PASJE ŻYCIOWE ...

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

PASJE ŻYCIOWE ...

Post autor: Aneta1981 » 30 gru 2005, 11:00

Weszłam w dorosłe życie niepokolei i dopiero teraz zaczynam łapać oddech na tyle aby zająć sie troszke sobą. Choć sczęsliwa jestem czegoś mi brakuje, jakiegoś celu w życi który pozwoli mi się spełniać, czegoś dla siebie. Chodzi mi o pasje które są dla was oddechem.

Jeździłam konno, lubię narty wodne i zimowe, na łyżwach też jeżdźę ( jest to nie uniknione przy Robercie bo jeździł wyczynowo), ale to jest wszystko. Etapy siłowni i aerobiku mam juz za sobą i mnie nie bawią. Dlatego w waszych odpowiedziach na ten temat, nie ukrywam ,będę szukała pomysłu na realizację planu zadowolenia z siebie...

Co robicie aby realizować siebie? Jakie macie pasje które was spełniaja?
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
wiki1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 12 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Trojmiasto
Kontakt:

Post autor: wiki1 » 30 gru 2005, 11:29

Dla mnie jedynym miejscem gdzie sie odstresowuje i wszystkie problemy mi uciekaja to jak jestem z konmi.Wtedy czuje spokoj i zupelnie inaczej sie czuje..bez nich nie moglabym zyc.Jezdze od wielu wielu lat i ta pasja jakos mi nie mija wogole.

Na silownie kiedys tez mialam manie chodzeinia ale teraz juz mi sie nie chce bo leniuch ze mnie,wole nieraz pozalegac w lozku i po prostu nic nie robic :roll:

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 30 gru 2005, 13:58

A ja kocham tanczyc, po postu to uwielbiam!!! jak jestem gdzies na dyskotece albo na jakiejs imprezie, to pierwsza ZAWSZE wychodze na parkiet i ostatnia schodze :) nie obchodzi mnie czy ktos patrzy czy nie, uwielbiam tanczyc sama (wtedy sie totalnie wylaczam) albo z moim chlopakiem, on na szczescie tez uwielbia tanczyc i robi to swietnie :) nie wiem jak to jest ale wcale nie czuje zmeczenia, po prostu taniec mnie odpreza i relaksuje, szkoda ze ostatnio nie mialam zbyt wielu okazji ani mozliwosci (op noska :) ale jak tylko wszystko ladnie sie wygoi to sobie odbije :) :) jak bylam mala dziewczynka to chodzilam na balet, potem przestalam i teraz bardzo tego zaluje...

Uwielbiam tez rysowac i malowac, zawsze marzylam zeby mieszkac w Paryzu i utrzymywac sie z malowania ;) niestety albo moze stety moje zycie potoczylo sie w troszeczke innym kierunku niz myslalam i teraz maluje jedynie dla przyjemnosci, potrafie spedzic dlugie godziny nad jedym rysunkiem lub obrazem i wcale mnie to nie nudzi, wiec chyba jest to pasja, prawda? :)

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 30 gru 2005, 14:58

Wiki widze,ze mamy te same pasje:motory i jazda konna.Koniki na pierwszym miejscu,nie moge bez nich zyc :!: w stanach uprawialam wyczynowa,skoki,przez przeszkody,bralam udzial w wielu konkursach,zawodach jezdzieckich,mam nawet pare medali... :oops: bardzo wazna role w zyciu odgrywa dla mnie taniec przez 12 ostatnich lat chodzilam na nauke tanca towarzyskiego i wspolczesnego,teraz nawet zastanawiam sie nad otwarciem u Nas w kraju jakiejs fajnej "szkoly"z zajeciami z tanca i choreografii,poniewaz moj maz z wyksztalcenia jest choreografem,przez pare lat pracowal za granica w Anglii i Niemczech jako tancerz,oraz robil uklady choreograficzne do roznego rodzaju show,teledyskow...wiec moze kiedys cos podzialamy :wink: Lubie tez narty,ale to nie jest cos bez czego nie moge zyc :roll:

