co Wam daje FORUM!!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
joann@
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:58
Lokalizacja: not important

co Wam daje FORUM!!!

Post autor: joann@ » 17 mar 2006, 18:29

Dziewczyny -chciałam się podzielic uwagą na temat co mi daje forum, otórz forum pozwoliło mi się otworzyc wewnętrznie, umocniło mnie w przekonaniu ze jeszcze nie jest za późno na realizację swoich marzeń, że każdy wiek ma swoje piękne chwile.
Jestem silniejsza i wyzbyta z własnych kompleksów a przedewsystkim szczęśliwa.Wydobyło ze mnie to co mam najlepsze.A co Wam daje oprócz pewnie nowych przyjaźni i kontaktów?

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 17 mar 2006, 18:40

Forum daje mi kłótnie z chłopiszczem, wścieka się że spędzam tu tyle czasu. :lol: :lol:
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

aanioleek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 02 lut 2006, 19:28

Post autor: aanioleek » 17 mar 2006, 18:44

Mój chłopak jak widzi w tle przeglądarki czerwony kolor to od razu..
"Znów czytasz o op? Znów sobie coś ubzdurałaś? Wrr.. " :D

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 17 mar 2006, 18:53

aanioleek pisze:Mój chłopak jak widzi w tle przeglądarki czerwony kolor to od razu..
"Znów czytasz o op? Znów sobie coś ubzdurałaś? Wrr.. " :D
Dlatego właśnie zmienilam w profilu na kolor niebieski :lol: :lol:
A tak powaznie, od dawna chcialam zrobic operacje i dzieki forum uzmyslowialam sobie ze jest to bardzo realne marzenie.
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
joann@
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:58
Lokalizacja: not important

Post autor: joann@ » 17 mar 2006, 19:02

no tak, to u mnie też są wojny na ten temat, ale ze mamy dwa odrębne komputery niema problemu, ja sobie siedze i bazgrole a mój albo ogląda tv albo tez cos tam przegląda, raczej forum to nie dla niego :lol:

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 17 mar 2006, 20:12

Forum dało mi odwagę i kopa do spełnienia mojego najskrytszego marzenia :D Miesiąc po zalogowaniu się tutaj miałam już wyznaczoną datę operacji. Jestem pewna, że gdyby nie forum to dziś wciąż nosiłabym wielki push-up wypchany do granic możliwości. To dzięki forum podjęłam tak szybko decyzję o operacji, bo tu poznałam nazwiska partaczy, których trzeba się wystrzegać i chirurgów, którym można się bez obaw położyć pod nóż. No i tutaj dowiedziałam się, że moja chęć operacji to nie jakaś fanaberia a zwykła sprawa i takich dziewczyn jak ja jest całe mnóstwo :D Dziękuję wam za tą wiedzę i pomoc w spełnianiu marzeńhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... duze_y.gif
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Joasiajo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 292
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:19
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Joasiajo » 17 mar 2006, 22:18

Mi forum pozwoliło zrozumieć, iż nie jestem sama ze swoim kompleksem, że wiele ludzi ma taki sam problem jak ja...otworzyło mi też oczka na problemy innych...i chyba śmiało mogę stwierdzić, iż dzięki forum jestem bardziej wyrozumiała względem siebie i innych a także (co ważne) nauczyło mnie cierpliwości ...
20.03;)Happy:)))))))

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 17 mar 2006, 22:52

Jak nie wiedzialam jeszcze o tym forum to myslalam ,ze tylko ja na calym swiecie taka deska jestem,a tu sie okazalo ze jest nas wiecej i nie jestem z tym sama.Wogole bylam ciemna w sprawach operacji a teraz jeszcze troche i fachowcem bede.Dobrze,ze jest to forum,szczegolnie,ze tu gdzie sie wyprowadzilam UK nie mam kolezanek,a teraz wszystkie babki z forum sa jak kumpelki. :D

Awatar użytkownika
bayra
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 04 mar 2006, 22:56

Post autor: bayra » 17 mar 2006, 22:56

Forum to jak narkotyk, bez niego juz nie da sie zyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 17 mar 2006, 22:59

-zaniedalam meza,dom ,obowiazki...
-jedno uzaleznienie wiecej...!
-robie sie garbata od tego ciaglego siedzenia przy kompie
-ciagle mi malo (chodzi o operacje plastyczne i nie tylko...)
-poznalam wieeele fajnych osob
-dowiedzialam sie wielu ciekawych rzeczy
-popadlam w wieksze kompleksy... :?
-nigdy nie czuje sie samotna i jak mam dola ,to poprawiam sobie humor czytajac niektore posty.......... :)

A tak po zatym- to mam nadzieje,ze forum nie "zniknie" i ze jeszcze dlugo bede mogla tutaj zagladac...!!! (no chyba ,ze mnie z tad wyrzuca... :oops: ) bise

-wierna forumowiczka Sam...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 42LOVE.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”