Pająki i inne robactwo-fobia z której nie moge sie wyleczy

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 14 cze 2006, 13:13

crabro pisze:Pająki budzą przede mną respekt, nigdy nie wiem czy któryś nie chce mnie przypadkim upalić :shock:
Cabro co znaczy upalić?? że niby ugryźć? :shock:


margo706 pisze:Ja nie nawidze pajakow,ale mialam jednego prywatnego ptaszinka .......bralam nikodema,zeby se go zjadl. moj pajak byl prawie tak duzy jak dlon.....
łojej!!! jak można nienawidzieć pająków i posiadać takiego wielgachnego ...... i "brać" go aby se inne jadł...... aż mam wzdrygi, łojej!!!
na samą myśl,że coś tak wielkiego miałoby dotykac mojego ciała bym umarła.....


a czy już Wam mówiłam ciekawostke :?: :twisted: otworzyłam salon fryzjerski kilka miesięcy temu.... i mój brat go prowadzi ponieważ jest fryzjerem..... i abym tam nie przychodziła mu jojczyć że to nie tak a tamto to chce inaczej a nie tą firmą chce malować włosy itd.... (a swoją drogą mówicie malowac włosy czy farbować włosy?? bo ktoś mi zwrócił uwage że malować się nie mówi a to chyba takie pospolite....)
no i abym nie przychodziła jojczyć to on kupił PTASZNIKA CHILIJSKIEGO i jest tam w terarium na ladzie zaraz przy wejściu jako maskotka zakładu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
jak weszłam pierwszy raz a tam taka niespodzianka to chciałam na zawał umrzeć.....
teraz się troche przyzwyczaiłam ale nie pozwalam otwierac tego skurczybyka broń boże!!!!! :shock: chyba bym umarła.... najbardziej się boje, że kiedyś mi zrobi numer, że jak będą mi myć głowe to on pójdzie po niego i na mnie posadzi..... zawał murowany..... dletego zawsze każe sobie myć głowe tylko mojemu bratu :D przynajmniej mam go na oku :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
crabro
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 230
Rejestracja: 06 gru 2005, 13:06

Post autor: crabro » 14 cze 2006, 13:25

tak Gaga, dla mnie upalić to ugryźć :lol: :lol: :lol: , a swoją drogą, ja mówię farbować włosy :)

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 14 cze 2006, 13:30

Gaga-przez rekawczke,gruba specjalna skorzana.Czasem go tylko kizialam po tylku malym paluszkiem,bez rekawiczki=-balam sie,ze ugryzie.

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 14 cze 2006, 14:10

Margo a nie bałaś się że on pójdzie poniżej rękawiczki jak go weźmiesz na ręke? :shock:
a czy Twój też wychodził ze skóry jak rósł? jakie to obrzydliwe... ostatnio brat mnie straszył tą wylinką :shock: bleeee rzygi mi smerają migdałki jak o tym myśle :oops:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 14 cze 2006, 14:36

Nie,nie baram sie siedzial spokojnie.Pewnego dnia schowal sie za taki duzy kamien i nie wychodzil z tydzien,potem patrze a tu 2pajaki,co sie okazalo zrzucil skore,chyba tak 3razy zrobil w ciagu swojego zycia.

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 14 cze 2006, 15:01

no to ten mojego brata na razie pierwszy raz tak zrobił. wszedł w kąt, napluł tej pajęczyny dookoła siebie tak że go nie było widac i po chyba 2tyg wyszedł zostawiając skóre w tej dziupli... :shock: :?
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 14 cze 2006, 17:53

a co pajak robi z ta stara skora- zjada..??? :roll:

Awatar użytkownika
sarenka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 118
Rejestracja: 26 kwie 2006, 15:58

Post autor: sarenka » 14 cze 2006, 18:00

najgorsze i tak są węże,żmije i tym podobne.Aha, i jeszcze kleszcze blee :evil:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 14 cze 2006, 18:53

Samanthii pisze:a co pajak robi z ta stara skora- zjada..??? :roll:
Samanti :lol: :lol: a Ty byś zjadła swoją skóre??? :lol: po prostu ją zrzuca i zostawia. to dlatego, że rośnie i w tej poprzedniej już mu ciasno, potem obrasta nową, ale przez jakiś czas po wyjściu ze skóry jest bardzo narażony na różne rzeczy i trzebatakiego skurczybyka ostrożnie traktować..... :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 14 cze 2006, 20:04

wiesz,po takich to sie mozna wszystkiego spodziewac ... :?

(chomiki i swinki morskie zjadaja swoje dzieci)http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... udzony.gif

ciekawe jakby to bylo gdybym ja sobie takiego Nikodema kupila - na moje wstretne muszyska :twisted: :x

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /60611.gif

Margo - zjada taki ptasznik muchy ... ...czy wybrzydza ??? :?
Co mu dawalas jesc ???????????????
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /urwis.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”