Wrazliwosc...az sie lezka kreci

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 25 sty 2006, 19:10

unikam programow o cierpiacych zwierzetach bo wyje jak bobr. dopada mnie dziwne sciskanie w zoladku jak widze starszych ludzi, strasznie sie rozczulam przy chorych. nie ogladam programow o chorych dzieciach po mam dola. wole pomoc niz to widziec.
zawsze bylam uczona milosci do zwierzat. ostatnio nie chcialam ogladac filmu o psychopatycznym mordercy bo wystepowal w nim pies i ja myslalam, ze ten debil go zabije (na szczescie tak sie nie stalo).
jak widze takie biedne i starsze osoby na ulicy to tez mam lezki, bo sie zastanawiam jak oni sobie radza, czy ktos im pomaga. dodatkowo przypomina mi sie wtedy moja mam w trakcie choroby i juz wogole jest do dupy...
myslalam, ze czeste wizyty w szpitalu onkologicznym i obcowanie z umieraniem znieczula mnie troche... a jest przeciwnie, otworzyly mi oczy.

juz tu nie wejde bo mi sie ryczec chce.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Ami
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 288
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:02

Post autor: Ami » 26 sty 2006, 09:33

Ja miałam łzy w oczach jak to czytałam, więc się podpisuję pod wszystkim... i jeszcze na dodatek leci w radiu Virgin... nie pamietam tytułu... coś o przyjacielu... więc nastrój w pracy super... :cry:

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 26 sty 2006, 11:32

Mnie tez jest bardzo szkoda ludzi starych, ich widok w jakiejs smutnej sytuacji doprowadza mnie nawet do zeł :cry: , bez względu na to czy ich znam, czy nie. Nie smuci mnie nawet tak widok ludzi niepełnosprawnych jak staruszków. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale tak mam :? zawsze tak miałam.

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 26 sty 2006, 11:42

Aniolki nie placzemy :!: Szybko sie usmiechnac tutaj http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 000011.gif
To dobrze ze jest tyle wrazliwych kobiet,bo w nich tkwi sila... :) I przebywanie z takimi osobami lamie najbardziej zatwardzialych :wink:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 26 sty 2006, 11:46

Dorzucam jeszcze dzisiejsza sytuacje w Luasie (tramwaju).starsza kobieta wysylajaca i dostajaca smsmy.Przy kazdym sie usmiechala...Wygladala jak flirtujaca pensjonarka..JAk to dobrze ze starsi ludzie tez maja jeszcze szanse byc dla kogos "sloneczkiem"....No i ta technika-oni tez potrafia wysylac smsy :)
Ps.JA mam dwie babcie po 70 kilka lat i obie maja komorki.Jedna tylko dzwoni a druga to nawet smsy pisze :D
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 26 sty 2006, 12:23

pół ranka dziś przepłakałam bo zadzwoniła mama i opowiadała jak wracała z trasy wieczorem 2 dni temu i było ponad 20 stopni mrozu. na poboczu leżał zwiniety w kulke piesek i mama się zatrzymała żeby go zabrać a on był zamarznięty. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i znów wyje na samą myśl o tym. zabroniłam jej opowiadac mi takie rzeczy :!: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 26 sty 2006, 12:50

GAGA pisze: na poboczu leżał zwiniety w kulke piesek i mama się zatrzymała żeby go zabrać a on był zamarznięty.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 26 sty 2006, 13:25

o bosheee niepotrzebnie to przeczytałam!!!!!!! jestem tzw psiarą....wszystkim bym dom stworzyła gdybym mogła...nie mówiąc o dzieciach :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 26 sty 2006, 19:46

ja nadal becze jak mi sie przypomni. cały dzien mnie trzyma :cry:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 28 sty 2006, 23:00

Wlasnie ogladalam tvn24 i mnie zamurowalo.Jest mi naprawde cholernie przykro z powodu te tragedii w Katowicach.. :cry: I choc jestem daleko w Dublinie,wysylam Wszystkim ofiarom oraz rodzinom tej tragedii wyrazy wspolczucia...Dobranoc.Ide spac
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”