czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

sentence08
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 113
Rejestracja: 16 paź 2009, 17:29

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: sentence08 » 13 lis 2010, 20:00

Ja też się teraz uśmiałam chociaż na co dzień nie jest mi do śmiechu. Rano jak wychodzę z domu zaczynam odliczanie wyłączone, zakręcone, wyłączone, zakręcone, wyłączone, zakręcone i tak jeszcze parę razy aż zejdę na dół domu i wyłączam korki dla pewności (giggle . Gdy dojadę do pracy zanim wyjdę z samochodu sprawdzam czy światła wyłączone tak 3x, czy zaciągnięty ręczny podobnie 3x no i oczywiście drzwi też dla równego rachunku. W pracy już od rana mam zaplanowane zadania, robię wszystko dokładnie, niektóre ważne rzeczy sprawdzam kilkukrotnie. Bardzo się denerwuję na siebie że taka jestem bo marnuję przez to dużo czasu. Ostatnio trochę walczę ze sobą chociaż nie jest łatwo. Doszło mi wiele obowiązków i już nie mam czasu na sprawdzanie bo muszę robić kolejną rzecz. Tłumaczę sobie że na tym świat się nie kończy albo jakoś się to rozwiąże.

Awatar użytkownika
czajniz
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1505
Rejestracja: 26 paź 2010, 20:34

Re: czy macie jakieś swoje dziwactwa i przyzwyczajenia?

Post autor: czajniz » 01 gru 2010, 16:05

kazdy ma jakies dziwactwa na sumieniu, jedni wiecej, drudzy mniej (thinking
ja np mam fiola na punkcie rzeczy odkladanych na miejsce, wszystko musi byc tak jak pierwotnie stalo chyba, ze sama uznam, ze czas na zmiane "stania lub lezenia"
najbardziej chce mi sie smiac z samej siebie jak wieszam pranie, wszystko jak w ksiazce, najpierw koszulki, z lewej meza z prawej moje, pozniej jakies inne rzeczy, potem bokserki i moja bielizna a na koncu skarpetki (giggle i tak zawsze, nniezmiennie od lat (rofl
pozdrawiam wszystkich uporzadkowanych inaczej (blush
23.03.2011 - dr Kasprzyk, allergan inspira TRF 345g

06.09.2012 - dr Kasprzyk, Silimed Maximum XH 620g (heart
http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 63&t=15409" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”