Przeprowadzki-strach, niepewność,ciekawość!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nimeesha
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Anglia

Post autor: nimeesha » 28 lut 2006, 17:49

ja mam przed soba przeprowakdze do duzego miasta i to jeszcze w anglii ... bardzo chce sie przeprowadzic ale nikogo tam nie znam , moj angielski tez nie jest zbyt dobry ... najbardziej boje sie isc tam do szkoly ...

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 28 lut 2006, 21:00

Dominicana, nie wiem jak to jest w przypadku darowizn mieszkania. My dostaliśmy pieniądze na mieszkanie. Też nie mogliśmy sprzedać go przed upływem 5 lat bo doiliczyliby nam podatek. Okazało się jednak, że jeżeli 90% sumy uzyskanej ze sprzedaży takiego mieszkania przeznaczysz na zakup lub budowe nowego to podatku nie naliczają. Ale to było kilka lat temu. Może warto sprawdzić?
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 28 lut 2006, 23:02

mozliwe, ale rodzice juz podjeli w sobote decyzje ostateczna o szybkiej budowie ostatniego etapu- najgorszego i najbardziej kosztownego...niestety :roll: wiec z tą sprzedaża jeszcze sie wstrzymam, jakby co zostało mi jeszcze 3 lata takiej kwarantanny, potem sie zobaczy...może sprzedam i samam zaczne sie budować :wink:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”