zazdrość kobiet

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 11 mar 2006, 22:25

A spotkaliście się kiedyś ze zazdrością ze strony swoich dobrych koleżanek w stosunku do waszego faceta?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
kasiaczek_78
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 687
Rejestracja: 18 kwie 2005, 10:19
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kasiaczek_78 » 11 mar 2006, 22:32

sposob bycia czy nie
to nie mozna ludzi oceniać po wyglądzie
to,że jestem blondynka- wyniosłą,( i bóg wie co jeszcze myslą) nie znaczy to ze jestem pusta. :evil:
Wkurza mnie takie durne myslenie i dla mnie normalne to nie jest!
To tak jak ubiore krotka spodniczke wysokie buty- to co - znaczy ,ze jestem ku...! (TO ISTNY IDIOTYZM)
a i dodam,ze tak myslą tylko dziewczyny :wink:
Ju¿ po :) 16.02.06 operowa³ dr Kasprzyk z Krakowa (wk³adki okr±g³e 310 cc McGhan)

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 11 mar 2006, 22:39

Michitka pisze:A spotkaliście się kiedyś ze zazdrością ze strony swoich dobrych koleżanek w stosunku do waszego faceta?
pod tym wzgledem moje kolezanki zachowuja sie dojrzale a nie jak glupie podlotki i trzymaja sie od mojego faceta z daleka zarowno w sensie doslownym jak i co do ewentualnych uwag na jego czy nasz temat. no i co najwazniejsze (a czego bym nie zniosla) nie wtracaja sie do naszych spraw.

chociaz raz uslyszalam od jednej - oo dlugo juz jestescie razem ciekwae jak to wytrzymal :shock: :lol:

Awatar użytkownika
kasiaczek_78
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 687
Rejestracja: 18 kwie 2005, 10:19
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kasiaczek_78 » 11 mar 2006, 23:07

Jeśli zazdrosna jest o twojego faceta-to lepiej daj sobie spokoj z taką kolezanką- nic dobrego z tego nie wyniknie.
Ju¿ po :) 16.02.06 operowa³ dr Kasprzyk z Krakowa (wk³adki okr±g³e 310 cc McGhan)

Awatar użytkownika
agulek100
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 31 paź 2005, 17:44

Post autor: agulek100 » 12 mar 2006, 00:13

Jest mi wstyd za nasz rodzaj żeński jeśli chodzi o takie prymitywne zachowania. To w ramach przekorności powiem Ci Merlinko, że masz śliczny nosek :wink:

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 12 mar 2006, 11:57

agulek100 pisze:Jest mi wstyd za nasz rodzaj żeński jeśli chodzi o takie prymitywne zachowania. To w ramach przekorności powiem Ci Merlinko, że masz śliczny nosek :wink:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ZKA_NA.GIF ;)

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 12 mar 2006, 12:30

OMEGA pisze: Znam to w sumie troche z życia, kiedyś bylam bardzo zazdrosna (pare lat temu to bylo) jak zobaczylam na scianie mojego faceta rozebrana fajną dziewczynę i jakiejś fajnej pozie która w super sposób eksponowala pupe to odrazu tak mi się glupio zrobilo, że ja takiej nie mam, i pierwsze co powiedzialam 'fajna, tylko ten tylek bo za bardzo komputerowo przerobiony'' /czy coś w tym stylu/ on jednak na to -''a co za różnica i tak mi się podoba'' :evil:
prawda jest taka, że większośc zdjęc jest poddanych obróbce komputerowej i to bez dwóch zdań :roll:
muszę przyznac , że jakby Twój tyłek przerobili komputerowo i odpowiednio byś się wypięła, to też byłebyś super laską i niechby Twój facet powiesił Ciebie a nie jakąś lafiryndę :evil:
a swoją drogą to nasza kobieca zazdrośc jest właśnie przez facetów :evil:
po jaką cholerę wiecznie zachwycają się innymi babami - jeśli kocha się swoją kobietę to nie można robic jej takich przykrości typu zachwyty nad innymi tyłkami :evil:
to wszystko przez facetów !

Awatar użytkownika
Joasiajo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 292
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:19
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Joasiajo » 12 mar 2006, 12:32

a ja w ramach przekorności Merlinko powiem Ci, ze masz piękny nosek i bardzo Ci go ZaZdRoSzCzĘ;)ale w pozytywnym slowa znaczeniu oczywiscie;)Gratuluje cudeńka;)

Awatar użytkownika
Joasiajo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 292
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:19
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Joasiajo » 12 mar 2006, 12:34

joanna2828 pisze:
OMEGA pisze: Znam to w sumie troche z życia, kiedyś bylam bardzo zazdrosna (pare lat temu to bylo) jak zobaczylam na scianie mojego faceta rozebrana fajną dziewczynę i jakiejś fajnej pozie która w super sposób eksponowala pupe to odrazu tak mi się glupio zrobilo, że ja takiej nie mam, i pierwsze co powiedzialam 'fajna, tylko ten tylek bo za bardzo komputerowo przerobiony'' /czy coś w tym stylu/ on jednak na to -''a co za różnica i tak mi się podoba'' :evil:
prawda jest taka, że większośc zdjęc jest poddanych obróbce komputerowej i to bez dwóch zdań :roll:
muszę przyznac , że jakby Twój tyłek przerobili komputerowo i odpowiednio byś się wypięła, to też byłebyś super laską i niechby Twój facet powiesił Ciebie a nie jakąś lafiryndę :evil:
a swoją drogą to nasza kobieca zazdrośc jest właśnie przez facetów :evil:
po jaką cholerę wiecznie zachwycają się innymi babami - jeśli kocha się swoją kobietę to nie można robic jej takich przykrości typu zachwyty nad innymi tyłkami :evil:
to wszystko przez facetów !
Popieram ...wszytsko przez Was Faceci :evil: ;)

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 12 mar 2006, 12:44

dzieki Joasia http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... WIATKA.GIF

a co do zachwytow nad cudzymi tylkami to popieram :!: niech to robia po cichu. ja tak robie... (meskie podziwiam rzecz jasna ;) ):oops: :twisted: :twisted: :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”