pewno nie przekonało do podjęcia decyzji o operacji, bo tę decyzję podjęłam dużo wcześniej, niż się tutaj znalazłam. Ale to, co tutaj czytam upewniło mnie w przekonaniu, że warto spełniać swoje marzenia. Zobaczyłam, że nie tylko ja mam taki ogromny problem. I mimo, że oczywiście denerwuje się przed operacją, to jestem stuprocentowo pewna, że tego chcę i bardzo potrzebuję. I dzięki Wam tylko się moja pewność i zdecydowanie potwierdzają. I za to właśnie dziękuję. ;) I trzymajcie za mnie kciuki proszę!
27 czerwiec 2008 rok - Nos u dr Kubasika.



"...I niech wichry losu uniosÂą CiĂŞ do gwiazd."

Awatar użytkownika
haneczka5
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 26 maja 2008, 18:16
Lokalizacja: Bydgoszcz/Poznań
Kontakt:

Post autor: haneczka5 » 04 cze 2008, 01:14

ja decyzje o operacji tez podjelam wczesniej niz odkrylam forum, ale taki ogorm osob mowiacych bez ogrodek o swoich kompleksach i o ich poprawianiu powoduje, ze czuje sie lepiej sama ze soba... nie czuje sie jak jakas histeryczka ktorej wlasny nos sie nie podoba tylko mam poczucie, ze jestem "czlonkiem" szerszej spolecznosci, ktora decyduje sie na poprawianie matki natury.. to jest naprawde fajny, niezaleznie od tego czy ma sie wsparcie w bliskich czy nie... :) dzieki dla all!!!
Life moves pretty fast, if you don’t stop and look around once in a while, you might just miss it…

23.07- nowy nos od Kubasika :)

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ewawawa » 28 lip 2008, 11:19

1. informacje o lekarzach i metodach
2. ulatwia analize roznych za i przeciw
3. rady i wsparcie osob, ktore przechodza lub przeszly to samo.
4. mozliwosc pogadania o wlasnych kompleksach (bo ja tak w normalnym zyciu to wogole ich nie poruszam a tu mi wolno)
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 28 lip 2008, 11:55

To ja tez tak schematcznie napisze...
1.wybralam super specjaliste
2.nabylam wiedze,ktora bym "w kupce" nigdy nie znalazla...
3.moge sie dzielic swoimi obawami,rozwiewac je...
4.poznalam wiele ciekawych osob,niektore kontakty przeszly na realny swiat...co mnei bardzo cieszy,bo sa to osoby bardzo wartosciowe!
5.pomagam wielu osobom,ktore dopiero sa na poczatku drogi jak ja bylam rok temu...i tez mi pomagano...w spelnieniu mojego marzenia..
6.kiedy jest mi smutno...mam gdzie poczytac ciekawe rzeczy...czasem do lez...radosci
7.minelo mi wiele urojonych kompleksow....
8....przerazilam sie ze tyle pieknych kobiet chce sobie poprawic idealna urode... :shock:
9.nawet w srodku nocy z kims moge sobie porozmawiac... :-P
10.Cieszy mnie to ze trafilam tutaj przed zabiegiem...bo bylam przygotowana kladac sie na stol i nie czulam sie jak owieczka nieswiadoma niczego idaca pod noz!!!!!
11.dowiaduje sie tu tylu rzeczy z tylu dziedzin zycia....dzis pieke ciasto z przepisow dziewczyn...a moje oczka maja piekny makijaz...tez dzieki radom dziewczyn i polecanym kosmetyka...a jeszcze tyle tematow nie przeczytanych.... ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”