czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: ola banderola » 09 lis 2010, 10:44

Shanda ta Janina to Twoja (tmi (mdr OMG ja mam gęsią skórkę (angel

Magda1600 ja też mam swoje dziwactwa, doniczki na oknie muszą stać w tej samej odległości i w tej samej linii, wszędzie na półkach musi być asymetria zachowana, rzeczy w szafkach poukładane kolorami i mogłabym tak jeszcze wymieniać (giggle

Magda ale Twoje to już są dużego kalibru (clin

Awatar użytkownika
ewawawa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4381
Rejestracja: 09 cze 2008, 07:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: ewawawa » 09 lis 2010, 12:07

ola banderola pisze:... wszędzie na półkach musi być asymetria zachowana...
Asymetria? A?
5.02.2009 400 ES HP Brzuchański
22.02.2010 total nose again Łatkowski

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: ola banderola » 09 lis 2010, 13:00

ewawawa pisze:
ola banderola pisze:... wszędzie na półkach musi być asymetria zachowana...
Asymetria? A?
(giggle (giggle (giggle (giggle (giggle (giggle Przepraszam symetria oczywiście, ja właśnie 3 kawe piję i jak widać jeszcze się nie obudziłam (angel
Dzięki Ewcia za zwrócenie uwagii, oczywiście chodziło mi o symetrię (giggle (giggle (giggle (giggle (blush

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: lil sexy » 09 lis 2010, 17:20

Setello drzemania na kibelku nic nie przebije! (rofl

Shanda opamiętaj się z takimi zdjęciami, chyba bym zeszła na zawał gdybym zobaczyła Janinę na żywo .

Ola ja też mam rzeczy w szafie kolorami poukładane, ale dla mnie to nie dziwactwo tylko porządek. Gdybym miała jeden wielki chaos to już nigdy nic bym w szafie nie znalazła.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: ola banderola » 09 lis 2010, 18:42

lil sexy pisze:Ola ja też mam rzeczy w szafie kolorami poukładane, ale dla mnie to nie dziwactwo tylko porządek. Gdybym miała jeden wielki chaos to już nigdy nic bym w szafie nie znalazła.
Lil, a ile znasz osobiście osób, które układają rzeczy w szafie kolorami, bo ja teraz tylko nas dwie (giggle
Porządek jest wtedy jak rzeczy są poukładane, ale układanie ich kolorami, to już raczej dziwactwo,albo fanaberia (happy tak mi się wydaję (thinking
Muszę przejrzeć cały ten wątek, bo czytałam wstęp i już miałam banana ba pysku (rofl

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: magda1600 » 09 lis 2010, 20:00

No...a teraz znajac moje ''przyzwyczajenia'' wyobrazcie sobie co sie dzieje, kiedy musze w pracy zamknac glowne drzwi(takie na czujke ruchowa)do budynku...
Posciel zawsze musi byc rowno, np. dana linia czy wzorek na krawedzi lozka, poduszka zamkiem do wewnetrznej strony, bo inaczej nie zasne.
Kiedy jem na talerzu z nadrukiem, wzorek zawsze w dol- od mojej strony, dalej od lewej: mieso, ziemniaki, salatka. Maz dokladnie wie jak podawac obiad... (mdr (mdr (headbang
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: lil sexy » 09 lis 2010, 21:14

ola banderola pisze:
lil sexy pisze:Ola ja też mam rzeczy w szafie kolorami poukładane, ale dla mnie to nie dziwactwo tylko porządek. Gdybym miała jeden wielki chaos to już nigdy nic bym w szafie nie znalazła.
Lil, a ile znasz osobiście osób, które układają rzeczy w szafie kolorami, bo ja teraz tylko nas dwie (giggle
Porządek jest wtedy jak rzeczy są poukładane, ale układanie ich kolorami, to już raczej dziwactwo,albo fanaberia (happy tak mi się wydaję (thinking
Nie znam nikogo, ale tylko dlatego że nie zaglądam ludziom do szaf (giggle Przecież jakoś rzeczy trzeba układać, ja mam wystarczająco dużo półek w szafie żeby sobie robić kupki z różnymi kolorami i uważam, że my jesteśmy normalne, a reszta ma bałagan (wait (rofl
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: turek.mg » 09 lis 2010, 22:16

ola banderola pisze: Lil, a ile znasz osobiście osób, które układają rzeczy w szafie kolorami, bo ja teraz tylko nas dwie (giggle
Porządek jest wtedy jak rzeczy są poukładane, ale układanie ich kolorami, to już raczej dziwactwo,albo fanaberia (happy tak mi się wydaję (thinking
ja też układam kolorami heh, mało tego że w swojej szafie to u męża i dzieci też, u dzieci nawet wieszaczki mam pod kolor ubrań to jest dopiero porządek (yes)

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: ola banderola » 09 lis 2010, 22:30

Turku no co Ty, nawet wieszaki (happy (wow To jak masz coś w kropki, albo w paski, to wieszak też jest w kropki (giggle (giggle (giggle (giggle Jeżeli tak to jestem w szoku (happy (whew

Pozdrawiam wszystkie maniaczki porządku (sun (sun (sun (sun

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: lil sexy » 10 lis 2010, 18:15

No widzisz Ola mówiłam że nie jesteśmy same. (clapping Turek piąteczka, ja na początku jak się z domu wyprowadziłam i miałam wieszaki w różnych kolorach to robiłam tak, że kurtki i sukienki wisiały na drewnianych, czarne i ciemne rzeczy na czarnych, a jasne na białych (giggle Strasznie mnie denerwowało jak te wieszaki były pomieszane, więc przyjęłam taki system. Teraz mam wszystkie wieszaki takie same i nie może być inaczej.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”