Pająki i inne robactwo-fobia z której nie moge sie wyleczy

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

xenia523
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 827
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:22

Post autor: xenia523 » 20 cze 2006, 13:05

Chyba zginie :twisted:
23.03.07 Kubasik 400cc HP

Awatar użytkownika
crabro
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 230
Rejestracja: 06 gru 2005, 13:06

Post autor: crabro » 20 cze 2006, 13:06

Myślę Samanthii, ze go zgładziłaś na dobre...... :lol:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 20 cze 2006, 13:13

xenia523 pisze:Chyba zginie :twisted:
yyyyyy :shock: :shock: :shock: :blurp:

(no coz, nastepnym razem wyrzuce przez okno )

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/haha.gif

Awatar użytkownika
olimpia2131
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 148
Rejestracja: 05 mar 2006, 09:19
Kontakt:

Post autor: olimpia2131 » 23 cze 2006, 19:06

ja oczywiście też każd robactwo a jak byłam mała to nawet muchy , nie usnełam w pokoju dopóki mama wszystkich much nie wygoniła muchy już mi przeszły
07.06.2006r dr Brzuchanski atomiczne HP 400cc

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 23 cze 2006, 22:14

wczorajsza noc.....godzina 2 w nocy ja siedze sobie na łóżku na kolanach laptop i se tak klepie w te klawiaturke.......... :roll: a tu nagle kątem oka patrze a taki byk (czytaj pająk) spuszcza sie po niktce ze ściany na łóżko i biegnie w moją strone :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
fuck!! nie wiedziałam jak uciekać ten laptop na kolanach przyblokował mi ruchy.... złapałam tylko poduszke koleżanki - (no bo przecież nie moją :!: ) i tłukłam skurczysyna a on dalej biegnie a ja go tłuke...... :shock: :shock: :shock: chyba z 6 uderzeń...... boże jak ja się bałam że do mnie doleci...... :oops: na dodatek byłam sama w domu :cry: nikt mnie nawet nie przytulił i musiałam trupa przez papierek toaletowy zbierać....
poduszke wyrzuciłam w kąt bo przecież jest skażona :!: :twisted:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 23 cze 2006, 22:19

Gaga ty to się masz z tymi bykami :wink: Powiem ci, że cholercia odważna jesteś. Nie dałabym rady go 6 razy tłuc. Rzuciłabym na niego poduszkę i zrobiła ekspresową ewakuację. Oczywiście z piskiem i krzykiem. Ciary mam... I jeszcze zbierać go????? O nie sądzę, żebym się odważyła - bałabym się, że ożyje jeszcze. Fuuuujjjj.
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 23 cze 2006, 22:23

slabo mi na sama mysl... ja go moge utluc czyms duzym i twardym a nastepnie uciekam jak najdalej a akcje sprzatajaca robi mis bo chyba umarlabym... a jakby misia nie bylo to spalabym w innym pokoju, kuchni lub chociaz w lazience...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 23 cze 2006, 22:42

ja odważna - hahaha mało na zawał nie padłam. ja na niego nie tłukłam tak po prostu tylko tłukłam i uciskałam tą poduszke a on jakieś uniki stosowałi biegł dalej :shock:
mam z tymi bykami bo mieszkam na 4tym piętrze i jak jest gorąco to sie dach nagrzewa i oddaje w nocy..... więc śpie przy otwartym balkonie a one wtedy wchodzą :evil:
a spałybyście koło trupa - kto miał go zebrać jak byłam sama... nie mam innego pokoju bo pewnie bym spala gdzie indziej.....
poza tym wziął mnie z zaskoczenia, i miałam laptop na sobie :cry:
dzis dzwoniłam sie mojej koleżance poskarżyć- tej co zawsze mnie broni przed tymi bykami i innym wszelkim robactwem....
a przyznam się, że ten był połowe mniejszy niż ten gigant co ona się z nim zmierzyła w akcji na firance :!: tamten ze mną sam na sam to pewny zawał :!: :shock: a ona do niego podeszła na boso i załatwiła go kapciem :shock: to dopiero było coś :wink: ja potem przez dobre kilka godzin nie mogłam dojśc do siebie i leżałam jej na plecach i sapałam......
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 23 cze 2006, 22:47

dobra, wspolczuje Gaga- to bylo niefajne doswiadczenie ... :lol: ...pajak -trup tez nie wyglada zaciekawie -ale przynajmniej nie skrzypi jak go sie przycisnie... - a bzyki skrzypia i skorupka im peka...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... razony.gif ...i wnetrznosci wychodza na wierzch... :x

yyyyyyyyyyyy :blurp:

chlopaki by mi sie teraz przydali :) - bo cos wlasnie wlecialo... :shock: :x
www.mehr-schbass.de/news/link.php?id=2188

Awatar użytkownika
martucha20
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 99
Rejestracja: 14 paź 2005, 13:55
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Kontakt:

Post autor: martucha20 » 23 cze 2006, 23:28

Sam - zajebisty filmik :lol: Baaaardzo mnie rozbawił muszę przyznać:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”