PASJE ŻYCIOWE ...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 02 sty 2006, 11:00

Witaj Anetko,

Dla mnie nie istnieja takie zajecia lub czynnosci bez ktorych nie moglabym zyc, raczej sa to rzeczy, ktore ubostwiam :wink:

Przykladem jest Fitness (sport) i taniec, ktory towarzyszy mi przez cale zycie :!: :D
Jak chwilowo jest go brak (czyli brak czasu badz lenistwo :lol: ), to po pewnym czasie czuje dyskomfort fizyczny i psychiczny, nawet jak cialo nie chce (lenich) to glowka mowi, ze musze isc cwiczyc (to juz czas) :roll: :lol:
Jak juz cwicze, wtedy to daje mi poczucie spelnienia (oddaje sie bez reszty) bbuja , czuje i wyobrazam sobie jak kazdy miesien pracuje, wykonujac cwiczenia rozciagajace (streching) i oddechowe czuje relax i dobrze wykonna prace :!:

Wiem, ze dla mnie fitness to nie to samo co dla was :wink:
Dla mnie kazde zajecia to jak egzamin :wink: przygotowuje sie psychicznie do zajec, cwiczenia zawsze wykonuje poprawnie (koncentracja) wtedy jest efekt :wink: , kazdy moj ruch musi byc swiadomy i dobrze wykonany.
To jest cos wiecej niz tylko mechanicznie wykonywane cwiczenia ( wiekszosc wlasnie tak to robi :? )

To samo tyczy sie tanca (ale to juz inny rozdzial), w przyszlosci chcialabym nauczyc sie jeszcze tanca orientalnego..... :wink:

Uwielbiam moje Forum :D :lol: to daje mi rowniez przyjemnosc, ze pomagam w jakis sposob innym ...

I jest wiele innych wiekszych lub mniejszych, ale nie sa to rzeczy bez ktorych nie moglabym zyc (nie ma takiej rzeczy!), ale jest kilka osob w moim zyciu bez ktorych na pewno nie moglabym zyc :!: :D

Dlatego jestem szczesliwa, wszystko inne (masz/nie masz, lubisz/nie lubisz) nie jest dla mnie tak istotne.

pozdrawiam Kamila :D
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 02 sty 2006, 11:15

konie lubie od dziecka ale od ladnych paru lat juz nie jezdze...
uwielbiam rysowac i malowac, ostatnio takze w komputerze (obrobka zdjec, projektowanie stron). dodatkowo pasjonuje mnie fotografia. na cwiczenia jestem za leniwa, narty odpadaja bo mam lek wysokosci. jako pasje za to zaliczam jedzenie i gotowanie- cos, co sprawia mi ogromna przyjemnosc. moim marzeniem jest otworzyc kiedys mala knajpke z domowa atmosfera...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 08 lut 2006, 17:45

