zazdrość kobiet

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

zazdrość kobiet

Post autor: Michitka » 04 sty 2006, 17:38

Natchnęło mnie na taki temat ze względu na moją znajomą, a na pewno i wam temat nie będzie obcy.
Moja znajoma jest zalogowana na pewnym portalu internetowym gdzie są jej zdjęcia. I wiadomo, faceci prawią jej komplementy i takie tam, natomiast dziewczyny obrażają, mówią nie rób z sobie idiotki. Zastanawiam się na czym to polega, co myślą, że ty osiagną?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 04 sty 2006, 17:49

nie od wczoraj wiadomo, ze kobiety są bardziej zazdrosne, zawistne od mężczyzn...mamy to już w swojej naturze (przynajmniej większość z nas)... że obserwujemy, porównujemy, komentujemy (zazwyczaj na niekorzyść oglądanego obiektu...), a dlaczego tak jest?? faceci po męsku dadzą sobie w ryj, potem nieraz na wódkę się umówią, a od babek jadem na odległość czuć...nie umiemy się podziwiać, chwalić, doceniać, trzymać razem, być obiektywnymi...bo tak naprawdę ciągle rywalizujemy o ładniejsza figurę, cerę, ciuchy, faceta, pozycję....Ja lubię kobiety zadbane, z klasą, rasowe babki, dobrze ubrane, fajnie się poruszające...i jak gdzieś taką widze, a jestem z mężem, to zawsze mu mówię...o zobacz jaka fajna babka..itp. ale jak mi się jakaś wybitnie nie podoba, a on zawiesi na niej oko to potrafię tez zje... :) :lol:

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 04 sty 2006, 19:17

Niestety Michitko tak to juz jest z nami kobitkami :lol: :lol: poruszalam juz podobny watek,w ktorym bylo o zawisci i zazdrosci ,szczegolnie ze strony kobiet :twisted: .Tez sobie czasem mysle,ze przykre to ,ze zamiast sie wspierac i trzymac razem ciagle tylko "szukamy"intryg i obgadujemy "inne",kobitki tak po troszce to chyba mamy" to cos" w genach i chocbysmy niewiem jak bardzo sie staraly zawsze choc slowko....sie wypsnie :wink: bo chyba kazda sie przyzna,ze "sie zdaza".....najwazniejsze w tym wszystkim to zachowac jakis umiar,nie przekroczyc "tej granicy"po ktorej przekroczeniu trudno pozniej jest zadac jakiegokolwiek zaufania ze strony kolezanek,przyjaciolek,innych kobiet....ja sie staram nie obgadywac i wkurza mnie zawsze jak np:jakas laska z fatalnymi nogami albo niewiem....odstajacym brzuszkiem :lol: ubierze sie tak,ze to wszystko widac :roll: ,nie czai sie jednym slowem i wszyscy z kobietami na czele to krytykuja,a ja mam to w du...i nic sie nie odzywam,uwazam ze jesli ktos nie widzi w tym nic zlego i czuje sie dobrze z tym "odstajacym brzuchem,czu krzywymi nogami"to jego sprawa...no i zawsze mowie moim kolezankom:zobaczymy jakie bedziecie miec brzuszki po urodzeniu dzieci :wink: ,albo zobaczcie ale wlosy ma piekne :D :D niewiem moze ja jestem jakas "inna kobieta"ale naprawde zadko mi sie zdaza obgadywac,czy bardzo czegos zazdroscic....co nie znaczy,ze wcale :wink:

malwinka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 491
Rejestracja: 02 sie 2005, 20:57
Lokalizacja: Eire
Kontakt:

Post autor: malwinka » 05 sty 2006, 11:35

Czasami jest też tak, że kobiety szukają taniej sensancji. Mam taką koleżankę, która jest zawsze perfekcyjnie ubrana, umalowana, z dobrze dobranymi dodatkami. Problem w tym, że jej faceta od roku nie ma. I co? Jedna baba, drugiej babie skomentowała to w ten sposób, że tamta na pewno pracuje w burdelu :oops: . Bo skąd ona ma tyle pieniędzy. Same zaś nie mają za grosz wyczucia smaku i na siebie nie patrzą. Zawiść jest, była i będzie... niestety. O mnie też było gadanie ale mam to w dupie.
Faktycznie baby są gorsze od facetów pod tym względem.

mosticchio
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2005, 13:15
Lokalizacja: ITALY

Post autor: mosticchio » 06 sty 2006, 09:58

Szczerze mowiac to zauwarzylam okropna zazdrosc wielu kobiet na innych forach sprawa dotyczyla ladnych dziwewczyn , has£a typu,,£adna to glupia ,pusta ktora nie ma przyjaciol itd itd .Poprostu nie trawie takich osob z kad maja w sobie tyle zazdrosci niektore kobiety , ja osobiscie lubie zerknac na £adne zadbane dziewczyny .I nie mam nic przeciwko 8) 8) 8)

