Romans !!!

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

marta 1211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 04 kwie 2005, 20:22
Lokalizacja: wroclaw

Romans !!!

Post autor: marta 1211 » 17 sty 2006, 17:50

pewnie wiekszosc z was powie ze sama jestem sobie winna ale mam nadzieje ze chociaz jedna miala podobna sytuacje. no wiec tak jestem ze swoim chlopakiem dobre 7 lat kochany to czlowiek chyba najlepszy czlowiek na swiecie, kocham go jednak na wakacjach poznalam faceta(oj tak faceta dorosly gosciu starszy ode mnie o 24 lata i prosze nie mowcie fujjjj bo gosciu wyglada lepiej niz nie jeden w moim wieku i tez prosze nie mowcie napewno poleciala na kase(ok moze na poczatku) ten czlowiek jest tak czuly tak dobry i kochany ze az jest to niemozliwoscia sie chociaz nie zauroczyc ) no i teraz dylemat chyba gorszy niz "kordiana" co zrobic jak z tego wyjsc?

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 17 sty 2006, 18:05

jeśli Ci z tym wygodnie to niewychodzić z tego.
czy chcesz to zakończć tylko dlatego, że to niemoralne?? czy na prawde czujesz się w tym źle. chyba najważniejsze jak Ty się z tym czujesz. cóż tu nasze rady mogą zmienić, jeśli Tobie będzie to odpowiadać??
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 17 sty 2006, 18:09

Nigdy nie bylam w takiej sytuacji, jestem z moim misiem ponad 4 latka i nigdy bym go nie zdradzila, mysle ze jezelil ciagniesz swoj romans juz tak dlugo to chyba chlopak z ktorym jestes 7 lat przestal byc cla Ciebie calym swiatem i kims wyjatkowym, wiec moze lepiej rozsatc sie z nim pokij nie jest za pozno, pokij jeszcze nic nie wie o tym drugim, zeby nie poczul sie upokozony i na maxa zraniony. Jezeli nie laczy was nic powaznego(slub) to szukaj kogos na prawde wyjatkowego, kogo bedziesz kochala ponad wszystko i komu bedziesz chciala byc wierna, wtedy to bedzie przyszlosciowe uczucie. To jest tlyko moja skromna opinia :wink:
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 17 sty 2006, 18:20

GAGA pisze:jeśli Ci z tym wygodnie to niewychodzić z tego.
najważniejsze jak Ty się z tym czujesz.
Najwazniejsze jak Ty to widzisz!
Wiesz jak jest..
Oczy widzą uszy slyszą a serce i tak wie swoje!
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 17 sty 2006, 19:13

Jak to zakonczyc ?Poprostu ,powiedziec ze to koniec, zerwac kontakt i tyle :wink: to jest bardzo proste.....ale pytanie czy tego naprwde chcesz :wink:

marta 1211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 04 kwie 2005, 20:22
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: marta 1211 » 17 sty 2006, 19:36

no wlasnie czy chce zakonczyc ha i o to wlasnie mi chodzilo nie chce bo jest super ale w glebi serca wiem ze jest nie tak ze oszukuje( sama nie lubie byc oszukiwana) i to nie jest tak ze nie kocham mojego chlopaka ja poprostu jestem zafascynowana tym gosciem bo tak naprawde to tak wyobrazalam sobie moj ideal faceta (tylko mlodszy oczywiscie powinien byc)

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 17 sty 2006, 19:37

Pamietaj zyje sie raz...
lepiej zalowac ze cos robilas, niz zalowac ze nie robilas :P :P

to moja dewiza... :D
ZAWSZE BLACK & WHITE!

marta 1211
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 14
Rejestracja: 04 kwie 2005, 20:22
Lokalizacja: wroclaw

Post autor: marta 1211 » 17 sty 2006, 19:50

a no i jeden i drugi mowi ze mnie kocha o co w tym chodzi? zaraz dostane po uszach ze sie chwale i ze sie uzalam nad soba jaka to nieszczesliwa jestem bo dwoch facetow mnie chce ale nie nie to nie tak nigdy przenigdy nie uwazalam sie za ladna i kompleksow mam wiecej niz 10 babek razem wzietych moze powinnam sie cieszyc ale taka moja natura pesymistki

Awatar użytkownika
bepi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:40
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: bepi » 17 sty 2006, 19:59

Martuś czy ten starszy gościu ma rodzinę???żonę> dzieci???
Martuś chociaż nie przeżyłam i nigdy nie byłam w takiej sytuacji, to nie raz wyobrażałam sobie co by było gdyby.... :roll: Dlatego po części rozumiem Cię,. Myślę że początek każdego związku a zwłaszcza z wiele starszym facetem musi być fascynujący i ekscytujący.., [smilie=love together.gif] Napewno jest Tobą zauroczony bo jesteś o wiele młodsza, wprowadzasz go znowu w zupełnie inny świat... :lol: facet napewno stracił głowę na Twoim punkcie, Ciebie też napewno fascynuje Jego dojrzałość, stabilność, i zdecydowanie, mnie także kręcą tacy faceci, nie lubię smarkaczy którzy skakają z kwiatka na kwiatek, i mają pstro w głowie... są niedojrzali i nieodpowiedzialni:D Dlatego gdybym jeszcze nie miała męża... :lol: to napewno szukałabym kogoś conajmniej 10,15 lat starszego.
Więc nie chodzi tutaj o wiek, tylko o ... no właśnie, czy on ma rodzinę??? bo może być dla niego zabawką, fascynacją chwilową, a wiadomo że dla dobra rodziny jak się to może skończyć...dlatego pisz czy facio jest stanu wolnego?

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 17 sty 2006, 20:01

rozumie ze cie to poprostu....bawi, czujesz sie fajnie w tej sytuacji...i nie ma w tym chyba nic zlego...ale wyobraz sobie ze twoj chlopak z ktorym jestes 7 lat i odwiaduje sie o wszystkim i odchodzi?????
co wtedy???mozesz stracic swoja PRAWDZIWA MILOSC....bo tamto moze sie okazac tylko chwilowym zaurozeniem..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”