Kiedys obiecalam sobie ze bede zyc z pasja i pracowac z pasja :lol: Niestety nie ma takiego zawodu dla mnie,ktory by to wszystko laczyl.Uwielbiam tanczyc.Kocham rytm i muzyke.O ile nienawidze cwiczyc o tyle podczas tanca moje cialo jest wstanie wygiac sie na wszystkie strony.Kiedys na dyskotece ktos do mnie podszedl i powiedzial"Ci wszyscy ludzie wokolo poruszaja sie tylko-a Ty tanczysz" Jesli chodzi o taniec,rozkrecam kazda impreze.Znam kazde slowa piosenki (tak nauczylam sie angielskiego) i do tego uwielbiam spiewac.Na densowych imprezach jestem swich off ze swita zewnetrznego.Nie interesuja mnie ludzie,ich ubrania ani jak mocno sa za..pici.Mezczyzni pytaja mnie czy taniec ma na celu prowokowanie-nie,choc zklamalabym gdybym powiedziala ze w tancu nie ma prowokacji,ale przede wszystkim taniec to dla mnie wyrazenie kumulacji wszystkich emocji.Czuje pierwszy bit i juz wiem jak sie do niego ustosunkowac :) Chcialabym tez robic muzyke house,trance,techno,dance.Druga pasja to jazda samochodem.Uwielbiam samochody,tunning -mowie o prawdziym tuningu a nie wrzuceniu kilku skrzydel :D Cos jak Pimp me ride.Bylam w tamtym roku na tuningu w Czechach.Swietna sprawa..Najbardziej lubie wyglad agresywny samochodu,zreszta obiecalam sobie,ze kiedys sama sobie zaprojektuje i ztuninguje samochod.Chcialam sie kiedys zatrudnic w warsztacie samochodowym ale oczywiscie patrzyli na mnie dziwnie i pytajac czy znam warsztat w kotrym pracuje kobieta. :roll: Sama potrafie zmieniac klocki hamulcowe i kolo,sprawdzam poziom oleju i uzupelniamKij im w moczary :twisted: I tak kiedys bede miala swoj warsztacik gdzie bede mogla "pozadzic"W zwiazku z tym uwielbiam tez szybko jezdzic i mam baaaardzo ciezka noge. :oops: Uwielbiam rywalizacje z mezczyznami i wyscigi.Kobiety nie sa dla mnie godnymi rywalkami :twisted: (sorry) bo nie maja takiej woli walki :D Szczegolnie uwielbiam puszcza dym z rury tu w Irlandii ,jesli chodzi o kierowcow tutaj to wiekszosc to jakies rozciamkane mameje zyciowe.
Kolejna pasja to kick-boxing.Mam dlugie nogi (110) i mocne nogi i osiagam wykop na 2 metry :D Rece mam slabsze ale i tak daje rade :twisted: Kobiet nie bije :D chociaz przyznam,ze raz mi sie zdazylo machnac kolo nosa narwanej,nacpanej panience.Taaakie male ostrzezenie. :wink: Ona chyba juz nie wiedziala o co cammon.Ogolnie daje mi to uczucie odprezenia i bardzo uspakaja.Teraz pracuje po 12 godzin wiec bardzo mi brakuje boksu :cry: nieety i czuje jak mnie energia roznosi.Zastanawiam sie czy prowizorycznie narazie nie zamontowac worka.
Mam typowe meskie odruchy i pasje i chec do zycia chociaz przy mezczyznach jestem "slodko pierdzaca".Pozwalam sie nosic na rekach,pozwolic "objasniac swiat" i dawac sie im opiekowac soba.
Kolejna pasja to jezyki.Mam w zamiarze doscignac Heinricha Schlimmana odkrywce Troi.
Z innej beczki moimi pasjami sa wolnosc i niezaleznosc m.in finansowa.Raz w zyciu dalam sie uzaleznic finansowo mezczyznie i powiedzialam nigdy w zyciu.W efekcie tego uwielbiam "robic" pieniadze,wydawac je oraz mowic "nie" kiedy mi sie tylko zapragnie. :twisted: Jestem bezkompromisowa pod tym wzgledem,doprowadzam mezczyzn przez to do szewskiej pasji i bardzo dobrze mi z tym :wink:
Kolejna pasja jest gotowanie,naprawde swietnie mi to wychodzi (coz za skromnosc :oops: ) natomiat piec nienawidze bo wogole nie lubie ciast.(no chyba ze burritos z nachos :D ) i lubie miec dom na blysk. :lol: Taaaakie male babskie co nieco :wink:
Kiedys wydawalo mi sie ze lubie byc modelka i ze to wlasnie to co chcialabym robic ale kompletnie mi przeszlo.Nie znosze jak mnie ustawiaja,maluja oraz nie znosze wybiegow (ogolnie zawsze mnie one bawily i mialam ochote pomachac do widowni albo zrobic cos glupiego zeby spieprzyc show).Nie znosze rowniez jak mi sie przypominaja ile kiecka,ktora mam na sobie jest warta.(so what? :roll: )Nie znosze tez kiedy po takich imrezach nic nie moge znalezc.Zreszta nigdy nie lubialam byc czescia szarej masy latego modelling przestal byc moja pasja o ile kiedykolwiek byl :roll: :)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: reakcja ludzi na Wasze nowe biusty-tolerancja, pogarda?

Post autor: Natalele » 05 gru 2009, 13:28

Jeżdżą motocyklami i to tymi z najwyższej półki, potężnymi ścigaczami. I do dzisiaj tata nazywa mnie debilem, dawcą i warzywkiem...
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
toxic
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2764
Rejestracja: 10 kwie 2007, 21:47
Lokalizacja: Torun / Londyn

Re: reakcja ludzi na Wasze nowe biusty-tolerancja, pogarda?