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 09 sty 2006, 00:14

Mnie równiez przeraża stopien zawisci czy zazdrości wśród kobiet. Ja się dosłownie niekiedy fizycznie boję niektórych dziewczyn.Kiedy tylko widzę ten wzrok po sobie...brrr...Zadna tam ze mnie super laska,wiele wad i kompleksow,ale lubie ubrac sie inaczej,uczesać.Teraz to już chyba nie umiem być tą szarą myszą. Ale znowu nie robie z siebie nie wiadomo kogo.|Mimo wszystko ta inność chyba kole w oczy inne kobity i przeraża mnie to! Staram sie tym nie przejmowac,ale strasznie to przykre|:(
Ja po prostu tego nie rozumiem.Jesli chodzi o mnie lubię dostrzegać te dbałość o urodę u innych kobiet. Cieszy mnie ona.\Podpatruję je,mogę wyciągnąć jakieś wnioski,ale nigdy nie "jadę " po kimś! Nie wyobrażam sobie tego. Mogę jedynie uśmiechnąc się do samej siebie i chyba własnie podziwiać za "odwage" kogoś,kto ubrał czy umalował się tak,a nie inaczej. Mogę pomyślec sobie,ze mnie na pewno nie byłoby na to stać,ale fajnie,ze ktoś nie bał się założyć tego,czy tamtego. Nie rozumiem jak można komuś czegoś zazdrościc. Ja też chciałabym wyglądac jak Claudia Schiffer,ale ze urodziłam się taka,a nie inna- to przecież nie mogę tej Claudii oczu za to chciec wydrapac!!! No masakrycznie zachowują się niektóre dziewczyny i właśnie za takie zachowanie powinno być im wstyd.Za te zazdrość i zawiść w oczach.Czy ktos wie skąd to się bierze?buuu....
Dzisiaj zresztą rozmawiałam na ten temat z moją siostrą.Doszłyśmy do wniosku,ze niesamowitym plusem klubow gejowskich( a szczególnie jednego,ktorego jestesmy juz stałymi bywalczyniami) jest to,ze tylko w takim klubie mogę poczuc się zupełnie beztrosko,wyglądając jak chcę i zachowując się jak chcę.Bez zadnych kobiecych zawistnych spojrzeń. I nie wymyśliłam tego,ale jest to fakt.
Szkoda tylko wielka,ze ten nasz babski ród tak utrudnia sobie wzajemnie to zycie...
Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny:)
she

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 09 sty 2006, 01:23

she pisze:Dzisiaj zresztą rozmawiałam na ten temat z moją siostrą.Doszłyśmy do wniosku,ze niesamowitym plusem klubow gejowskich( a szczególnie jednego,ktorego jestesmy juz stałymi bywalczyniami) jest to,ze tylko w takim klubie mogę poczuc się zupełnie beztrosko,wyglądając jak chcę i zachowując się jak chcę.Bez zadnych kobiecych zawistnych spojrzeń. I nie wymyśliłam tego,ale jest to fakt.
Szkoda tylko wielka,ze ten nasz babski ród tak utrudnia sobie wzajemnie to zycie...
Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny:)
wlasnie dlatego uwielbiam te kluby :D za panujaca tam atmosfere :D
bez zawisci czase tylko uwielbienie w oczach :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Pysia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 413
Rejestracja: 21 mar 2005, 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pysia » 22 sty 2006, 10:59

Bardzo interesujący temat :wink:
Sama jesze kilka tygodni temu zastanawiałam sie -dlaczego kobiety sa aż tak zazdrosne?? Ja mam problem (ja wiem czy to problem??) -cyt. kolezanki " po co Ci te cycki-przeciez zle nie wyglądasz?" itp, ale ja przeciez bardzo tego chce, spełnić swoje jedno z najwiekszych marzeń, sa tacy co pukaja sie w głowe, bo jestem po bardzo cięzkiej chorobie, ale dzieki niej zrozumiałam że zycie jest bardzo krótkie i niestety tez kruche :( , marzenia nalezy realizowac, nie zostawiac na pózniej,mój lekarz nie wyraża sprzeciwu-wręcz wsparł mnie znajomym doktorkiem żebym moga dowiedziec sie coś wiecej w temacie op :D
Wydawało mi sie że psiapsióły sa ok-ale wychodzi coś innego, no trudno, dobrze ze jest forum, bo tak cycuchami zameczałabym połówka :wink:
Marzec 2010r, dr.Broma Mcghan Inspira okrągłe 450cc TSF, 18 marca pod mięsień

Awatar użytkownika
joanna2828
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 699
Rejestracja: 10 kwie 2005, 21:49

Post autor: joanna2828 » 22 sty 2006, 12:19

no cóż - takie same spostrzeżenia mam i ja....
zawsze miałam ładne długie włosy - kiedyś były ładniejsze :lol: - przeprawszam że się chwalę - kiedy je ładnie wymodelowałam i nosiłam rozpuszczone - widziałam jak kobiety patrzą na mnie z nienawiścią - na głos potrafiły wydrzec się w sklepie:
- zobacz ! jakie treski se powpinała i uważa że jest piękna !
to bardzo bolało..... uciekałam wtedy z takich miejsc - to naprawdę cholernie przykro, że kobieta kobiecie tak potrafi dołożyc....
od wielu lat nie noszę rozpuszczonych włosów... nie ma ochoty narażac się na takie komentarze...
a co do klubów gejowskich..hmmm.. jestem ciekawa, nigdy w takicm nie byłam, ale sądze, że musi byc tam tak jak opisujecie :) to miłe

jolan1981
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2006, 15:31

Post autor: jolan1981 » 01 lut 2006, 16:35

jeśli myślicie że faceci sie nie obgadują i nie są złośliwi to bardzo się mylicie najmocniejsze to obgadywanie jest w młodym wieku kiedy ma się pełno kompleksów ale niektórzy się niestety z tych kompleksów nigdy nie wyleczą i będą obgadywać do końca życia np kuba wojewódzki :lol:
mi sie zawsze wydawało że dziewczyny są dla siebie bardzo miłe a to dlatego że lepiej znam facetów niż dziewczyny
tak samo wy lepiej zancie dziewczyny a nawet jak się z jakimiś facetami mocno przyjaźnicie to zawsze jednak przed kobietą zachowują się oni inaczej niż w swoim towarzystwie dlatego nie wiecie jak to z nami naprawde jest

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”