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 30 gru 2005, 15:02

Otworzcie otworzcie!!!!!! w Lublinie najlepiej bo u nas jest deficyt :/ ja sie zapisze na pewno i namowie wszystkich moich znajomych :))


Pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
agnieszka21
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 121
Rejestracja: 04 gru 2005, 20:00

Post autor: agnieszka21 » 30 gru 2005, 15:06

Oliwka,jak tylko sie cos zacznie dziac w tym temacie to na pewno Ci dam znac :wink: A jak namalujesz dla mnie jakis obraz,to lekcje gratis :P ,OK :?: :) :wink:

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 30 gru 2005, 15:26

mnie za to na mysl o koniach az trzęsie. spadlam kiedys z konia, zlamalam reke i wogole ledwo z zyciem uszlam, a wszystko to, bo przetraszyl sie samochodu zapalajacego silnik. pogalopowal a później wpadl miedzy drzewa, gdzie juz niestety nie udalo mi sie utrzymac...
zaluje, ze wogole wsiadalam na niego, bo nigdy nie lubilam za specjalnie tych zwierzat. ale traf chcial, ze bylam na obozie jeździeckim (przypadkiem) i tak wyszlo, ze troche pojeździlam. mysle, ze ocenic czy ktos lubi konie czy nie, mozna po tym czy chetnie wchodzi do boxu aby je czyscic itd. ja zawsze balam sie tego piekielnie, ze mnie kopnie w brzuch albo ugryzie. powinnam sobie wtedy dac spokoj a nie doprowadzic sie do takiego stanu, ze jak widze konia, nawet za barierka to mam wrazenie ze zaraz przez nią przeskoczy zeby mnie stratowac... ;-)
generalnie wydaje mi sie to bardzo niebezpiecznym hobby. swoich dzieci bym nie poslala na jazdy..
uprzedzajac Wasze komentarze, wiem, ze wszystko jest niebezpieczne, ze do koni trzeba miec podejscie i ze naprawde są przyjazne itd ale ja ich po prostu nie lubie i nie chce lubic

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 30 gru 2005, 15:35

Oczywiscie, ze namaluje!!!!!!!!!!!!!!!! masz to jakw banku :)

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 30 gru 2005, 15:47

Nienawidze koni! Nigdy moje dzieci nie beda jezdzily konno! Nie posle ich na jazdy chocby nie wiem co!!
Gdy bylam mlodsza to na wsi na moich oczach kon zabil 3 letnia dziewczynke :( A gdy sama kiedys wsiadlam to zwichnal mi lopatke... bardzo rzadki uraz do dzis to czuje!
Konie sa nieobliczalne, dziwne i na dodatek gryza!

A co do pasji to uwielbiam taniec... wszyscy o tym wiedza! i kocham imprezowac....

Ostatnio z Val i taka nasza przyjaciolka o tym gadalysmy! Takie hobby lubie sobie wypic i potanczyc! :D :D :D
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
Libby
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 341
Rejestracja: 19 lip 2005, 20:45

Post autor: Libby » 30 gru 2005, 16:33

MonisiaPP pisze:Nienawidze koni! Nigdy moje dzieci nie beda jezdzily konno! Nie posle ich na jazdy chocby nie wiem co!!
Gdy bylam mlodsza to na wsi na moich oczach kon zabil 3 letnia dziewczynke :( A gdy sama kiedys wsiadlam to zwichnal mi lopatke... bardzo rzadki uraz do dzis to czuje!
Konie sa nieobliczalne, dziwne i na dodatek gryza!

A co do pasji to uwielbiam taniec... wszyscy o tym wiedza! i kocham imprezowac....

Ostatnio z Val i taka nasza przyjaciolka o tym gadalysmy! Takie hobby lubie sobie wypic i potanczyc! :D :D :D

no Monisia wypić i potańczyć ja też lubię :D myślę, ze Aneta znajdzie w naszych postach pomysł na siebie ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”