Post autor: toxic » 05 gru 2009, 13:46

Natalele pisze:Jeżdżą motocyklami i to tymi z najwyższej półki, potężnymi ścigaczami. I do dzisiaj tata nazywa mnie debilem, dawcą i warzywkiem...
Podziwiam Cie bo ja bym na taki motor nie wsiadla, ale widac ze Twoj tata jest bardzo tolerancyjny 8-)
24 MARCA 2010 Dr.Kasprzyk 265 TRF - w koncu je mam :)

http://pdgm.pitapata.com/j3qqp2.png

magdzik77
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 118
Rejestracja: 21 kwie 2009, 12:03
Lokalizacja: lubuskie

Re: reakcja ludzi na Wasze nowe biusty-tolerancja, pogarda?

Post autor: magdzik77 » 05 gru 2009, 13:49

Natalele widzę ,ze motory to twoja pasja mój mąz też jeździ ,ja jestem wspierająca hehe .Moja cała rodzinka jest zmotoryzowana z dziećmi na czele hehehe.A czym jeździsz???
11.05.09 podniesienie piersi dr Skupin
17.11.09 325 okrągłe wysoki profil dr Skupin w dniu op zamiana na 350 okrągłe wysoki profil

magdzik77
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 118
Rejestracja: 21 kwie 2009, 12:03
Lokalizacja: lubuskie

Re: reakcja ludzi na Wasze nowe biusty-tolerancja, pogarda?

Post autor: magdzik77 » 05 gru 2009, 15:44

ja uwielbiam jeździć ,nasz znajomy umprawia stunt i czasami z nim robie jakieś akrobacje ,ta adrenalinka jest kosa mąż jest troche przeciwny bo mamy dwójke dzieci i w razie jak by się coś stało :( to dogadaliśmy się ,ze ja tylko od czasu do czasu z nim polatam dla zaspokojenia hehehe.Ubolewam tylko ,ze sama nie mogę jeździć :cry: no coż ale bozia nie dała wzrostu hehehe.
U mnie jest taka sytuacja ze rodzinka i znajomi wiedzą ,ja zawsze o tym głośno mówiłam ,ze cycuchy to moje marzenie ,po dzieciach miałam murzyński zwis w staniku było ok ,ale nie było mowy zeby załozyc jakąś bluzeczke bez stanika ,a dekolty uwielbiam i teraz bedę mogła się nosić heheeeh jak będę chciała applaus
11.05.09 podniesienie piersi dr Skupin
17.11.09 325 okrągłe wysoki profil dr Skupin w dniu op zamiana na 350 okrągłe wysoki profil

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: reakcja ludzi na Wasze nowe biusty-tolerancja, pogarda?

Post autor: Natalele » 19 gru 2009, 00:14

Toxic, ojciec się martwi, stąd te obraźliwe słowa. A że w nich nie przebiera, jak ja, to jest wesoło. Mówię np. "tej chu.., co tam?". A on "Nic, bambero ze wsi". I mocz w domu :) A jeśli chodzi o motocykle to zawsze miał takie zdanie i tak już zostanie.
Magdzik, obecnie niczym, bo nie ma własnego moto i robię za plecaczek tylko :cry: Moja ukochana to R1, szkoda, że tak słabo ją widać. Pochwalę się, mój rekord to 270km/h, a granica bezpieczeństwa z pasażerem to podobno max, ale to MAX 250 i jeszcze z kruszynką. Jak zsiadłam... OGIEŃ, nie wiedziałam, jak się nazywam. Kto tego nie przezyżył, nie zrozumie. Jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu ^^
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: reakcja ludzi na Wasze nowe biusty-tolerancja, pogarda?

Post autor: dosia » 19 gru 2009, 18:12

o matko :-o :-o :-o , natalele szalona jesteś :-) :-) :-) ;)

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: reakcja ludzi na Wasze nowe biusty-tolerancja, pogarda?

Post autor: eniii » 19 gru 2009, 22:43

Natalele niezłe powiedzonka ;)
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”